• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

18. listopadu 2016 
w_h: no pokud to jeste nevis, tak dve holciny tady otehotnely - pomoci IVF :slight_smile:
23. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja se chci objednat u Apolinare a ani tam maji asi dovcu :confused:
24. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, IVF, ale ja doufam, ze to pujde i prirozene, zkusime to tak pul roku... to ubehne jako voda..mozna jeste rychleji a pak holt kdyztak dam tu operaci.

luccii: u apolinare? na co? na operaci? na ivf? nejsem v obraze.
27. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, poradte, prosim, kde jsou nejlepsi odbornici na lecbu endometriozy. Diky.
A prosim, napiste mi taky nekdo, ze jste otehotnely bez IVF a bez operace a bez hormonu, jo? Diky.
12. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem našla tuto diskusi a chtěla bych se zeptat.Mám střední endometriozu a beru Orgametril už 3měsíc,ale už po druhé špiním,tak jako bych to dostala,ale je to jen slabé špinění.Myslíte,že je to v pořádku?V září by jsme měli léčbu ukončit a jít na Ivi a pokud se nezadaří,tak na IVf,tak mám strach,aby to nebylo zbytečné,kdybych nebyla pořádně vyléčená.Pak by jsme do toho zase zbytečně vrazily peníze a nic.
13. srp 2008 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
w_h: specializuji se tam na lecbu endometriozy
jo bez toho vseho tu nekdo otehotnel, staci zapatrat v teto diskuzi :wink:

berusko, s tim nemam zkusenosti, takze neporadim (na co to beres?)
13. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
diky. luccii
napsal a jsem si kontakty a v tydnu se objednamna konzultaci
16. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj

