Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

berkana
11. říj 2010

@olive jééé díky, to je pěkné označení mě...kouzelnice 🙂))No uvidíme, mě ted ta migrena trápí vždy před ovulkou poslední dva měsíce, takže mě brala předevčírem, a možná zítra,se mi nějak ozývá hlava, že by chtěla bolet achich☹ jo, je to takový zahřívací kolo, třeba bude úspěšné, nebo taky ne, to se necháme překvapit. Hlavně je to zahřívací kolo pro přítele 🙂) To teda moc času na přemýšlení nemám, zítra dopol na injekci, večer na zumbu a ve vstředu ráno hurá do Prahy 🙂)

olive
12. říj 2010

@berkana - tak at se ti ta migrena nerozjede. Pritel at se snazi, my to mame mnohem horsi. Ja manzela vzducky taky pripravuji,aby pak nebyl vyjukany.

berkana
12. říj 2010

tak jsem v 11hod dostala včeličku do zadečku😀

@olive no já ho připravovala na první spermiogram, pač to nebylo ještě spojené s umělým oplodněním, ale abychom zjistili, jak na tom je, to bylo něco. Ted je to takhle rychle a nestačí o tom tak přemýšlet, což vypadá, že je snad i lepší🙂)

sichatka
12. říj 2010

@berkana - bereš to docela hopem holka🙂) Včelička do zadečku se dá přežít, kdybys brala Milgamu, tak se po ní nebudeš moc 2 hodky posadit, Pregnyl je OK. Je dobře, že přítel o tom nebude moc přemýšlet, oni ty chlapi pak příjdou s kkdejakou hovadinou. Držíme palečeky 🙂)

misanda
12. říj 2010

@berkana tak gratuluju k včeličce..hlavně ať k něčemu je!!! 🙂

jinak já třeba dostávám pregnyl vždycky do břicha...vlastně si ho tam už píchám sama 🙂

berkana
12. říj 2010

@sichatka to jo, je to teda hopem, tak za to nic nedáš, tak se to může vyzkoušet hned že 😀 S tou Milgamou by to bylo blbý, pač jsem se vezla k dr sama, přítel je na výjezdu, dělá mimo dílnu, takže by mě tam neměl kdo odvézt. Jo to máš pravdu, že když přemýšlí moc nad něčím (čímkoliv🙂 ) tak že pak si vymýšlí kdovíco😀

@misanda díky🙂) no to si šikovná, že si ho tam už pícháš sama, to já bych se bála, hlavně, jak to z těch ampulek nabrat do tý jehly a aby se to promíchalo 😕

hele chci se ještě ujistit, s tou inseminací, to se nic neplatí kromě toho, když pak musíš doplácet na léky (což naštěstí neplatím), pač mi dr neřekla nic o penězích, to až to IVF že....já jsem to věděla, ale nějak se mi to vykouřilo z hlavy a nechce se mi tam ted už volat 😅

misanda
12. říj 2010

@berkana IUI jsme platili pouze za léky...od pojišťovny máš nárok na 6IUI za rok 🙂 takže se nboj..

tak Pregnyl mě baví píchat právě jak se to namíchává a neni to už předem připravený v peru 😀

berkana
12. říj 2010

@misanda díky🙂 jsem si to myslela, že je totakhle přesně 🙂 jsem to i včera četla, ale nemohla jsem to dát nějak dohromady🙂) mi to včera nepřemýšlelo🙂
No nevím, možná bych si taky zvykla to píchat🙂

sichatka
12. říj 2010

@berkana - já si nepíchala Pregnyl do břicha, ale Cetrotide. 3 dny za sebou a opravdu se to dá naučit a jak píše misanda, je to celkem zábava. Já měla pocit, že pro to končeně mohu něco udělat sama. Na IUI se doplácet nemá, záleží však na centru.

berkana
12. říj 2010

@sichatka a @misanda to jste se nebáli, že si to píchnete blbě? Já vím, že by vám to měl dr vysvětlit, ale bála bych se, abych nezajela s tou jehlou víc a nepíchla si to blbě.....

