• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se přirozeně otěhotnět při PCO? Máte zkušenost?

29. prosince 2011 
Ahoj holky, jste tu některá co máte polycystické vaječníky a přesto se Vám podařilo otěhotnět přirozenou cestou? Používali jste nějaké speciální hormony, nebo bylinky?Jak dlouho trvalo, než se to povedlo?
Díky moc za odpovědi.
2. pro 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @petragrey ,tak já mám PCO +endometriozu. Jsem po laparoskopii+hysteroskopii. Po té totální úprava cyklu,jen partner nebyl,ten byl až po 4 letech,kdy mi Dr. doporučovala novou laparoskopii a při vyřizování předoperačních vyšetřeních,jsem zjistila,že operace nebude a bude mimi... přirozeně. A druhé se zadařillo na první dobrou,přiznám se,že jsem s takovou rychlostí vůůůbec nepočítala. :grinning: ...jo a cyklus furt pravidelný ,tož jsem ráda. Přeju štěstíčko!!! :wink:
2. pro 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám PCO, otěhotněla jsem bohužel po Clomehexalu+ Pregnyl a první IUI v Gestu. Teď se snažíme o druhé mimi a zatím nic. Já nemám ani MS, musím chodit na vyvolávačky a teď budu brát Duphaston.
3. pro 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, i já mám PCO a otěhotněla jsem až díky IUI. Taky to byl první pokus a taky v Gestu jako @kaculkadraculka
5. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 týjovka to je super, že se ti to taky zadařilo. A snažíte se o druhé? My ano, ale zatím bez úspěchu. Ráda bych šla do Gestu ale mám to z ruky takže plánuji asi Iscare.
6. pro 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculkadraculka No, ono to dopadlo ve 14tt přerušeník kvůli vývojové vadě, takže se snažíme stále o první :slight_smile:, ale takový je život, srdíčka máme docela zahojená už a těšíme se na nové miminko :wink:
6. pro 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 aha tak to je mi líto :frowning2: , to se omlouvám, nevěděla jsem. Můžu se zeptat co ti dávali nebo dávají v Gestu za léky? Ke komu chodíš?
6. pro 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculkadraculka nic se neděje :wink:. v Gestu chodím k Polákové a jsem s ní moc spokojená, chodila jsem i k Černému, ten je taky fajn. Píchala jsem si Puregon, pak ovitrelle a druhý den bylo IUI, kdy od 5DPO jsem brala 2x1 utrogestan :wink:
6. pro 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, vloni v létě jsem otěhotněla ani nevím jak, ale hned co jsem to zjistila, jsem potratila, prostě asi nebylo něco v pořádku.
Jinak jsem otěhotněla po clomhexalu a u prvního těhu jsem brala ještě léky na snížení prolaktinu.
Ale znám holky co otěhotněli přirozeně s touto diagnouzou, dokonce mají tři děti!!! Tak hodně šrěstí!!!
6. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mně zjistili náběh na PCO, když jsem chtěla vysadit antikoncepci. otěhotněla jsem po dvou měsíci, podruhé jsem ani nedostala ms, a byla jsem těhu, ale bohužel jsem mimi nedonosila. teď už je to více než rok, co máme nechráněný styk, a nedaří se. nasadili mi duphaston, ale mám podezření, že díky PCO mám pozdější ovulaci, tak jsem ho teď nasadila až po pozitivních ovulačních testech..
29. pro 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek