Drmek x Jestřáb ptačí x nebo co na podporu ovulace?

sleepers
21. črc 2014

Ahoj všem,

s přítelem se pokoušíme o miminko. Menstruaci mám normálně ale zatím žádný ovulační test nevyšel pozitivní. Jsem objednaná k MUDr. ale ještě před tím bych tomu chtěla pomoct přírodní cestou.
OD června užívám listovku a piju prvních 14 dní cyklu kontryhelový čaj. Co by jste mi doporučily na podporu ovulace???

Děkuji za vaše odpovědi

l_baruska
21. črc 2014

mě doktorka doporučila inofolic, taky nemám ovulaci a na začátku příštího cyklu jdu na krev kvůli hormonálnímu profilu a štítně žláze

vlajka1
21. črc 2014

Jerab ptaci je na celkovou upravu cyklu a hormonalni rovnovahu. Drmek, Inofolic a Nosifol jsou na podporu ovulace. Pokud vis, ze nemas ovulaci, sla bych do toho drmku 🙂

olusenka
21. črc 2014

asi spíš drmek obecný. Buď přírodní a z něj odvar nebo ve formě kapek Mastodynon. Já užívala i jeřáb ptací ale to je na delší trať, tělo by se mělo nejdřív trošku vyčistit.

zmrz_lina
21. črc 2014

Původně mi dr. naordinoval Proveru, ale bylo mi po ní zle, tak jsem hledala alternativy. Nakonec jsem si 3x denně kapala do pití drmek (tinktura 50 ml stála 110 Kč, koupila jsem na gemmoterapie.eu) a brala zvýšené dávky pyridoxinu (vit. B6) a pomohlo (hned první měsíc) 🙂

lucahv
29. lis 2017

@l_baruska Ahojky zkoušela jsi drmek? Pomohl na ovulaci? Taky ji nemám

alenkara
29. lis 2017

@sleepers Za mě jedině mateří kasička - koupila jsem si mateří kašičku v medu od Plevy a normálně smlsla každé ráno lžičku. Má úžasné podporovat plodnost žen a já tomu věřím. K tomu jsem jedla Sarapis (ten růžový, je tam kromě sóji takeateri kasička) a kontryhel. čaj pila takto 3 měsíce. Jeden měsíc jsem pak najela k na duševní vlnu (začala jsem si každý den v duchu opakovat, že se mám ráda se vším, či ke mně patři, a že všechno je, jak má být). Držím palečky 🍀

l_baruska
29. lis 2017

@lucahv drmek jsem nezkoušela, nakonec pomohlo ivf

lucahv
29. lis 2017

@l_baruska Dekuju ta info 😊 snažím se chytit čeho se dá tak uvidím 😊 nijak přírodně ani clostik na ovu nepomohl?

caryfucka
21. pro 2017

Ahoj.Můžeš zkusit i kotvičník pozemní nebo gotukolu (pupečník indický). Obě bylinky podporují funkci žláz s vnitřní sekrecí. Dají se sehnat jako tinktury nebo kotvičník i jako prášek, příp. tobolky pro sportovce (tribulus). Ještě se kouknu na kakost smrdutý, také se dá užívat při neplodnosti.

lucahv
26. pro 2017

@caryfucka Dekuju za info. Dala jsem se teď na očistu od energy. Tak uvidíme 😊

biedronca
18. únor 2018

Vim,že to sem uplne nepatří - případne pak hned smažu:
Nemáte některá na prodej DRMEK? Třeba někomu leží doma, a už nevyužije.