Zítra vyrážíme směr Praha v 8 hodin, měli bychom tam být tak něco mállo přes dvě hodinky, ale kdoví, co by nás mohlo potkat cestou, tak radši ať jsme tam dřív, než pozdě🙂

olive
12. říj 2010

@berkana - na zitra drzim palce. Ty injekce do bricha se pichaji do spicku a na tom nemas co pokazit, horsi jsou ty do zadecku tam uz potrebujes sestru.
@misanda - 😉 ty uz jsi zaslozila pichacka.

misanda
13. říj 2010

@olive Mišanda je píchačka 😀 😀 😀 nooo..jak kdy 😀 😀

@berkana neboj, nemůžeš nic trefit, ty jehličky jsou krátký... 😉 taky jsem si ale řikala, abych si nepropíchla střevo 😀

kocina7
13. říj 2010

🙂 🙂 zítra ráno na kontrolu folíků jak rostou mršky po třech aplikací puregonu

berkana
13. říj 2010

@olive jestli se píchají do špíčku, tak toho tam mám dost 😀 Díky za palce😉

tak mi je tam dali, tak uvidíme, jestli dorazili k vajíčku a prorazili ho.....než mi je tam dala, tak koukala a chválila, že mám pěkný ovulační hlen a pak když je tam dávala, že tam pěkni vklouzli jak po másle, tak uvidíme co přinese čas. Bylo jich jen 9mil. ...napsala mi do karty, že když tam cca za měsíc pudu, tak aby mi už rovnou nasadili dlouhej protokol na IVF. Tak uvidíme jak to všechno dopadne. Přítel řikal, na to musí stačit jedna a 9 mil je dost😀 Tak jsem mu řekla, že záleží jak ho poslechnou, aby tam aspon ta jedna se dostala až do vajíčka 😀

@misanda tak to jsem ráda, no uvidím, jak na tom budu za 14 dní či tři tejdny
@kocina7 tak ať pěkně rostou a jsou v pořádku😉

olive
13. říj 2010

@berkana - tak snad nam za 14 dni prines dobrou zpravu 🙂 . Hele a meli jste abstinenci, nebo jste to nestihli dodrzet? Ja jen k poctu spermii, ale manzel( pritel ma pravdu, ze staci jedna sikovna mrska a je vystarano).
Tak vam to pekne odsypa, zadne cafrani a kdyz se nezadari, tak sup do dlouheho protokolu. Takovou rychlost ja neznam , u nas se vse vlece jak hlemyzdi 🙂.
@kocina7 - hodne stesti na zitrejsi utz, at tam mas pekne folicky.
@misanda - myslela jsem to tak ,ze uz mas praxi 😉 .

berkana
14. říj 2010

@olive no uvidíme, necháme se překvapit. Abstinenci jsme měli, pač jsem v neděli jela k tetě, v pondělí jsem se to dozvěděla tak jsme to i dodrželi, i když mi dr nic neřikala o půstu. Ale přítel když tam byl, tak řikal, že byl nervozni, že myslel že to ani nepude, starosti ještě okolo, pač teď mají edost kšeftů, tak aby to všechno stíhal a ještě ted tohle takhle na rychlo🙂
Tak snad se vám taky nějak poštěstí, abyste měli rychlejší jednání u těch doktorů, jak na tom vůbec jste?

@kocina7 tak co, už máš po kontrole? A co ty foliky, rostou rostou? 🙂

olive
14. říj 2010

@berkana - opravdu ten stres na na dve veci a ted reknou chlapovi at si ti jde udelat je fakt bomba a kazdej to proste nedokaze se odpoutat a udelat to na povel.
Hele a co migrena, byla? asi ne vid 🙂? takze pregnyl byl ok.
My jsem ve fazi cekani a pak neco rozjedem, pac roky me tlaci. Jinak uz me silene boli bricho, takze mrcha je za dvermi.

richt
14. říj 2010

@berkana - tak to je vážně rychlovka. Držím pěsti ať to výjde a už nikam nemusíte když má přítel tolik práce.

sichatka
14. říj 2010

@berkana - doufám, že vám to vyjde. Hezky odpočívej, dopřávej si dobré jídlo a "mimču" říkej, jak by se u tebe mělo dobře, když se zahnízdí. Samá láska a moc dobré jídlo 🙂

Máte pravdu, že když chlapovi na povel řeknete, ať si to jde udělat, trvá to většinou déle než obvykle, ale to po nich chceme jen to. Žádné operace, píchání injekci do břicha apod.

@olive - kdy jdete do Prahy? Já vím, že to čekání je dlouhé, ale zase pokusy bez vyšetření jsou pro psychiku horší.

