Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

berkana
23. bře 2010

ahoj holky,
tak jsem se dneska dozvěděla, že moje sestřenka je už oficko ve 2 měsíci. Snažili se o mimčo už taky delší dobu a nic, minulý měsíc měla jít na IVF, ale manžel odjel na hory, tak se to mělo o měsíc posunout. A ejhle a když přijel z hor, tak si upekli mimčo a jsou rádi🙂

misanda: no ať tě ty bolesti přejdou, s tou MS, tak to víš, přesně jak psala olive, jsi měla tělo celé zblblé, ale ted už by se ti to mohlo srovnat, když si začala ut antikon. tak držím palce, ať s to brzy srovná.

to pršení mimnek, by blo dobrý 😀 bych si taky nějaký chytla, tak až budou hlásit že budou padat z oblohy, tak dejte vědět, ať se připravím 😀 😀

olive
23. bře 2010

Berkano - je, tak to mela tva sestrenice fajn, ze se jim tak krasne zadarilo. Ono opravdu kdyz se delsi dobu nedari, tak clovek se stresuje a tim padem je to jeste horsi.

Kazde zenske preji aspon jedno miminko 🙂 .

veverka.dada
23. bře 2010

holky, nějak zas nestíhám vůbec číst ani psát a vy jste mi tu zas nadělily pěkné počteníčko 😀 tak snad zvládnu reagovat na vše...
olive...víš jak mi zjistili tou hysteroskopií ten zánět...tak to jsem měla nějakou strašně vysokou sliznici a nebyly mi skrz ní ty vaječníky vůbec vidět...takže možná že u tebe to bude taky jen nějaká podobná "prkotina" jako je zánět...píšu prkotina, páč se mi to tak zdá oproti všem těm věcem, kterýma si všechny procházíme 😉
a koukej už nesmutnit a nedepkařit nebo tam na tebe vlítnu 😀 a vezmu si na pomoc misandu a ty budeš pěkně vařit gnochíky a nebude na depky čas 😀

misando, taky myslím, že to bude jen tím, jak ti tam teď ty hormony blázní a antiko ti jen prospěje 😉

a vezmem si všechny příklad z berkaniny sestřenky...mě je to totiž úplně jasné...manžel odjel na hory...nějakou dobu se neviděli...a těšili se na sebe...no a když byli konečně spolu, nemysleli na žádné starosti, jen prostě byli rádi, že se konečně vidí, tak si tu "hezkou chvilku" užívali naplno...no a je z toho mimi 😵
takže si musíme v tu pravou chvíli taky všechny prostě vymazat starosti z hlavy a jen si užívat ten moment se svou drahou polovičkou 😵

berkana
23. bře 2010

olive: jo to je pravda, že když se nedaří delší dobu (a je jedno v čem), tak že se pak člověk stresuje atd....

veverka: přesně tak..tak to bývá, říká se, že když se nemůže zadařit, tak že si máte zajet někam na dovču (je jedno kam) a ono se může zadařit 🙂 jen nesmí bejt ta naše mrška endoška že.....
Takže hlavy vzhůru a užívat si sluníčka, které se nám ukazuje🙂 😵

olive
23. bře 2010

Veverko - neboj ja uz nesmutnim. Hrozne se mi libilo jak me nazvala Misanda blazniva,uplne trefne to vystihla. To vis ze, si pamatuju jak jsi byla na te hysterce jako statecne devce. Vajecniky urcite mam, ale proc nebyly videt je pro me tajemstvi. Ze bych uz 5dc mela tak velkou sliznici, no vsechno je mozne a moc se tim ten nezabyvam. Uvidim jak dopadnou vysledky a dle toho se rozhodne. Jeste jsem ukazovala doktorovi grafy a rikal, ze mam nizkou funkci zluteho teliska.

