Divné pocity pod podbřiškem (nad stydkou kostí)

fitveru
3. lis 2017

Dobrý den,
prosím Vás o radu. Nevím jak to přesně popsat, ale mám pod podbřiškem už delší dobu divné pocity. V průběhu dne i večer chvílemi takový jakoby menší tlak, chvílemi to je dost nepříjemné, nebo dá se říct mravenčení, jakoby jsem tam něco měla či se mi tam něco ''tvořilo'', zní to divně, ale tak nějak to pociťuji. Hodně piji, chodím často na wc, ale poslední dobou o dost častěji a budím se i v noci. Byla jsem na gynekologii, jsem v pořádku, ale dr. říkal, že se mi na vaječníku udělala cysta, která praskla a měla jsem tam vodičku. Po týdnu na kontrole mi dr. řekl, že vodičku tam už nemám a z gynekologického hlediska jsem v pořádku.
Byla jsem dvakrát po sobě u obvodní s močí s tím, že první den jsem tam měla zvýšenou drť, trochu to bylo zkreslené, tak jsem měla přijít druhý den znovu s močí s tím, že se to pošle do jiné laboratoře. Dr. mi říkala, že to vypadá, že jsem si prodělala zánět, ale tělo se s tím vypořádalo. Po druhé moči výsledky byly v pořádku.
Pořád to přetrvává až je to dost nepříjemné a já jsem nesvá, jelikož nevím co se děje.
S manželem se pokoušíme o miminko od konce dubna. Neříkejte mi, že by to bylo psychické.
Byla jsem nastydlá a teď se mi to vrátilo (hodně pčikám, sem tam smrkám,..)
Prosím poraďte mi.
Děkuji za Váš čas.

fitveru
autor
3. lis 2017

Ještě bych chtěla dodat, že poslední 3 měsíce mám menstruaci tak, že špiním/nešpiním třeba i 14 dní :(

galatea_a
3. lis 2017

Pokud doktoři neporadili, co zkusit nějakého bylinkáře? Nebo aspoň doplňovat vitamíny, třeba ti něco chybí ...

fitveru
autor
6. lis 2017

Nebo si dojít znovu za obvodní ať mi poradí či doporučí nějaká vyšetření.

barbara1234
14. čer 2021

Ahoj, jak jste prosím dopadla? Trápí mě něco podobného.