@kocina7 - tak co folíky? Jak už jsou veliké?

berkana
14. říj 2010

@olive jj, nemaj to s timhle lehký, ale jak řiká sichatka, od nich chceme jen tohle 🙂) ten můj řikal, že by radši na jednu injekci než tohle, na ten povel, že je to blbý....
migrena nebyla, to bylo ok, ale od včerejška mě bolí břicho jako spíš kolem pupíku a nad. Tak ať ta fáze čekání není moc dlouhá a už to můžete rozjet. Mě včera řekla dr, že jsem mladá (no ale nevím, na mimčo se mi ani nezdá, třicítka na krku a co pak, pak už je to těžší a těžší)
@richt díky🙂 jo to je rychlovka. Uvidíme, kdyžbychom šli na to IVFtak by to bylo zase až v prosinci,takže jestli budou mrazy, tak už jim to moc nepude, pač dělají venku.
@sichatka no odpočívat se mi nějak nedaří, jsme dopouštěli vodu do topení v dílně a ono nám to začalo přetejkat přes přepad a musela jsem rychle zvedat zrcadla, aby se nám moc nenamočili ty lišty, ve kterých jsou, pač by to bylo na vyhození. Takže o zábavu bylo postaráno..... Ale ted už klid, akorát vařím oběd, jen tak rychle špagety....
Jo to je pravda, je žádná operace a žádný píchání do břicha nečeká, žádná narkoza atd, o to jsou na tom líp🙂

kocina7
14. říj 2010

čus ženský tak mám asi 6 folíků moc to není že nebo nevím jak komu a kolik rostou.v sobotu jdu opět na kontrolu a v pondělí nejspíš na odběr 🙂 k puregonu jsem ještě dostala cetrotide ale nevím jak to zvládnu si ho do té nožky píchnout 😒

berkana
14. říj 2010

@kocina7 no vidíš, 6 foliků ti stačí, když budu dobré🙂 Tak v sobotu ať je kontrola v pohodě a v pondělí kdyžtak štasný odběr🙂) S tou injekcí do nožky, to zvádneš 🙂

sichatka
14. říj 2010

@kocina7 - 6 folíků je dobrý. Mě odebrali jen 4 folíky, z toho byly pouze 2 vajíčka a mám dvojčátka, takže u tebe to bude také tak. Já si píchala Cetrotide do břicha, do nohy jsem o tom neslyšela,ale ono je to asi jedno. To zvládneš. Největší zkušenosti s pícháním injekcí má misanda - kdyby něco určitě poradí.

andara
14. říj 2010

@sichatka jee ty mas dvojcatka?a jaky?Nemas tu asi fotky koukam.No ja taky ne, protoze mi je jedna blbka ukradla a vydavala za svoje 😠

berkana
14. říj 2010

@andara to si děláš snad srandu, to je teda něco, že se nestydí jedna blbka, to se přece nedělá! 😖

sichatka
14. říj 2010

@andara - mám 1,5 leté holčičky. Fotky na koníkovi nemám, pouze na facebooku. Krást fotky se nemá, já bych se studem propadla.

andara
14. říj 2010

Jj holky, mela na profilu na lidec moje tehotensky fotky!Pak par holcinam tady ukradla i miminka,nejaka pubertacka podle vseho. 😠

@sichatka jee tak to mame stejne cacorky, jen ty je mas dvakrat🙂Ja na FB jsem,muzes si me pridat,kdyztak ti do posty napisu jmeno 😉

olive
14. říj 2010

@sichatka - prahu jsem zrusila, nechala jsem si nektere testy udelat tady, tak cekam na vysledky. Jinak preventivne beru prednison. Mozna budu litovat tohoto rozhodnuti, ale ted jsem to proste chtela udelat takhle.
@kocina7 - ja si myslim,ze 6 je ok. hodne stesti na sobotu.
@andara - tak to je teda des. Co kdo z toho ma ,ze nekomu ukradne fotky? fakt nechapu.
@berkana - tricitka si myslim, ze je jeste v mezich normy. Do 35 let je celkem vysoka sance a pak uz to jde z kopce, i kdyz je to hodne induvidualni, jsou kocky co uz ve 20 -ti maji problemy a pak jsou 40- catnice a vesele tehotni.

sichatka
15. říj 2010

Ahoj holky, pokud máte zájem, přidala jsem fotečky holek do svého fotoblogu.

berkana
15. říj 2010

@sichatka ahojky, ráda bych koukla na ty tvoje dvě zlatíčka, ale žádnej tvůj fotoblog jsem nenašla☹