Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

ilonar
28. dub 2017

@raelyn ano 😊

raelyn
28. dub 2017

@ilonar jak dlouho jste to zkoušeli a co tomu předcházelo, jestli se můžu zeptat.

ilonar
28. dub 2017

Byla jsem nejdřív 2x na laparo, mám endometrialni cystu, tak s ni. Řekli, buď rychle zkusit a snažit se nebo nasadit antiko a počkat. Brala jsem antiko nepřetržitě, aby nebyla Menses, což vyživuje endometriozu. Po vysazeni jsem otěhotněla prirozene po čtyřech měsících od vysazeni. Byla jsem po te antiko "čistá" bez endo. Toto tehu bohužel nevyšlo, ale není vyloučené otěhotnět přirozene i s endo. Po revizi mi vůbec nechodila Menses s měla jsem vse rozházené, tak jsme nečekali a šli do IVF. Proběhlo klasicky a byla jsem na ketu s napoprvé se podařilo. Největší problém jsem měla se sliznici, museli mi ji stimulovat. Ale to už je hodně individuální. Tehotenstvi endometriozu zničí 😊

raelyn
28. dub 2017

@ilonar mě se po operaci nikdy nezadařilo. IVF mám za sebou 4x a KET 3x. Teď mě čeká další KET, tak proto zjišťuji 🙂 držím palce ať je vše OK 👶 a děkuji

ilonar
28. dub 2017

@raelyn to ale nejspíš nebude vinou endometrioza. V jakém jste caru? Kolika denní embrya vám vkládali?

raelyn
28. dub 2017

@ilonar jezdíme do Brna Unica a máme prodlouženou kultivaci, takže 5ti denní. Jinak jsme oba v pořádku, máme všechna vyšetření.

raelyn
28. dub 2017

@ilonar sliznici mám taky prý dobrou, vždy 8-10 mm.

ilonar
28. dub 2017

@raelyn hmmm tak už vám chybí jen to štěstí 🍀 Ta endo by neměla vadit, když to embryo zavedou až nahoru do sliznice, ta na to dle mého nemá vliv. Ani jednou se nechytlo?

raelyn
9. čer 2017

@ilonar ne ani jednou se nechytlo. Teď jsem 11 den po KETu a test je zatím stále bílý. Pořád jsem doufala, že se to tentokrát povede. Ještě uvidím v pondělí jdu na krev, ale moc už tomu nevěřím ☹

sarinkaropuska
15. pro 2017

Prodám syneral 10 odstriknuto musela jsem na operaci
Cena 600kc

kyspanek
22. čer 2021

Holky, kdo by potřeboval, mám Ayreen 2mg krom 9 tablet kompletní krabičku teď novou, napište, kdo má zájem