Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

sichatka
20. říj 2010

@misanda - to je právě k nas....ní. Uvidíš, třeba mimísci zabojují 🙂

olive
20. říj 2010

@misanda -to fakt n....., mohli by ti udelat slevu, kdyz uz to tak nakonili.
@sichatka - prave i dle meho gyndare jsme par bez vysvetlitelnych duvodu proc se nedari. A to me strasne stve. O adopci neuvazujem protoze tady by jsme se nedoplatili a cekaci doba je hrozna. Takze my ted zkusime umele a kdyby se po x pokusech stale nedarilo tak bych asi brala darkyni.
Konecne nam prisla genetika a je ok. Ted jeste cekam na ty dalsi testy.

berkana
20. říj 2010

@andara No vidíš,to máš zachvíli🙂 Já to mám do Prahy cca přes 2 hodky, takže je to to samý, nevím jak ty, ale já ještě navíc čekala v čekárně asi tak hodku a půl a z ordinace jsem byla taky za pět minut🙂 olive má pravdu, měla jsem to podobně jako to máš ted ty 🙂

@misanda holka holka, ty hned taky myslíš hned na nejhorší a pak to nemá takhle dopadnout, mysli pozitivně😉 Taky nevím, co ti mám přát, aby se to povedlo nebo aby se ti to stoplo, těžko říct 😒 No jo, s tim placením je to taky naprd, zaplatíš za to i když by k ET nedošlo, ach jo, není to vymyšlený pro nás moc dobře co....přítel řikal, že by se mělo platit jen za to, když se to povede:- 😀

berkana
20. říj 2010

@olive to máš dobrý tu genetiku🙂 tak ať i ostatní testy jsou dobré a hlavně napoví, kde je zakopanej pes 😵

olive
21. říj 2010

@berkana - souhlasim s tvym pritelem, platit az za zdarene pokusy 😀 . To by byl snad uz komunismus 😕 .
A jak se citis?

kocina7
21. říj 2010

ahoj holky tak zítra mažem na transfér 🙂 máme prej dvě pěkná embryjka takže je tam nechám dát obě aby se tam jedno nebálo a budem moc doufat že to klapne.Nějaké rady jak se chovat po transféru jak moc ležet a tak.Poradíte mi.Jinak se na zítra moc těším jen pak to čekání 10 dní bude děs ale doufám že to nějak uteče 🙂 Moc všem držím palečky a přeju všem jen a jen štěstíčko mi ženský si ho prostě zasloužíme to je přeci jasné 🙂

sichatka
21. říj 2010

@kocina7 - to je super zprávička. Samo by se tam mimi určitě bálo, takhle tam bude mít sourozence a budou spokojení u maminky. Rady? Každá z nás to má asi jinak. Já jsem nechtěla ležet na břichu, abych je náhodou nemačkala 😀
Deset dní uběhne jako voda, uvidíš. Hlavně se moc nestresovat a mimčům hezky vysvětlovat, jak se u tebe budou mít dobře. Držím palečky a očekávám samé pozitivní zprávy.

misanda
21. říj 2010

@kocina7 gratuluju...a ležení max tak dva dny..pak se chovej normálně..ono se to stejně nevyleží..hlavně nezvedat a netahat nic těžkýho, ale chodit můžeš 😀 a je to prý dokonce lepší, pač se děloha prokrvuje...😉

richt
21. říj 2010

@kocina7 - tak to budu držet pěsti ať to dopadne co nejlepe. Rady pro tebe bohužel nemám. Zatím jsem si tím neprošla.

berkana
21. říj 2010

@olive cítím se v pohodě, žádný změny.Občas v puse jak kdybych olízla něco umělého nebo kovového, břicho už nezlobí, jen tam se malinko ale fakt malinko ozve. Pomalu tu bude víkend a pak už to uteče jak voda, v úterý budu péct dort - číši (velkou) a připravim si brambory na salát, ve středu budu dort zdobit a dělat salát a ve čtvrtek ráno jedem k pratetě na oslavu jejích 90átin🙂

