Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

berkana
22. říj 2010

@richt to už máš zachvilku, tak ať se to pohne kupředu🙂

misanda
23. říj 2010

holky, tak máme stále dvě mimina 🙂. To jedno je výborné kvality a už má 8buněk, a to druhý, ten můj majej chudáček se vzpamatovává a má 6buněk...chudínek, mě je ho tak líto...hlavně ať to nevzdává, když už transfer,tak aspoň dvou...

olive
23. říj 2010

@misanda - tak chudacek embryioko je velky bojovnik, a urcite ti ho vrati do briska. Kdy bude ET? Pondeli?

misanda
23. říj 2010

@olive já doufám, že to chudínek vybojuje!!! snad jo!!! no, ET možná už zítra. Zítra volám dokonce jako nějaká superstar v sedm (jinak se volá až od osmi) a záleží jak to bude vypadat..doufám, že to bobci nevzdaj ☹

richt
23. říj 2010

@olive - obližprst dopadlc selkem dobře. Sice moc nenaskočila buchta, ale naštěstí to zakryly náplně.
@misanda - určitě budou bojovat až dokonce. Oni ti to nedarujou, za trest žes je nechtěla budou bojovat a vyhrají. Jinak to ani nejde. Tak budu držet pěsti ať to klapne.
Jinak snad se konečně něco začne dít i u mě. No i když si myslím, že se ještě bude čekat na výsledky z genetiky.

olive
23. říj 2010

@misanda - tak takove priviligia, budes si volat uz v 7hod 😀 . kazdopadne se s tebou clovek nenudi a bude to napinave az do konce. Ja chudackovi drzim palce a verim mu 😉 .
@richt - ja se vcera divala na netu na recept a v nejblizsi dobe to taky zkusim upect. Ja si myslym, ze iui ti muzou udelat i kdyz jeste nubudes mit tu genetiku. vsak uvidis co ti rekou, ale uz jsi na dobre ceste 🙂 .

misanda
23. říj 2010

IUI určo udělaj i bez genetiky...a neni to takovej zásah do těla jako IVF...do toho bych už bez genetiky atd nešla...přece jenom, zdraví peníze atd...

já dneska dělám vývárek, a budu dělat mini řízečky s bramborovým pyré, tak mám už od osmi takovej hlad, že mi z toho jdou oči šejdrem 😀

kocina7
23. říj 2010

ahoj holky přeju všem pěknou sobotu.Jsem druhý den po transféru tak se jen válím a chlapík se o mě vzorně stará vaří uklízí jo je to faj ale jen do zítra pak mě čeká týden samoty pač jede pracovat mimo naše město ale to se nedá nic dělat. jak se vám daří doufám že dobře.Misando ty řízečky bych si taky dala 🙂 mi máme špagetky 🙂

berkana
23. říj 2010

@misanda to se teda máš, že můžeš volat už tak brzy, ty naše superstar 😉 to víš že ti to nedarují a budou se snažit o sto šest🙂 hmmm, tak ty začínáš dělat cchutě už i tady jo, ty si teda hrozná 😀 tak doufám že se povedli řízečky a zahnali ten tvůj hlad 😀
@kocina7 tak hezky odpočívej a až budeš doma sama, tak hlavně nic netahej 🙂 To máš teda vzorného chlapíka, jen tak dál 🙂

jinak začínám být asi trochu nervozni, jak se blíží ten konec příštího týdne, jak to vše dopadne...no uvidíme, nejhorší je ta nejistota, že člověk neví co může čekat a co ne...
no užijte si holky sluníčka, pokud u vás taky svítí, tady občas 🙂

andara
23. říj 2010

Ahojky, nějak se ztrácím v tom, kdo má po IVF atd., takže držim všem palce 😉

andara
23. říj 2010

@berkana tak to jsme měly stejné,ale já naštěstí nemusela čekat v čekárně -sestřenka mě tam protlačila no🙂 čekala jsem jen půl hoďky.

berkana
23. říj 2010

@andara no to ses teda měla🙂

olive
24. říj 2010

Nakukuju co Misanda a ona nic. Asi ma dnes transfer, moc drzim palce at embrousci bojuji 🙂 . Pak se nam ozvi 😵 .
@berkana - vydrz uz za chvili budes vedt na cem jsi. Ale jsou to nervy. Nastesti mate oslavu tak se aspon trochu rozptylis.

misanda
24. říj 2010

ahoj holky,

transfer nic...zase čekáme do zítřka ☹ ten šestibuněčnej je furt jenom šesti a tamto poskočilo o dvě a prý by se mělo dneska dostat do stádia moruly...tak uvidíme...

sichatka
24. říj 2010

@misanda - ahoj,
holka ty nás napínáš. Je vidět, že alespoň jedno bojuje. To šestibuněčný se třeba ještě vzpomatuje. Víš co je to za námahu vytvořit šest buněk, třeba si dává oddych a zítra už bude osmibuněčný.
Kdy máš jít na transfér?

olive
24. říj 2010

@misanda - zase cekani 😠 . ja uz jsem byla presvedcena, ze mas et. Jen ti preji aby embryolozka byla uvedomela a kdyztak at to stopne. Moc na tebe myslim.

olive
24. říj 2010

@misanda - dnes mas kolikaty den kultivace?

misanda
24. říj 2010

holky, ET možná zítra, ale jestli to nebude vypadat jak má, tak ET nebude a všechno se stopne...

misanda
24. říj 2010

@olive no byli jsme na opu ve středu...

olive
24. říj 2010

@misanda - takze zitrek bude rozhodujici....

berkana
24. říj 2010

@olive jj, ještě řežít dnešek a zítřek, kdy nemám toho tolik, pak od úterý bude práce zase dost, s tim pečením atak. Pak mám rozemzí na čekání od 28.do 31týho, pač mi ms chodí v rozmezí 28-31 dnů
@misanda holka holka, nemáš to jednoduché, tak ať už zítra víš co a jak🙂

sichatka
24. říj 2010

@berkana - tak buď to vydržíš a nebo si koupíš testík a 28 bude zkoušet štěstíčko. Čárečky by tam už mohly být, třeba slabé, ale mohly by.

kocina7
24. říj 2010

@misanda určitě to bude vypadat dobře věř tomu že bude moc na tebe budu myslet a jak říká moje mamina mysli jen na hezké věci 🙂

berkana
24. říj 2010

@sichatka já testíky mám doma už z dřívějška ale s sebou si ho brát nebudu stejěn by na to nebyl čas a nechám se překvapit, si řikám, že bych to zkusila kdyžtak až v neděli, když nepřijde ms.

misanda
25. říj 2010

ahoj holky,

tak to moc dobře nevypadá, k ET asi nedojde...pro čistý svědomí jsme to ještě nechali do zítřka, ale prý šance jsou malé...takže tak...viva endoška!

olive
25. říj 2010

@misanda - 😠 . ☹ . Mate jeste oba bojovnicky, a jak jsou velci?

kocina7
25. říj 2010

@misanda je mi to moc líto to mi věř.drž se prosím ☹

misanda
25. říj 2010

@olive no, dneska to měly být blasty, ale blasty to prej nejsou ani z rychlíku...takže tak...prostě moje nekvalitní vejce, no...

olive
25. říj 2010

@misanda - jedine pozitivum je ,ze neztratite pokus. Preji ti do budoucna vse nej a more stesti, uz si to taky zaslouzis 😉 .

berkana
25. říj 2010

@misanda jj, endoška je holt mrcha ☹ 😒 😠 , tak ať je další cesta úspěšná, teď už nevím co jsi psala, že když nedojde k ET, jak budete dál postupovat. Drž se holka, myslím na tebe 😉 🙂