Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

richt
13. dub 2010

chanel, tak to vážně nevím co je to za vyšetření. To jsem se neptala

misanda
13. dub 2010

berky, já s kakáním problémy nemám, já chodim kolikrát dvakrát denně 😀 jenom třeba když spapám přilohový zelí nebo nějakou tuhle srajdu, tak pak mám zaraženýho prda 😀 😀 😀

chanel
13. dub 2010

Mis: taky si říkám, že to chce čas i pro něj, ale ta adopce je na moc dlouho 😠

misanda
13. dub 2010

chanel, ty myslíš vyšetření na štítku???? tak to máš z hormonálního profilu, a potom imunologický odběry...když je tam něco špatně, jdeš na endokrinologii na utz 😉

misanda
13. dub 2010

chanel, když si zažádáš o adopci když jsi mladší tím je to lepší, protože dostaneš majinký drobátko 🙂 no uvidíme...některý holčiny fakt dostaly miminko třeba do půl roku...ono záleží na kraji atd...

berkana
13. dub 2010

misanda: já jdu na kontrolu na podzim s tou štíkou, brala jsem jodthyrox, ale když jsem řikala praktickému nebo na alergologie, či zubařce, když mi měla trhat zub, že beru prášek na štítnou žlázu, tak mi cpali ten euthyrox, že beru, ale já vždy neee, jodthyrox 😀 ten není tak rozšířenej co mi řikala ta mudr. na endokrinologii. Já určitě až budu těhu tak zase budu brát prášky, a víc, aby se miminku vyvinul mozeček....prej je to důležité hlavně v těch prvních třech měsících. tak mi to bylo aspon řečeno od pana dr, ke kterýmu jsem chodila předtím s tou štíkou, byl strašně v poho, ale bohužel starší a umřel ☹

olive
13. dub 2010

Ja kdyz jsem doktorovi rekla, ze jsem byla na Ivf, tak malem spadl ze zidle. Pry kdo me tam poslal, no a ja ,ze jsem se tak rozhodla sama protoze se mi nechtelo cekat. Dival se na me jak na blazna. Rikal az budu mit ucpane vejcovody tak mi nic jineho nezbyde nez IVF. Take mi rekl, ze tehotenstvi mi nikdo nemuze garantovat, to ja samozrejme vim. Takze jsem se tak trochu zklidnila i kdyz vim, ze treba mimi nikdy neprijde, ale budu bojovat dokud mi budou sily stacit. No a hlavne jsem rada, za doktora ktery se me nevytahuje zbytecne penize.

Richt - to je prave ono, oni hresi na nasi slabou stranku. Vi, ze jsme ochotne platit za vidinou miminka.

chanel
13. dub 2010

Mis: aha díky, tak u mě to naštestí je v normě, vím,ale nejdřív se musím vdát a pak. Ale já věřím, že další pokus bude úspěšný 😅

misanda
13. dub 2010

olive, to je sice pěkný...ale já se bojim, že by se zase nezadařilo, když už se nezadařilo tak dlouho...a navíc já to nějak nedávám už ten načasovanej sex doma...zvlášť když poznám kdy ovuluju...to je pak psycho oupolně ☹

richt
13. dub 2010

olive, to je přesně ono. Proto si myslím, že člověk by měl projít více vyšetřením a vyzkoušet i jiné centra než sse rozhodne

berkana
13. dub 2010

jo to já měla problémy s tím, že mě to bolelo, jak je to slepené, ale ted už je to lepší co papám vlákninu 😀

já přemýšlela taky o adopci, přítel je zatím proti, ale kdyby jsme vyzkoušeli vše a nešlo to, tak by pro ni taky byl, ale koukala jsem na netu a nevím, jestli by nám mimčo dali, nebo vůbec děcko, pač co všechno zkoumaj, tak se bojim, že bychom neprošli....zatím já bez práce, bydlíme zatím u rodičů, i když v přízemí sami ale ve dvou místnostech. Z toho kuchyně je větší jak pokoj. Ale doufám, že na to nedojde, že se podaří vlastní mimi 🙂

misanda
13. dub 2010

chanel a věřit je to nejdůležitější co máme 😉 takže já doufám, že m ě druhé IVF na kolena nesrazí jenom při pitomý opu...uvidíme...snad...doufám...

misanda
13. dub 2010

berky, tak oni zkoumají tu finanční stránku rodiny a to zázemí, no....na tom my jsme snad dobře...ťuk ťuk, akorát máme tři kočky, tak to nevim co by na ně řikali 😀 😝 ale kočky pryč nedám !!! to už by muselo bejt!!!

chanel
13. dub 2010

Ber: taky bych měla strach, že neprojdeme. Mis: nesrazí, jak snášíš OPU?

misanda
13. dub 2010

chanel, jde o to, že jsem měla z osmi folíků jenom tři oocyty a ještě nezralý, takže jsem jela ubulená domů...nakonec dvě vajca dozrály...oplodnilo se jedno 🤐

olive
13. dub 2010

Misando - ja vim ,ze jsi na domaci snazeni alergicka. Kazdopadne kazda z nas vi co chce a dle toho se zaridi.

misanda
13. dub 2010

olive, přesně tak 🙂

berkana
13. dub 2010

olive: domácí snažení bych taky brala, jen kdyby to šlo, kdyby se ty přítelovo spermošky zmátořily a byly zdravé........
pač ty peníze co budou chtít za IVF mě děsí....