Holky budeme muset vypadnout nekam na dovcu, nebo v nejhorsim pripade nekam poslat nase drahe polovicky. 😀

veverka.dada
24. bře 2010

Berkano, máš pravdu...měli bychom si užívat sluníčka...je pravda, že ta letošní zima byla fakt ošklivá a hlavně mooooc dlouhá 😒 což té naší snaze nedepkařit rozhodně nepomohlo....ale teď můžem hezky nasávat energii ze sluníčka určitě nám všechno půjde líp a s úsměvem 😵

jj...naše bláznivá Olive u Jaderského splavu 😀 (ikdyž tys psala že žiješ na jihu a tam je asi jiné, že? ze zeměpisu jsem vždy sotva prolezla 😵 )
a víš, že to není špatný nápad? měly bychom si všechny naplánovat třeba i jen nějaký prodloužený víkend s našimi miláčky...někde daleko od starostí...třeba by to pomohlo...přinejmenším k odpočinku a ke zlepšení nálady po té hnusné zimě 😉

misanda
24. bře 2010

holky já myslim, že v našem případě vypadnout na dovču atd nezabere..u nás to taky nezabralo a kolikrát už jsme měli ouplně vypnuto. to samý tenhle měsíc...a stejně prd... 😖

olive
24. bře 2010

Ahoj kocky, bohate nam postaci slunicko nejaka prochazka a hned je cloveku lip. U nas taky dovolena nehrozi, ale ja se spokojim i s malem. Kazdopadne relax prospeje kazdemu a je pak fit do dalsiho boje 🙂.

Veverko - mas pravdu, my tady mame Tyrhenske more jsem na druhe strane od Jadranu.

Misando - doufam, ze uz se citis lepe.

misanda
25. bře 2010

ahoj holky, tady to zase žije 😀

co je u vás novýho, jak se těšíte na víkend a co budete dělat? prý má být hnusně a my si naplánovali tůru, takže z toho nakonec asi bude prd...a.ch jo, proč musí bejt přes tejden krásně a o víkendu hnusně??? asi bysme to měly prohodit a chodit do práce v so a neděli a jinak být doma 😉

včera to byl měsíc, co máme podanou žádost, ale ještě jsem nevolala 😀 jestli mi to schválili...si řikám že příští týden to bude stačit, nebudu plašit tak brzo, zbytečně. 😅

jinak MS už odchází, díkybohu...kéž by odešla i ta cysta 🤐 😕

zazy
25. bře 2010

Miši ani mi nemluv,dneska jsem byla na 1 ultrazvuku,dělal mi ho strašně dlouho na jednom místě to dost bolelo,jezdil tam pořád dokola,jsem myslela,že ho skopnu,jak to bolelo.Udělal si foto,ale nic mi neřekl,tak kdo ví co tam ta endoška a ty cysty zase vyváděj,na další jdu v pondělí,to už tam bude má doky,tak se jí na všechno musím zeptat,at mám přehled.Ty ludry ne ane se ztratit,je to hnus velebnosti.

olive
25. bře 2010

Ahojky, je tady lidu prazdno.

Ja vcera jeste dodatecne slavila narozky, tak bylo veselo. No a dnes jsem uklizela jak vztekla bylo to tady jak po bitve 😀 .

Misando - mas recht moc neplasit, pak se budes zbytecne stresovat.

Zazy- -tak at druhy ulrazvuk je ok.

No ja se pomalu zacinam modlit at mi ty odbery dopadnou dobre. Mne se tak nechce na laparku, ze si to ani nedokazete predstavit.

zazy
25. bře 2010

Věřím ti mám už za sebou 3,taky by se mi nechtělo,uvidíš,výjdou dobře.Jinak děkuji za povzbuzení aaaaaaaaaa VŠECHNO NEJ NEJ NEJ

olive
25. bře 2010

Zazy - tak to te lituju 3 fuj 😠 . Co ale nadelame, ze. Taky moc diky. Pak pisni jak jsi dopadla. 😉 .

misanda
26. bře 2010

Olive,l všechno nejlepší bobe 😉 a do dalšího roka ti přeju prďolku jednoho aspoň krásnýho 🙂

zazy : jj, četla jsem v IVF že jsi byla na kontrole folíků, tak to tě asi bolelo, ne?? jak ti tam šmejdili??? ty jo, hlavně ať máš ty vajíčka kvalitní, tobě hrozně moc držim, ze všech nejvíc, pač vim, co to je...

holky já se s tou laparo smířila, už jsem si dokonce vypočítala kdy bych šla 😀 a kdy bych byla doma a kdy bysme pak začali stimulku 😀 😀 to jsem ale tele, co? 😀 ale tak zase jsem s tim smířená, no...tak uvidíme...

