Dá se přirozeně otěhotnět při PCO? Máte zkušenost?

petragrey
2. pro 2011

Ahoj holky, jste tu některá co máte polycystické vaječníky a přesto se Vám podařilo otěhotnět přirozenou cestou? Používali jste nějaké speciální hormony, nebo bylinky?Jak dlouho trvalo, než se to povedlo?
Díky moc za odpovědi.

sanies
2. pro 2011

Ahoj @petragrey ,tak já mám PCO +endometriozu. Jsem po laparoskopii+hysteroskopii. Po té totální úprava cyklu,jen partner nebyl,ten byl až po 4 letech,kdy mi Dr. doporučovala novou laparoskopii a při vyřizování předoperačních vyšetřeních,jsem zjistila,že operace nebude a bude mimi... přirozeně. A druhé se zadařillo na první dobrou,přiznám se,že jsem s takovou rychlostí vůůůbec nepočítala. 😀 ...jo a cyklus furt pravidelný ,tož jsem ráda. Přeju štěstíčko!!! 😉

kaculkadraculka
3. pro 2011

Já mám PCO, otěhotněla jsem bohužel po Clomehexalu+ Pregnyl a první IUI v Gestu. Teď se snažíme o druhé mimi a zatím nic. Já nemám ani MS, musím chodit na vyvolávačky a teď budu brát Duphaston.

leeena_4
5. pro 2011

Ahoj, i já mám PCO a otěhotněla jsem až díky IUI. Taky to byl první pokus a taky v Gestu jako @kaculkadraculka

kaculkadraculka
6. pro 2011

@leeena_4 týjovka to je super, že se ti to taky zadařilo. A snažíte se o druhé? My ano, ale zatím bez úspěchu. Ráda bych šla do Gestu ale mám to z ruky takže plánuji asi Iscare.

leeena_4
6. pro 2011

@kaculkadraculka No, ono to dopadlo ve 14tt přerušeník kvůli vývojové vadě, takže se snažíme stále o první 🙂, ale takový je život, srdíčka máme docela zahojená už a těšíme se na nové miminko 😉

kaculkadraculka
6. pro 2011

@leeena_4 aha tak to je mi líto ☹ , to se omlouvám, nevěděla jsem. Můžu se zeptat co ti dávali nebo dávají v Gestu za léky? Ke komu chodíš?

leeena_4
6. pro 2011

@kaculkadraculka nic se neděje 😉. v Gestu chodím k Polákové a jsem s ní moc spokojená, chodila jsem i k Černému, ten je taky fajn. Píchala jsem si Puregon, pak ovitrelle a druhý den bylo IUI, kdy od 5DPO jsem brala 2x1 utrogestan 😉

broskvicka21
6. pro 2011

Ahojda, vloni v létě jsem otěhotněla ani nevím jak, ale hned co jsem to zjistila, jsem potratila, prostě asi nebylo něco v pořádku.
Jinak jsem otěhotněla po clomhexalu a u prvního těhu jsem brala ještě léky na snížení prolaktinu.
Ale znám holky co otěhotněli přirozeně s touto diagnouzou, dokonce mají tři děti!!! Tak hodně šrěstí!!!

maximka33
29. pro 2011

ahoj mně zjistili náběh na PCO, když jsem chtěla vysadit antikoncepci. otěhotněla jsem po dvou měsíci, podruhé jsem ani nedostala ms, a byla jsem těhu, ale bohužel jsem mimi nedonosila. teď už je to více než rok, co máme nechráněný styk, a nedaří se. nasadili mi duphaston, ale mám podezření, že díky PCO mám pozdější ovulaci, tak jsem ho teď nasadila až po pozitivních ovulačních testech..