tak ja som otehotnela po KET (to je vloženie zmarzených vajičok).
Tak pre štasie vam tu troška poslem tehu bacily
pppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkáááááááááááááááám
20. srp 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Kvak, to je super, a jakou jsi měla endomrchu? Léčili ti nějak?
20. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
liečenie žiadne, endo iba I stupeň (iba čokoladove ložiska žiadne zrati). Bolo mi odporučane isť rovno na IVF čo nevišlo. Potom som sa dala na KET čo vyšlo :grinning:. Nebola som ani vžiadnych kupeloch hneď ako som sa spametala tak som išla do Caru.
20. srp 2008 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
To já mám i srůsty, ale ty by snad při IVF neměly ničemu vadit. No uvidíme, jak to dopadne.
20. srp 2008 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jdu v zari do CARu, s endom. nema moc smysl cekat...
20. srp 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
luccii držím palce :wink:
20. srp 2008 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kvak, dekuju :slight_smile:
20. srp 2008 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kvak: blahopreju, at se dari
ja to chci zkusit do konce roku prirozene, kdyz tonevyjde, tak pujdu na laparoskopii a pak ev. na ivf.
ale kazdej doktor mi zatim rek: to vam nikdo nerekne,, jestli se to povede nebo ne. 50%.
a to je dost, ne?
vsem drzim palce a kvak - diky za ´bacila´ :wink: :slight_smile: :zipper_mouth:
20. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
w_h: pokud nemas jiny problem, je to celkem slusna sance... v mem pripade je ale bez pomoci lekaru temer nemozne uspet, takze jdeme v zari do CARu a uvidime, co poradi...
21. srp 2008 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
luccii.
neboj, mam toho vic, jeste trombofilii
a co ty, tak yneco navic?
jak to, ze ´temer nemozne´ bez pomoci lekaru??
21. srp 2008 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,léčíte si někdo endometriozu Orgametrilem a jak dlouho?
22. srp 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,zkusím se k Vám přidat,jestli neva.Já mám endom.4stupeň.Byla jsem na lapar.,operace,nepomáhá nic.Vždycky jenom na chvilku,ale stejně se to vrátí.Otěhotnět přirozeně nejspíš bez šance,alespoň u mě :frowning2: .Zkoušela jsem to 4roky-mezitím různé operace spousty prášků atd.Byli jsme na IVF a hned napoprvé se podařilo.Mám 13měs.syna.Chceme zkusit druhé.Máme ještě zamražené embria tak uvidíme pa pa
22. srp 2008 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj sluníčko,tak to gratuluji k chlapečkovi a hodně zdaru u druhého.Já mám jít taky na IVF,ale bojím se,že se endomm.nevyléčí a nám se to nepovede.Beru teprve 3měsíc prášky a dokonce jsem to i teď dostala,tak nevím.
22. srp 2008 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj berusko,endom.se nikdy nevyléčí,alespoň mi to říkali.Já otěh.i přes ní.Pomáhá na ní těhotenství(prostě vše když to nemáš).Kojila jsem do 12měs a něco a dostal jsem to ,když měl malý aso 10měs.a teď jsem opět začala mít problémy.Takže to moc dlouho nevydrželo.Já jsem po IVF ležela 14dní s nohama nahoře,šla jsem akorát na záchod a osprchovat se.Nevím jestli to mělo vliv,ale povedlo se.Máme v rodině problémy a sourozenci po několikátém IVF,tak jsem se dost bála a opravdu to nešidila.
22. srp 2008 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dievčatá, tak i mne zistili endometriózu. Laparoskopicky mi odstránili, čo sa dalo a doporučili hneď otehotnieť.. najprv som tiež chcela dať šancu prírode, ale doktor ma upozorňoval, že si znižujem šance i na umelom, ak sa ložiská rozrastú. A tých problémov bolo viac, takže som zašla na kliniku a doporučili skúsiť IUI a hneď to vyšlo. Akorát sme čakali dvojčatká a minulý týždeň jednému prestalo biť srdiečko, takže čakáme jedno. ale podarilo sa.
22. srp 2008 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kuzelnica tak gratuluji,mi IVI vůbec nedoporučili,ale asi protože mám 4st.Taky jsem měla mít dvojčátka,ale taky jedno odešlo.Jsem samozřejmě vděčná i za jedno-je to moje srdíčko.Hodně štěstíčka.
22. srp 2008 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak to je super,tak myslíte,že i kdyby se mi endom.nevyléčila mám šanci po IVF otěhotnět?Doktor nám taky doporučil nejdříve IVI a potom hned IVF a nic neodkládat.Ale v Ivi moc nevěřím,už jsem ho několikrát podstoupila a nic.
22. srp 2008 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím,že jo.Já jsem měla IVF hned bez IVI.A otěhotněla jsem bez odstranění.A to jsem měla 4stup..Takže šanci určitě máš.Určitě Ti budu držet pěsti.Kdy máš jít?
22. srp 2008 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No zatím se to oddaluje,měla jsem jít ještě před tím na odstranění polipu,ale nevyšlo mi předoperační,tak musím počkat.Takže mě to čeká,tak v říjnu.A co vy,kdy půjdete do toho druhého?
22. srp 2008 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Mysleli jsme na leden,pokud přežijou emb.jinak musím absolvovat vše znovu.Měla jsem dost problémy s nafouklým břichem.Měla jsem 23vajíček.Tak se mi moc nechce,ale co by člověk neudělal pro prcka,že?
22. srp 2008 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to hledím,tolik vajíček,já jsem při prvním pokusu měla 5 folíků,ale nakonec mi odebrali jen jedno vajíčko,ostatní prý asi prasklaTak jsem zvědavá jaké to bude tentokrát,doktorka říkala,že to stejně pro ně bývá poprvé informativní a příště už ví jak na to.A máš pravdu,pro mimíska udělám cokoliv.Jen ty nervičky kolem mně dost vadí,kdybych uměla být v klidu,tak si myslím,že je větší šance.Tak ať vám to v tom lednu vyjde,taky budu držet pěstičky.
22. srp 2008 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Sluníčko koukla jsem ti do alba a máte nádherného mrňouse.Jeje já už chci taky takového. :slight_smile:
22. srp 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji.Neboj určitě se dočkáš.Pamatuji se jak jsem koukala na všechny těhotné a na kočárky.Samozřejmě jsem jim to přála,ale strašně jsem toužila po prckovi.Určitě se vám to povede.Hlavně se tím neužírej,ikdyž já jsem to nepustila z hlavy,to se prostě nedá.Ať se snažíš sebevíc.
22. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek