• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

26. února 2017 
@richt - zkus se domluvit v centru, ať vám zamrazí spermie. Kdyby náhodou nevyšlo IVF, mohla bys pak zkusit IUI. Jinak posílám dobrou modlitbu :grinning:

Boze,
dej mi moudrost,abych pochopila svého muze....
dej mi lásku,abych mu odpoustela.....
dej mi trpelivost pro jeho nálady.....
protoze Boze,
kdybych se modlila abys mi dal sílu,
ubila bych ho k smrti!!!!!!!!!!

@berkana - tak hezky stimuluj a jak psala kdysi misanda, ať jsi dobrá "nosnice" :grinning:

@olive - ahoj, jak pokračujete?
8. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sichatka - tak ta modlitba je vystihující moc dík za ni. Jo zkusím se domluvit snad to pujde. Teď čekám kdy příjde nějaký dopis ohledně lázní a pak se uvidí.
8. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sichatka - cekam na test :slight_smile: .a mam strach jak hrom.
8. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sichatka - jo a motlitba je fakt dobra, ja bych nekdy toho meho nejradeji zabila :grinning: :grinning: .
8. pro 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhý včelička bodla a nebolelo to :grinning:
@sichatka pěkná motlitba :wink: taky bych toho svého občas nejraději zabila :grinning: :sweat_smile: Takže hodně tý trpělivosti to chce:slight_smile: Jo a díky, snad budu:grinning:
@olive a kdy máš test? to se ti nedivim, to by se bála každá:slight_smile:
8. pro 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dneska byla na kontrole. Máme povoleno snažení a pokud neotěhotním do šesti měsíců, tak mě čeká další operace :unamused: Snad to vyjde a k další operaci nedojde.
8. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky!!!!tak jsem dnes první den doma po LSK s HSK jejímž výsledkem bylo odstranění slepáku, endometrioza a neprůchodnej levej vejcovod :confounded: zajímalo by mě jestli jste pak taky všechny musely dodržovat šetinedělí a jak vám bylo?mě všechno tak bolí(nemůžu spát, čůrat..), náladu mám pod psa..kdy to přejde?a kdy se vám pak a jak podařilo otěhotnět?nám doporučili 2IVF :confounded: .děkuju za odpověď všem :wink:
10. pro 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - tak to já šestinedělí nedodržovala a vzhli jsme se na to snad za 14 dní. Jinak naštěstí u mě vše probíhalo v pohodě jak LSK po odstranění endometriozy tak LSK po slepáku. Ale je fakt, že na HSK jsem nebyla a to může mít jiný průbech. Ale věřím že jak to vytáhnou stehy tak by to mělo být v pohodě a ty se tahají tak za týden po LSK. Držím pěsti ať to rychle dobolí. A snad vám 2IVF výjde
10. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - bolelo všechno :slight_smile: Někdo šestinedělí dodržuje, někdo ne. Záleží na tvých pocitech, jak se ty budeš cítit. Mě bolelo břicho 3 neděle, někoho jenom týden. Domácí snaženíčko můžete zkoušet, ale pokud doktoři doporučili IVF, tak bych do toho šla. Ono to stejně nějaký čas potrvá. :slight_smile:

@alik12 - dobrá zprávička, budou vánoce, nějaké volno, uvolněná nálada, sklenička vínka no a třeba bude i to miminko :slight_smile:

@berkana - nebolí tě zadeček? Já ho měla vždy rozpíchaný a nemohla si na něj pak už ani pořádně sednout :grinning:
10. pro 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@richt , @sichatka - ahaa, tak že se to tak úplně dodržovat nemusí :wink: tak to jsou dobré zprávy, tak uvidíme jak to půjde dál..no jasně že do 2IVF půjdem jen když už je to druhé, tak nechci nic uspěchta, chci být 100%ready, prostě aby to vyšlo, těch pokusů není nekonečno :unamused: no a už se to tady někomu povedlo???a jak dlouho snažíte? asi si Vás budu muset pročíst pěkně od začátku :grinning:
10. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sichatka nebolí :grinning: mám šikovnou sestřičku:slight_smile: včera jsem to ani necejtila, jak jsem byla ještě trochu ztuhlá ze zimy:grinning:
@petrita83 já to měla tak, že po první LSK jsem byla rozbolavěná, takže asi po měsíci, po druhé cca po 16 dnech:slight_smile: No jestli to chceš číst od začátku, tak to si počteš, je toho docela dost :grinning: Jestli myslíš IVF, tak jo, povedlo, například zazy, ta tu na předchozí stránce psala, že už má porod v úterý, takže už se těší určitě z mimča:slight_smile: a taky třeba sichatka, ta má dvojčátka:slight_smile:
10. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83- já mám na druhý pokus dvojčátka, kocina čeká také po druhém pokusu dvojčata, zazy porodila v úterý. Většinou ty druhé pokusy vychází, už jsi s tím smířená a víš, do čeho jdeš.
10. pro 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sichatka,@berkana- vidíte a já se toho druhého pokusu bojim víc než prvního..zvlášť když první vyšel, ale jen nachvilku...jednak se bojim,že to štěstí mít znova nebudem a pak že to dapadne zas jak minule...ale mám čas nabrat sílu a optimismus a taky už jsme o něco chytřejší :wink: ..a když jsou tady takhle úspěšnýty druhý pokusy..mám se na co těšit :grinning: :grinning: dvojčátka bych brala :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrira83 - vážně? Já jsem je také chtěla, ale když jsem zjistila, co je s nimi práce, tak někdy říkám, proč nemám pouze jedno :grinning: Manža na mě vždy kouká a říká, to bychom se pak hádali, u koho bude, takto máme každý jedno a je to :grinning:
10. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sichatka :grinning: :grinning: :grinning: to je supeer!!já vim, že to není sranda, ale i ta radost je myslim dvojnásobná..musí s nima být děsná legrace :grinning: to víš v naší situaci bereme všechno..jasně na jednu stranu bych raději 3děti postupně..ale když to je tak jak to je tak dvě najednou..supeer :grinning:
10. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sichatka no to má manža pravdu, to se hádat nemusíte:slight_smile:))jen to si asi neodpočine ani jeden co:slight_smile:
@petrita83 jo to řikáme taky, dvě mouchy jednou ranou:grinning: :grinning:
10. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana já to nechtěla říct takhle natvrdo, ale přesně! :grinning: a ještě předejdem hádkám..doma i mezi babičkama :grinning: atd..
10. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka
Tak jsme dneska přifrčeli z porodnice,jsem ráda,že jsem doma a konečně se vyspinkáme v našich postýlkách.
Dneska jsem ještě byla na kontrole a pán doktor říkal,jak je malá hezká a že máme velké štěstí,že máme takové krásné miminko a s takovou diagnozou,takže když se zadařilo námmtak to výjde i Vám,držím pěstičky
12. pro 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy - tak konecne doma, ted uz si budete jen uzivat :slight_smile: . Preji ti at ti mala dela seme radosti.
12. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy Ahojda, tak gratuluji moc k malé. Ať jste obě zdravé a ať hezky roste. :slight_smile:
12. pro 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy Ahojky, konečně doma :slight_smile: tak ať jste obě v pořádku a malá dělá samou radost, když byla cesta tak dlouhá a dej občas vědět, jak se daří:slight_smile: Já jdu zítra na utz, tak jsem zvědavá....
13. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy - tak jaká byly noc? Je dobře, že jste doma. Na Štředrý den si dejte malou na chvíli pod stromeček, protože ona je ten nejhezčí dárek, který máte. AŤ hezky rostete a občas napiš, jak se daří.
13. pro 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, průběžně na vás koukám, ale moc nestíhám psát.

zazy- moc gratuluji k miminku, hlavně přeji zdravíčko a krásně si to mateřství užívej.

berkana, olive, richt- doufám, že už se taky brzy přidáme. Chtělo by to tu další těhulky:slight_smile:

Já pořád čekám na KET, kvůli nízké sliznici je zase odložen na leden:(
13. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja23 ahoj, koukám, že to nemáš jednoduché. No tak at už v lednu je to v pořádku a zadaří se:slight_smile:
13. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
berkana-díky. No nemáme to s mrchou tady lehký nikdo :angry: Ale koukala jsem, že už stimuluješ, tak to je super. A na kdy Ti tak vychází OPU?
13. pro 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja23 - další těhulkou je kocina7. Nemůžou ti nějak hormonálně pomoci, aby sliznice byla OK?
13. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sichatka - tak to je skvělé. Jak se mají dvojčátka, už se těší na ježíška? Dostala jsem ethinylestradiol, tak doufám, že zabere. Bylo to ubohé, jen 3,5mm.
13. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata moc Vám všem děkuji,jak budu mít čas,tak dám fotečku,jinak na Vás nezapomenu a budu chodit podporovat.První noc doma,byla v poho,malá se budila po 4 hodinách takže super.
13. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja23 jj, stimuluji, zítra kontrolní utz a podle toho se uvidí kdy odběr. Tak snad zítra budu chytřejíš :slight_smile:
13. pro 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Jsem po laparce, včera mi to dělali, dnes jsem doma:slight_smile: Vše bez probémů-odstranili mi cysty, nějaké srůsty, jinde endošku nemám, vaječníky zůstaly:slight_smile:Akorát jsem se nezeptala jak s otěhotněním, ale doktor nemluvil o umělém, tak snad to půjde normálně:slight_smile:
14. pro 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek