Dlouhý a nepravidelný menstruační cyklus

certovka
7. dub 2010

Má některá z vás zkušenost, jak se daří otěhotnění s mým problémem? Nikdy nevím, k dy to dostanu, plus minus týden dva, cyklus trvá kolem 40 dnů i víc... Myslíte, že i u mě je ovulace vprostřed cyklu? 🙂

petromilla
28. led 2011

Chci je uklidnit snažilky s dlouhým a nepravidelným cyklem. Můj cyklus byl vždy 34 až třeba ......108 dní. Mám 3 děti a otěhotněla jsem vždy přirozeně, bez jakýchkoliv zásahů léky. Chce to měřit si bazální teplotu. Měřila jsem si jí rok, abych věděla, jak to funguje, ovulaci jsem měla vždy přesně 14 dnů před MS, pak už jsem neměřila a otěhotněla jsem vždycky když jsem si to umanula 😀 .
Až teď na stará kolena se mi cyklus upravil na 28-36 dní......dočkala jsem se!!! Ta úleva! 😀

gesipa
31. bře 2011

ahojte baby, som tu nová, potreboala by som poradiť. Mám hrozne dlhé cykly raz je to 37 dní, potom 49 dním, vôbec neviem kedy mám ovulku a či vôbec ju mám ☹ . Podla hlienu a bolesti vo vaječníkoch mi vychádza že by mala byť ovulácia na 14-15 DC, ale je možné že mám potom luteálnu fázu takú dlhú??

lennus
18. únor 2012

Čau holky, teď mi po asi roce a půl blikla zajímavá skutečnost. Došlo mi, že se mi za poslední rok a půl docela zkrátila cyklus, bývá tak 22 dní, sem tam plus mínus pár dní. Přemýšlela jsem, čím to asi bude, a uvědomila jsem si, že denně jednou, někdy i dvakrát piju heřmánkový čaj. Na bylinky docela dám, ale neřeším tím žádný problém, prostě mi jen chutná. No a napadlo mě, jestli to není tím a našla jsem na netu, že právě heřmánek zkracuje cyklus, tak mě napadlo, že se o tuto zkušenost podělím a třeba se to bude některé z vás hodit.

kolobehna111
9. zář 2015

Holky prosím o rardu minulého měsíc jsem to měla 8.8 a nevím kdy to mám čekat cikli nevím jako mám přídě mi to hloupé ale omluvam se fat nevím já počítala že mrcha dorazí zas 8.9 ale ona nedorazila neporadi té mi moc prosím děkuji a omluvam se za překlepů