@kocina7 tak to je super, ty dva bojovníčci 😉 Se nebude aspoň jeden bát, když budou dva🙂 pěkně v klidu a nenamáhej se a jak píše sichatka, řikej jim, jak se tam u tebe budou mít dobře🙂

sichatka
21. říj 2010

@berkana - a kousek dortu pro nás by nebyl?

misanda
21. říj 2010

jooo, my chceme dort!!!!

olive
21. říj 2010

@kocina7 - tak to jsou dobre zpravy 2 krasni bojovnicci. Drzim palce at za 10 dni nam napises, ze jsi tehotna. Rada, jak se chovat po transferu, urcite se setri, ale zase ze sebe nedelej maroda, nebudes nemocna, ale jen tehotna 😉 .
@berkana - takze budes pect dort, pak by jsi mohla hodit nejakou fotecku at se nam ty sliny sbihaji jeste vice 😀 . Oslava a dobre papanicko hm, hned bych si dala ten bramborovy salatek.
@misanda - zitra cekam na tve zpravy, je to napinave jak detektivka.

richt
21. říj 2010

@misanda - já jsem taky zvědavá jak to u tebe dopadne.
@berkana - taky bych si dala dort. Já budu péct zítra obližprst tak jsme zvědavá jak to dopadne. Bude to premiera.
jinak dnes volali z genetiky. 1.11. jdem na krev tak uvidíme jak to dopadne.

olive
21. říj 2010

@richt - to neznam co to je? Toho 1/11 mate jen tu genetiku nebo i navstevu caru? Pomalu a jiste se to blizi i tobe.

sichatka
21. říj 2010

@richt - co je obližprst?

misanda
22. říj 2010

ahoj holky,

tak jsem mluvila s emryo co ná přímo oplodňovala vajucha, tak se oplodnily obě, to jedno je prý na výbornou to druhý už je teď pmalejší, ale že jelikož je to náš třetí pokus, by pokračovala radši v kultivaci, že prý se můžou zdát teď dobrý, ale pak se zničehonic přestanou vyvíjet...takže uvidíme...

richt
22. říj 2010

@olive @sichatka - holky obližprst je buchta, jmenuje se tak protože většinou když ji sníte tak si olizujete prsty 🙂
V podstatě je to takový piškot na něm je žloutková náplň , na té je ještě sníh s bílků a cukru a navrchu je to všechno posypané strouhanou čokoládou.Fakt je to dobrutka jen nevím jestli se mi to třeba nesdrcne. No uvidíme.
olive - jinak jdu i do caru, měla jsem tam být už před 2 měsícema, ale skounčila jsem ze slepákem v nemocnici tak jdu až teď.

@misanda - tak teda držím pěsti ať se rozhodneš jak koliv.Ale určitě to výjde nesmíš být takový pesimista 😉

misanda
22. říj 2010

@richt nejsem pesimista, ale realista...dostali jsme už takových facek, že není proč se těšit...a s tím vývojem mi říkala embryoložka 🙂

obližprst znám...dělám to podle mmb 🙂

sichatka
22. říj 2010

@richt - tak sem s ním. Berkana pošle dortík, ty oblížprst. Ó já se budu mít 😀

@misanda - Kdy máš volat znovu? Když jsem volala já do Caru, tak mi sdělili, že se oplodnilo pouze jedno a při transferu, řekli,že to druhý je tak na 5O%, ale zkusího implantovat také. Protože ty je vlastně "nechceš", tak mimi na just chtějí k tobě.

misanda
22. říj 2010

@sichatka a just joooo 😀 zítra volám zase, tak uvidíme...fakt se neraduju...zítřek může přinést něco jinýho, ale je jasný, že kdyby tam byl i jenom jeden bojovník, tak ho tam prostě nenechám, na to nemám žaludek...i když jsem chtěla, aby to dopadlo jinak, no...

