Dvourohá děloha, máte stejný problém?

Dobrý den, je mi 26 let a po tak dlouhé době jsem našla KONEČNĚ doktora co mi vysvětlil vše tak že konečně vím co se v mém těle dole 🙂 děje... Prý mám dvourohovou dělohu a to je důvod mého potratu, prý ale nebude problém otěhotnět ,ale spíše mimčo udržet, ale udělá pro to vše aby to tak bylo. Zajmá mě jestli se najde někdo kdo s touto dělohou má stejný problém a nebo kdo s ní i porodil a v pořádku... navíc mám problém i s ovulací jelikož mi vynechává menstruace celej měsíc třeba, tak jsem i bez ovulace a tak mi doporučil INOFOLIC který je dobrý a prý mě dá dohromady pokud to nezabere tak prý zesilníme na metodě léčení 😉
Nebrali jste ho ženy? 😃 nebo nemáte zkušenost?
jancip
25. črc 2014
@natulisek Já mám dvourohou dělohu, ale vůbec jsem to nevěděla. Otěhotněla jsem hned, kdy jsme to začali brát s mužem ležerně a řekli si, že máme chvíli do svatby, takže se nic nestane, když budu těhotná. Ovulaci jsem ale nesledovala, nebylo to snažení. Celé těhotenství bylo OK, ani na UZ se to nezjistilo. Přenášela jsem. Trochu problém jsem měla s porodem (strašně dlouho jsem se otevírala), ale nikdo mi nedokáže říct, zda za to mohla děloha. Teprve až po šestinedělí na gyndě na kontrolním UZ doktorka řekla, že mám dvourohou dělohu, a že to zjistila jen díky tomu, že jsem došla v určité fázi cyklu, kdy je to pěkně vidět, že by to jindy nepoznala. Šla jsem pak ještě na kontrolní přešetření ke specialistovi, ale ten řekl, že je vše ok, že je to jen anatomická zvláštnost.
natulisekautor
25. črc 2014
trochu jste mě uklidnila doktor říkal že ženský s touhle dělohou rodili jak fíci že se nemám bát. No tak snad se mi taky poštěstí
blahev
13. lis 2014
Dobrý den, já jsem dneska byla u nového gynekologa, který mi dělal ultrazvuk po porodu a zjistil mi, že mám dvourohou dělohu. 12 let jsem chodila k jinému dr.který mi nedělal ult.neboť ho ani neměl. Díky tomu jsem zjistila příčinu svého předčasného porodu. Porodila jsem 8.8.2014 ve 28+4 tt. syna Patrik 1060g a 34cm. Nyní už má krásných 3,5kg 🙂 a je zdravý a silný 🙂 Prý budu muset tak za dva roky jít na operaci do Prahy, abych mohla mít druhé mimčo a hlavně bez komplikací a bez předčasného porodu. Tak snad vše bude v pořádku 🙂 A ostatním s tímto problémem držím palce, aby jste měli vše v pořádku!!!
rejni
31. srp 2015
Ahoj holky. Taky mi po 15ti letech chození k dr (a že jsem jich vystřídala pár) nový gynekolog zjistil že mám vícerohovou dělohu..Těhotenství může být rizikové ale taky nemusí podle příspěvků, které tady holky uváděly. Problém otěhotnět by být neměl ale přece jen se nám zatím půl roku nedaří i když je MS pravidelně a ovu předpokládám taky..Nemůže to mít taky nějaký vliv? Nemáte některá zkušenosti?

Začni psát odpověď...

Odešli