Dobrý den,jakem máte zkušenosti s otěhotněním při snizene funkcí stitne žlázy?

olga_
13. bře 2018
Bez problémů, ale jsem sledovaná a dlouhodobě je můj stav stabilizovaný. Je potřeba být pod dohledem endokrinologa.
kubikulik
13. bře 2018
Pokud máte tu sníženou funkci léčenou a hlídanou, tak nebude problém 🙂 léčímse s ní přes deset let a už máme dceru (povedla se hned) a druhé na cestě 🙂 nikdy jsem to ani nevnímala jako možný problém s otěhotněním...
jancad11
13. bře 2018
Jak píší holky, pokud jsi pod kontrolou a bereš pravidelně léky, pak není problém. Držím pěsti
loupgarou
13. bře 2018
5let jsem brala Euthyrox 50, pak jsem 2 roky byla bez s tím,že jsem měla půlroční kontroly krve a ty byly OK. Otěhotnění na první dobrou, takže za mě v pohodě. Ale určo bych se poptala endokrinologa, minimálně ti předepíše až se to povede jód.
sheala
14. bře 2018
Štítnou žlázu nemám vůbec a dcera se povedla na druhý pokus 🙂 je potřeba být hlídaná u endokrinologa, který vyladí dávky, a brát léky poctivě.
katka9184
14. bře 2018
Mám sníženou funkci a otěhotněla jsem skoro ihned. Lékařka mi zvedla v těhotenství dávku a vše bylo v pořádku. Pokud máte testy v normě, nevidím důvod, proč by se Vám to nemělo povést.
Přeji hodně štěstí, ať si Vás miminko brzy najde 🙂
zuzik24
15. bře 2018
Také mohu potvrdit, že u mě snížená hladina hormonu štítné žlázy nijak neovlivnila otěhotnění. První dcera se povedla dokonce přes antikoncepci, druhý syn na druhý pokus a teď čekám třetí miminko, ktere bylo počato v údajně neplodné dny😂 Pokud jsi sledována a bereš prášky, neměla by to být překážka, držím palce 😉

Začni psát odpověď...

Odešli