sichatka
22. říj 2010

@misanda - no právě. Ty jsi chtěla, aby to dopadlo jinak a proto se mimiča rozhodla, že budou bojovat. Čekám na zítřejší zprávy. 🙂

richt
22. říj 2010

@misanda - přesně mimiska si řekli, že to prostě zkusí a zvítězí. jsem zvědavá co nám zítra napíšeš

alik12
22. říj 2010

Ahoj holky,
tak jsem dnes 7 den po operaci. Myslela jsem, že to bude v pohodě jako první operace, ale nějak jsem to nezvládla, podle doktorů mi neudělal dobře ten plyn. No teď už je mi ohodně lépe, mám již vyndané stehy, jen bříško ještě pobolívá. Teď jen čekám na výsledky operace a zda mám průchodné vejcovody, měla bych je vědět tak za dva týdny. To čekání je hrůza 😒
@misanda Držím palce, aby vše dobře dopadlo a zítra byly dobré zprávy.

sichatka
22. říj 2010

@alik12 - ahoj, jak nezvládla? Zvládla, už jsi doma a to je dobře. Ty průchodné vejcovody ti snad mohli říct hned ne?

misanda
22. říj 2010

@alik12 no, hele, u mě první laparka taky v pohodě, ale druhá děs...a právě kvůli plynu..měla jsem hrozný bolesti střev atd 🤐 fakt jsem sotva chodila...

a s těma vejcovodama nechápu, proč ti to neřekli ☹

alik12
22. říj 2010

@sichatka Po operaci jsem zvracela a hodně mi kolísal tlak. Myslela jsem, že to bude bez problému jako první operace, to mi nebylo vůbec nic. Jinak máš vlastně pravdu, jsem doma,takže jsem to zvládla. Hned po probuzení jsem se ptala jestli mám průchodné vejcovody, myslím si že doktor říkal, že jsou v pořádku, ale nejsem si tím úplně jistá, byla jsem ještě napůl mimo. No a pak už jsem doktora co mě operoval neviděla a v papírech nic nebylo. Jen mi říkali, že jsem jako v šestinedělí, za tři týdny budou výsledky operace a za šest týdnů kontrolní vyšetření po kterém by měla následovat další léčba,údajně hormonální.

berkana
22. říj 2010

Ahoj holky,

jj, kousek dortíku....tak leda fotku😀 by nedošel, by to na poště snědli 😀

@misanda no uvidíš, jak to bude vypadat zítra a jak to nakonec skončí. Tak hlavně nějaký výsledky 😉

@alik12 no hlavně že jsi už doma, můžu se tě zeptat, kde jsi byla ted na operaci? a na první? Já byla na první v Hořovicích, měla jsem dren, břicho mě bolelo ze všech stran, že jsem se nemohla 3 dny po operaci vůbec otáčet, jak to bolelo, když jsem pak přišla domu, tak jsem taky zvracela od večera a přes noc, pak jsem dva dny jedla opatrně, pač víš jak to po operaci je s tim zvracením. Ted když jsem byla na druhé laparce u Apolináře, tak po narkoze uplně super, večer jsem v pohodě vstala na večeři, a o břichu jsem ani nevěděla, jen takové lehké bolesti po operaci.

@richt kdy jdeš do toho CARu? budu držet pěstičky, aby to bylo dobrý a šlo vše v pohodě 🙂

richt
22. říj 2010

@berkana -do CARu azrovna i na genetiku jdu 1.11. No jsem zvědavá co vymyslí. Asi mě pošlou na IUI, už to navrhoval dr minule, ale nějak to nevyšlo. Přišel do toho slepák tak uvidíme co bude teď

olive
22. říj 2010

Ahoj holky, dneska jsem mela perny den a teprve ted jsem se dostala k Pc.
@misanda - tak je to jeste otevrene. to jsou, ale nervy, prodlouzena kultivace je urcite lepsi na posouzeni kvality. Jo taky bych nemela zaludek jen tak znicit embryo. Takze zitra cekam od tebe dalsi zpravy.
@richt - tak hlavne at toho 1/11 se uz neco zacne dit. jak dopdl oblizprst?
@alik12 - hlavne, ze uz mas po operaci a ted uz bude jen lepe.