Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

paja23
1. dub 2010

zazy-jojo už se těším, až budeme spolu testit. Máš pravdu, potřeba myslet pozitivně, tu mrchu porazíme, udoláme a mimoše mít budeme, ať si řádí v nás jak chce 🙂

olive
1. dub 2010

Berkano - dekuji. Dnes jsem jak sfetovana uz jsem si dalsi ibalgin nevzala nechci porad do sebe valit ty drijaky.

berkana
1. dub 2010

holky, držím vám palce, ať vám to dobře dopadne🙂

olive: nemáš zač 🙂 jj, je to děs, pořád do sebe něco takhle rvát, já mám taková stádia, kdy mi zabere, když si jdu v jednu odpoledne lehnout a usnu tak na hodku až dvě, pak už je to dobrý, nebo pak další stadium kdy mi zabere prášek a spánek ne, a pak že ani prášky nezaberou a bolí to že se to nedá vydržet tak se na celej svět mračim a docela jsem i nepříjemná 😒 no a pak další stadium,že to bolí jak čert až se mi chce zvracet a když se konečně vyzvracim, tak je to lepší, je pryč, ale musím si na chvilku lehnout, abych se srovnala. Takovou sem měla zatím dvakrát a to teda stálo za to. brr 🙄 🙄 😖
tak jí od tebe odháním kšá migréno kšá 😉 🙂

veverka.dada
1. dub 2010

Olive, se špiněním počítám...to mi kupodivu dr. řekl...ale jinak to s tou informovaností stojí za prd...furt si ti dr. jen něco cvakaj do pc a na člověka promluvěj málokdy 😒 a když se jich na něco zeptám, tak odpovědi tak zmateně, že jsem z toho celá mimo 😵 jinak teda tu migrénu ti nezávidim...taky to znám...my to máme celá rodina(já, máma, ségra) a máma s tim kolikrát musí až do nemocnice na injekci, páč zvrací třeba 14 hodin v kuse...tak hezky odpočívaj a posílám ti pofoukání na čelíčko, ať nebolí 😉

Misandi, dík za pochvalu fotky...že jsem to byla ale krásné děcko 😀 😝 ještě teď ukládám přítelovu, aby všichni viděli jakej jsme roztomilej páreček 😀 a skrz ten utz, to ti řekli, že ti ho neudělají? a z jakýho důvodu? já teda tomu ivf a tak podobně pořád moc nerozumim, ale i jako laik si myslim, že by se mělo zjistit, jestli neroste ta cysta, když jsi teď byla nějakou dobu bez léčby...no každopádně bych si zkusila dupnout 😉
to máš teda recht, že neklid s mimíkama je mnohem lepší než neklid s nemocema 😀 a na tenhle neklid se fakt těšim!!!

Zazy...jupííííí...kemrouš 😀 už aby tu byl 😀

Berkano, taky díky za radu ohledně spermio...má drahá polovička už má nařízený půst od soboty do úterý, kdy na to jde 😉 a teda taky nemá moc velkou radost 😀 a já teda ne že bych mu tohle přála, ale jsem ráda, že si těmi nepříjemnostmi při tom boji o mimčo taky neprocházím sama 😵

teda holky, Zazy a Pájo...tady bude koukám soutěž kdo dřív 😀 moc vám to přeju a těším se na to až nám to tu obě oznámíte 😵

olive
1. dub 2010

Holky migrena je pryc jupi 🙂 . Berkano, ze by tve cary zabraly 🙂 . Nastesti jsem z ni jeste nezvracela, ale nekdy k tomu nemam daleko.

Zitra valim na ty odbery, tak jsem zvedava kdy budou vysledky.

Veverko - ja bych nektere doktory fakt zabila, nesnasim tu jejich nadrazenost a kdyz na tebe hledi jako na blbce. Vsak oni jsou tam od toho aby nam byli napomocni, ale bohuzel nekdy to tak nevypada. Nastesti, ze zijeme v dobe internetu a spostu informaci ziskame zde.

berkana
2. dub 2010

ahoj holky,

to byl odneska probuzení....kouknu z okna a všude bílo pomooooc........ 🙂 Pomalu to teda leze dolu, ale fakt pomalu a začíná být všude louže....

olive: třeba jo 🙂 tak držím palce s odběrama, pokud už je nemáš za sebou....a ať jsou výsledky co nejdřív.