berkana
13. dub 2010

sice mám tak hodnou mamču, že řikala, že nám pomůže finančně, ale přeci jen, je to dost peněz. Taky by ráda vnouče🙂

chanel
13. dub 2010

Olive: tak,tak. Já měla deset folíků, z toho při druhém ivf, taky jen tři oocyty, z toho se jedno neoplodnilo vůbec, trnula jsem hrůzou jestli to Ti dva vydrží....takže Tě chápu. Kolikrát už já bulela...............a my všechny, to by z toho bylo moře.

misanda
13. dub 2010

jo to je pravda, já bych prvně musela vyřešit alergii na sperma a to taky tfvá nějakou dobu...to bych musela být v um.přechodu asi dost dlouho a do toho bych neomezeně musela žrát kortikoidy než bych otěhotněla...na to já nemám...to říkám hned prostě ☹

chanel
13. dub 2010

já musím se psem, zatím pá 🙂

paja23
13. dub 2010

Ahojte, vítám nové spolubojovnice 🙂

Já mám taky endomrchu 4.stupně, měla jsem to ve zprávě z nemocnice pro svého gynekologa. Raději si taky vše kopíruji a nebo ručně přepíšu. Jo a taky mi říkali, že pokud cysta praskne, tak to může ohrozit život. Asi to bude tím, že jsem chanel byla taky na obilňáku 🙂

olive-jéé to je skvělé, že nemusíš na laparku, upřímně nevím co je to hysteroskopie, ale určitě to zvládneš a pak hurá na stimulaci. Musí nám to všem přece konečně vyjít!

zazy-hele jsi to testování posunula, jsem myslela, že budeme spolu ve čtvrtek 🙂 Myslím, že to pálení žáhy by mohlo být z těhotenství, já mám pořád nějaký křeče, jinak nic. Ale už snažím myslet pozitivně. 🙂 Ještě, že jsem si dopředu nekoupila testy, bych to zkusila už zítra, mám 9.den po et. I když takhle mám ještě jeden den nadějí.....

olive
13. dub 2010

Holky nechtela jsem tady rozpoutat valku. Chapu, tam kde je problem jak na starne partnera nebo ty vejcovody neni jine reseni nez Ivf.
Hrozne bych si prala aby uz nektera tady brzy otehotnela a dodala nam sily 🙂 . Mame tady dve horke adeptky Zazy a Pajinku, takze holky nesmite zklamat 🙂 .

misanda
13. dub 2010

olive, jakou válku, bobe? 😀 😝

jj, já už bych tady uvítala taky nějakou těhuli, ať nám to zvedne náladu...

paja23
13. dub 2010

já se opravdu snažím, abych vás nezklamala. Si tam tu druhou čárku, ve čtvrtek ráno, kdyžtak přimaluju 😀 Však on mě ten humor přejde, když si představím to ranní čekámí na výsledek..... ☹

misanda
13. dub 2010

paji, počůrat a jdi si dělat čaj, snídani...na to máš pět minut...a pak se můžeš podívat 😀 😝

misanda
13. dub 2010

holky, mastim na ten zoladex a pro gonal...papa zítra...

zazy
13. dub 2010

Páji měla bych až v pátek asi ale přemýšlím,že už testnu ve čtvrtek.Uvidíme.Děvčata strašně ráda bych Vám dodala sílu.Ještě k těm cystám.Já byla v říjnu na operaci a v prosinci jsem tam měla cystu zase,né teda endometrioznu,šla jsem na IVF,nezadařilo se a ted když jsem šla po druhé,tak jsem na té levé straně,kde mám pouze slupku z vaječníku už žádný folikul neudělal,za to se mi tam udělala další cysta ztoho jedna endom.Je to pořád dokola.Jsem si říkala,že jestli se to ted nepovede,takže na další až koncem roku nebo po něm.A pokud to tak bude,tak počítám stím,že zase budu muset na laparo,už by byla pátá,tak snad nebudu muset
Chanel a jaké je to na Obilnáku???Já jsem jetdila do Brna do Repromedy,je soukromá,takže pěnez jsme tam nechali dost,ale co naděláme.

chanel
13. dub 2010

Pajo: asi to na Obilnáku,říkají všem.....my se s kamoškou, která tam taky chodí, vždycky smějeme: že dr. na nás vybafne:" tak co jdem do toho, to určitě vyjde.....máte krásné embryjka...bla,bla a všem jak přes kopírák. 😀 Kdo tě operoval? Zazy: na Obi, to není špatné, je jasné, že komu to tam vyjde na poprvé, tak chválí, mně to nevyšlo,krom jednoho biochem,těh. a to se nepočítá,ale i přesto musím říct, že vynikající dr.Čadová je tam nejlepší. Ale ted jsem byla v reprofitu a mám z té kliniky mnohem lepší pocit,než jsem čekala 😀 , o Repromedě jsem neslyšela nikdy nic dobrého ☹ , holky k těm testům, nejlepší je mamatest,ale jak jsem testovala při prvním ivf, tak všechny testy byly negativní a krev byla pozitivní,takže nejsou rozhodující, přesto vám moc držím palec,at je tady veselo!!! A můžeme mít dobrou náladu, že se daří................... 😝