suvenyrka
26. bře 2010

ahojte muzu se k vam pridat ? 🙂

berkana
26. bře 2010

ahoj holky,

tak předem opožděně ještě všechno nej olive a ať se ti splní nejtajnější přání 😵

koukám, že máte veselo....držím vám palce, ať už misandě s tou laparkou, jestli ji fakt bude zase podstupovat, zazy, ať je to dobrý, ať ti mudr řekne že je to dobrý

já jedu v úterý na ultrazvuk prsu, mám tam asi na mléčné žláze takovou bolavou podlouhlou bulku, občas teda těžko nahmatelnou, tak jsem zvědavá, co z toho bude, jestli zánět nebo něco jiného. Rakovina nebolí, takže ta to nebude 😀

suvenyrka: určitě se můžeš přidat 🙂 ......že holky 🙂

suvenyrka
26. bře 2010

Tak ja uz tu psala jednou 🙂 kazdopadne jsem po laparce a endoska odstranena ,laparka uz druha mezi tim tehu ,ale 13tt revize ,bylo to prirozene ,to jen neco malo o me 😉

misanda
26. bře 2010

ahoj suvenyrko 🙂

misanda
26. bře 2010

berkano, já ti plesknu...vtipkovat o rakovině 😝 😠 😠 😠

suvenyrka...a teď tě čeká co?? snažíte se doma normálka??? a měla jsi hodně tý endošky??? a jak dlouho to trvalo, než ti na ní přišli???

suvenyrka
26. bře 2010

Ahoj misanda je mi 34 a snazime se rok a pul a ja mela cystu a dr rikal ,ze je endometriozni tak laparka ,to byla prvni a pil roku na to to vyslo a ted jsem byla i na profukech vejcovodu a napichali mi vajecniky a ted to je ctrnact dnu co zase muzem ,jinak revize v zari 😉 pockam mesic a pak IUI 🙂

misanda
26. bře 2010

suvenyrka, no taky toho máš za sebou dost...ale tak jednou zvítězit musíme...vždyť endo má plno holek ani o tom neví a otěhotní 😕 😅 - tak si to zdůvodňuju abych byla aspoň trošku v klidu 😀

suvenyrka
26. bře 2010

ja tomu verim kdyz slo jednou tak neni duvod podruhe ,ale to cekani je katastrofa 😠 a co ty napis neco o sobe 😉

misanda
26. bře 2010

no, nám to nevyšlo ještě nikdy...snažíme se přes 2roky...po necelym roce jsem šla k mudře...udělala mi testy...to samý manža...všechno bylo v pohodě, na jedničku, tak jsme šli dvakrát na IUI, ale prd z toho, pak byla v září loni laparka...zjištěná endometrioza...měli jsme jít v prosinci na IVF ale místo toho jsem šla v listopadu na druhou laparo...k IVF jsme se dohrabali v únoru, ale díky endo mám málo a nekvalitní vajíčka...takže jsme měli jenom jednoho bojovníka (Huga) kterej to vzdal...a teď čekáme na další IVF a doufáme, že nebudu muset na další laparo zase... 😒

suvenyrka
26. bře 2010

Me treba da dr clostil a ja jich mam ctyri ,ale jak jsou kvalitni to nevim mam pry hor.profil nissi 😒

misanda
26. bře 2010

hele, já mám hor.profil naprosto v pořádku a stejně...si nevybereš...ale ne vždycky je to vajíčko špatný 😉 jde jenom o to se trefit 😉 ale jelikož nás trefovat se nebaví, tak jsme za IVF rádi 😉

suvenyrka
26. bře 2010

Vas nebavi se trefovat 😀 😀 jako ze je ivfko to je fajn ,ale trefovat taky 😉

misanda
26. bře 2010

suvenyrka...mě baví se trefovat, když vim že nemám ovulaci 😀 ale jakmile cejtim, že ovuluju, tak mi přijde, že je to z povinnosti a jsem krajně znechucená 😔 😖 jenomže to je fakt už tou dobou co se snažíme...my jsme si to takhle pěkně pokazili...no...

suvenyrka
26. bře 2010

Hmmm blbe ja ti reknu ,ze ja sem ve stavu kdy az tak neresim 😎 jednou to prijit musi ,podle me to musi byt fakt mega problem aby zena nebyla tehu 😉

misanda
26. bře 2010

suvenyrko, já už to právě taky moc neřešim, ale teď jsme měli měsíc domácího snažení a já jsem prostě nemohla...já jsem zatajila i ovuli 😀 protože bych si právě připoměla ten první rok snažení a to nechci 😖 😠

suvenyrka
26. bře 2010

Tak ja to mam naopak ja muzu porad 😀 😀 😀