Já měla taky jednu doktorku a ta byla strašná, když tam člověk přišel, tak si připadal, že jí otravuje, co tam vůbec si dovoluje lézt....naštestí jsem jí vyměnila a ted chodím k doktorovi, kterej býval chirurg a ted je praktický a ten je v pohodě, jen je starší, tak nevím koho chytim po něm, až skončí.

olive
2. dub 2010

Ahoj holky, tak uz mam odbery za sebou a vysledky budou pristi patek. Pak hned zavolam gyndarovi a uvidim, kdy me vezme, ale predpokladam, ze v ten patek uz to nestihnu. 😠 .

misanda
2. dub 2010

ahoj holky,

Olive, tak to ti moc držím, aby odběry dobře dopadly a ty ses mohla pustit hlavně do toho vysněnýho miminka...!!!!! ale bude to dobrý, určitě!!!!

holky, jinak si užijte krásný Velikonoce, ale já určitě ještě budu nakukovat i zítra 😉

berkana
2. dub 2010

misando: ty si užij taky krásný Velikonoce a vůbec vy všechny 🙂

sem si dnes vzpomněla, jak se říká, že když vidíš někde létat čápa, tak že tam čekají mimčo, tak kéž by to platilo i o přeletu......tu před chvílí přes náš dvůr jeden přeletěl 🙂

olive: to ti rychle uteče a budeš je vědít. No uvidíš, třeba to stihneš gyndařovi zavolat, držím palce stále 🙂

olive
2. dub 2010

Diky moc kocenky, vsak ja uz nestresuju pekne si pockam. Jak se rika: Kdo si pocka ten se docka 😀 😀

Holky vsem vam preju krasne Velikonoce, a at moc nedostanete. Me se to netyka, tady se nemrska, nastesti.

misanda
2. dub 2010

holky, tak já už mám zase nakadíno v gatích...zase ze mě vytekla nějaká krev a to beru antikoncepci ☹ ☹ ☹ volala jsem mudře, že prost chci prohlídku a nikdo tam nejni ☹ ach jo...to bude fakt super prodlouženej víkend... 😔

zazy
2. dub 2010

.Ahojky děvčata,právě jsem přijela z Brna,mám po OPU,žádná sláva,tak jak jsem si myslela,tak vajíčka byly jen z pravého vaječníků,bylo jich 6 a zralá pouze 4.Na té levé straně,kde mám jen slupku z vajíčka nic a hlavně jsou tam opět dvě endometriozní cysty se na to vykašlu.Tentokrát mě po OPU bolelo bříško ,porprvé ne tak třeba to už výjde.Zítra si mám volat,tak doufám,že se drahouškové všechny oplodní,musejí vydržet,prosím.Ozvu se navečír,jdu dělat hají,jsem ještě po té narkoze ospalá .Miši to bude dobrý neboj,posílám ti pohlazení.A KRASNE VELIKONOCE

olive
2. dub 2010

Misando - ja s antikoncepsi taky spinila, nekdy to byla i jasne cervena krev a dr. me uklidnoval, ze je to normalni. takze hlavu vzhuru, a kdyby jsi se nahodou mela rozkrvacet tak zajedes na pohotovost. Drzim palce at se to uklidni.

Zazy - pekne si odpocin, ja verim ze ti to vyjde moc, moc ti drzim palce.

misanda
2. dub 2010

olive, děkuju...spadl mi díky tobě kámen ze srdce. bylo to jenom fakt takový cvrnk do kalhotek a na toaleťák, ale jinak už třetí den právě špinim jak píšeš. já se ouplně lekla. takže plašit doktorku s vyšetřením nemusim, že ne? 🙂

zazoušku, je to úspěch, jak už jsem ti psala v jiném témátku!!!! náhodou, co já bych dala za 4 krásný zralý vajíčka?!!! a oplodní se....tipuju...... 😝....tři!!!!! 🙂 většinou se ICSI oplodní těch 70% když to vezmeš statisticky ne? 🙂

hlavně dej zítra vědět, chytám nerva ještě za tebe, já se na to vybobnu 😀

olive
2. dub 2010

Misando - vsak ja prave tenkrat taky pekne panikarila, ale dr. me uklidnil a bylo to v pohode.

Zazy - staci jeden silnej bojovnik aby to dotahnul az do konce. Chapu jak ti je, ale snaz se verit.

misanda
2. dub 2010

jo, mě by taky stačil klidně i jeden bojovníček, kterej to dotáhne do konce. i když si teda řikám, že v našem případě možná lepší hned mít ty dvojčátka a pak se zbytečně nestresovat, což? No, Mišanda chce děti tři 😀 ale koukám, že nakonec budu ráda za jedno jedinkatý 😀. když já jsem právě jedináček a vim, že jsem z toho byla jako dítě furt smutná ☹

Olive, tak děkujuuuuuu...už jenom špinim...tak snad to bude v pohodě. právě že ted po tý antiko mě i děsně skoro od začátku bolí prsa..což normálně nemám...

berkana
2. dub 2010

misando: se z toho opravdu nestresuj, jak píše olive, je to občas normální, když špiníš, já taky občas špinila, a dr řikal, že to se může stát. Taky jsem četla, že při menzesu a při antiko se může špinit taky v období ovulace, tj. někdy ve prostřed cyklu no a taky potom když bys tu menstruaci měla dostat tak předtím a když potom tu antiko bereš vkuse, tak v tu dobu, kdy by jsi normálně měla mít menzes, tak taky můžeš zašpinit. To vím i od doktora, pač když jsem brala před pár lety antiko, tak jsem kvůli dovolené, abych na ní nešpinila brala antiko dva měsíce v kuse a dr mě na to upozornil abych se nedivila, kdybych špinila.

zazy: nebooj, stačí i jeden, jak píše olive 🙂 doufám, že jsi se pěkně vysponkala a odpočinula si po tý narkoze.

Všem krásné Velikonoce 🙂

zazy
2. dub 2010

Moc Vám všem děkuji a držím moc moc pěstičky a hlavně přeji KRASNE VELIKONOCE

misanda
2. dub 2010

berky : tak já když brala vkuse antiko, tak jsem taky špinila...to je asi normální. ale právě jsem se lekla ne špinění, ale krve..to se mi u HA fakt nikdy nestalo. navíc jí mám jenom na jeden měsíc...tak proto jsem plašila...

zazy, krásné velkonoce i tobě, hlavně pořádný kraslice 😉

zazy
3. dub 2010

Tak zlatíčka,ted jsem si volala do caru,tak nakonec ikdyž byly jen 4 zralé vajíčka ze šesti,tak oplodnovali těch 6 a všechny se oplodnili,tak doufám,že všechny vydrží a my snad budeme mít i mrazáčky,aspon trochu mě uklidnili.Tak doufám,že dokážu,že i stou hnusnou endoškou mohou být krásná zralá vajucha.Všem díky za podporu a ještě jednou krásné svátky.

misanda
3. dub 2010

zazy, mišanda má ouplně slzáky ve vočích!!!! je to krásný!!!!! moc držím, stále!!! ať ti vyberou nějaký krásný blastocystičky...s těma už je to skoooorooo na jistotu 😉

berkana
3. dub 2010

zazy: tak to je dobře....určitě držím palce dál, ať to jde všechno takhle dobře a taky to tak dopadne🙂

misanda: aha, no tak hlavně neplaš a drž se🙂

paja23
3. dub 2010

sakva, mi to nějak přerušilo příspěvek...tak znovu 😒

Nejdříve všem krásné Velikonoce!

olive-moc držím pěstičky, aby dobře dopadly výsledky.

zazy-moc gratuluji, to je krásný výsledek!

misando-neboj to určo bude v pořádku, já jak po laparce brala antikoncepci v kuse 3 měsíce, tak snad v půlce třetího plata jsem normálně krvácela a dostala MS. Taky jsem volala dokt., ale vše bylo ok.

já ráno byla zase na injekci proti OHS a zrovna zeptala na bojovníčky, tak všichni bojují na maximum, jedno je asi čtyřbuněčný, jinak šesti, sedmibuněčný. Tak prý snad dobrý. Tak pokud to půjde dobře dál a budu mít uklidněné vaječníky, tak budou místo vajíček-v pondělí-blastocystičky 🙂

jen pořád nevím, vložit dvě nebo jedno??

olive
3. dub 2010

Zazy - tak to jsou super zpravy, jen tak dal at se embrya cini 🙂 . Stale drzim palecky. 😵 😵 😵

Paji - tobe preji taky hodne stesti, hlavne at mas pokoj s hyperstimulakem a v pondeli muzes jit na ET. Paji ja bych si dala urcite dve.

Holky diky moc za podporu jste zlaticka. Zatim jsem v klidu nerva asi chytnu az v patek. 😉.

misanda
3. dub 2010

paji, určitě dvě!!! je tam vyšší šance přece jenom na otěhu...a kdyžtak budeš mít dvojčátka a nebudeš se muset znovu trápit, no ne? 😉

olive, ty buď v klídku...pohodičku nasaď.na nervy je vždycky času dost...nervit se máš povoleno od pátečního rána!!! 😝

berkana
3. dub 2010

paji, určitě bych byla taky pro dvě, kdyžtak budeš mít rovnou dvojčátka a pak už klid, pokud nechceš tři dětičky 🙂 Sice je to pak více starostí, ale taky dvojí radost🙂 Držím palečky, ať se povede 😉

olive: poslechni misandu a žádný nervíky, max. až v pátek ráno, ted se připravuj na koledníky 🙂

paja23
3. dub 2010

olive- zkus to pustit z hlavinky a udělat si hezky víkend, určitě to dobře dopadne

holky díky za rady. Jsem každého půldne rozhodnutá jinak. Už mám z toho hlavu jak pátrtací balon. Na začátku mi mudra řekla, že mi radí zavést jedno, tedy pokud budou embrya kvalitní. A vyjmenovala všechna rizika od předčasných porodů, potratů atd. Jsem teď brouzdala po koníkovi a připadá mi, že většinou to vyjde, když se zavedou dvě. Prý 30% při jednom, 50% při dvou. Ale také jsou tu takové, kt s dvojčátky předčasně porodily a ta nepřežila. ☹

olive
3. dub 2010

Rozkaz holky, nerva az v patek 🙂 .
Prave jsem dozdobila kraslice a jsem z toho cela makova. Berki, ja se koledniku nedockam ,tady zadni nechodi ☹ .

Paji - ja pri ketu si dala zavest 3, taky me velice strasili. Na druhou stranu k memu veku a kvalite mych vajicek se nebylo cemu divit. Rekla bych, ze dve jsou standart a jedno luxus ( to je ,ale jen muj nazor).

berkana
3. dub 2010

paji: ono je to případ od případu, každá jsme jiná. A je jedno jestli předčasně porodíš jedno nebo dvě mimča, to že umřou je taky náhoda. Člověk nikdy nemůže vědět, co se přihodí, jak to či to dopadne. Je to těžký se rozhodnout, když ti mudra řiká, že bys měla jen jedno. Ale myslím, že konečné slovo je na tobě. Při dvou tak tě budou víc hlídat, pač je to třeba i rizikovější, ale zase by jsi měla být pod kontrolou, takže se drž.

olive: no jo, to jsem si neuvědomila, tak když tady nějací přijdou, tak je zašlu i za tebou 🙂

misanda
3. dub 2010

paji, já si stejně myslim, že jenom doktoři straší, já neznám ani jednu holčinu, co by dvojčátka nedonosila atd...je jedno jestli tam máš dvě nebo jedno...příroda si to zařídí podle sebe nehledě na počet miminek 😉 - ale to je prostě můj názor 😉