• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Duphaston - bylo vám po něm něco?

22. října 2016 
Ahoj holky,
už nějakou dobu se snažíme o mimi /19. pokus :grinning:/, ale zatím se nedaří. Teď beru první cyklus duphaston, tak se chci zeptat, zda vám po něm bylo někomu zle od žaludku? A jestli jste po něm event. některé otěhotněla i když se paředtím delší dobu nedařilo.
Díky.
25. únor 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Ahoj ja jsem duphaston brala a byla jsem hlavne naladova :slight_smile: a dva cykli jsem taky špinila dlouho pred MS ..brala jsem ho 3 mesice pak jsem ho vysadila a ten mesic otehotnela tak je možne že to tomu nejak pomohlo :slight_smile: boohužel mimodeložne ale to s duphastonem nema nic společneho..Držim palce !! :slight_smile:
25. únor 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucypuky já právě poprvé po x měsících nešpiním. Akorát že od soboty nemůžu cítit alkohol a jsem hrozně ochrápaná. Tak jsem chtěla vědět, jeslti to může být po tom duphastonu. Já totiž vyhodila příbalovej leták od něj :D :D
26. únor 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb muže ja jsem mnela ruzne stavy z nej :slight_smile:
26. únor 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucypuky ahoj, prosim ta ako na teba vplyval?
9. srp 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, bolely vás po něm prsa? Mě první měsíc ne, tak jestli to je tím....
9. zář 2013 v 17:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb @tess007 @karin1234 @lucypuky @luckamb

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste vložit svou zkušenost s duphastonem do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama, snažilkama a těhulkama tvoříme? :slight_smile:

Vložením své zkušenosti, příběhu, rady, tipu na http://www.modrykonik.cz/duphaston/ pomůžete ostatním maminkám a těhulkám, které si právě prochází stejným obdobím a právě v naší koníkovské knihovničce mohou najít jak základní informace o dané věci, tak také cenné zkušenosti :slight_smile:

Děkuji Vám, že se zapojíte a že svou zkušeností, příběhem, pomůžete.
Mějte krásný den!
Janča
6. lis 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jste některá po duphastonu nafouklé břicho a pachuť v puse?
21. říj 2016 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přečtěte si příbalový leták, je tam taková hromada možných vedlejších účinků, že se divím, že mě po něm nic není.
I jsem lustrovala zdejší diskuze a uživatelky tu popisujou opravdu spoustu příznaků, které lék provázejí.
22. říj 2016 v 07:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ten jsem četla.. zajímal mně případ z praxe..
22. říj 2016 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek