Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

misanda
15. dub 2010

holky holky holky, od šesti intenzivně myslím na dnešní testíčky...kde jste? jak to dopadlo???

veverka.dada
15. dub 2010

přeeesněěěě...chceme slyšet ty dobré zprávy!!!!! 😉 😵

paja23
15. dub 2010

já to ráno vůbec nestíhala, dělala 2x test a výsledkem je 2x duch. Tak zase nevím, byla tam úplně tenounká čárečka druhá. Ted jsem přijela z krve a ortel budu vědět až v 13h Vydrží to ještě vaše pěstičky? A dík moc za ně.

zazy- doufám, že ty jsi měla pořádné tlusté 2 čárky!!!!!

richt
15. dub 2010

holky, taky držím pěsti. Pajo, určitě krev dopadne skvěle.Moc ti to přeji

olive
15. dub 2010

Paji a Zazy - to si piste, ze to vydrzime drzet palce jeste dal. Hlavne at slysime pozitivni zpravy 🙂 🙂 🙂 🙂 .
Takze kolem 13hod.tady bude rusno 😀 .

Veverko - co ti ten polyp zpusoboval za problem? Ja nic nepocituji.

veverka.dada
15. dub 2010

tenounká čárečka je podle mě dobré znamení,ne??? 😵 paji, to víš, že to naše pěstičky vydrží!!!!! a určitě přineseš dobré zprávy 😉

olive
15. dub 2010

urcite je to dobre znameni, ted uz jen se nezblaznit do te 13hod. 😉 .

Ja mela vzdycky testy snehobile 😠 .

veverka.dada
15. dub 2010

olive, teď už se mi všechny ty věci okoly cyst a polypů pletou...ale myslím, že jsem při tom občas krvácela mimo ms a taky jsem někdy pociťovala bolest při sexíku...tu mám sice teda pořád, ale během toho polypu někdy přibyla ještě taková jiná bolest...nevim, jak jí popsat...

olive
15. dub 2010

ok, dik za odpoved. Vsak uz se brzo dockam meho verdiktu 🙂 .

veverka.dada
15. dub 2010

no já myslim, že tam žádnej mít nebudeš 😉 to bys podle mě poznala...a kdyby třeba jo, tak by byl malinkej a ty se odstraňujou v pohodě, nebo kolikrát odpadnou sami...já ho měla velkej jak třešeň prej 😵 vsadim se, že až to budeš mít za sebou, budeš si říkat, jojo, veverka měla pravdu...byla to brnkačka 😝 😀

olive
15. dub 2010

az to budu mit za sebou tak budu velka hrdinka. Doktor si lame hlavu tim, ze nemuzu otehotnet. Jednou jsem uz otehotnela a od te doby nic. Takze proto ta hysterka, aby zkontroloval delohu. Rikal mi pokud se pri laparoskopii vse odstrani a preleci tak by to melo jit prirozene. Bohuzel nejde. Zatim mame vsechna ostatni vysetreni ok.

veverka.dada
15. dub 2010

teď si nějak nemůžu vybavit, už víš, kdy ta hysterka má být?

misanda
15. dub 2010

Pajiiiiiiikůůůůůůůůůůůůůůů, to vypadá hoooodně dobře!!!! držim jak blázen, i kdyby měli upadnout, tak do jedný držim!!!!!

bobbule09
15. dub 2010

paji, moc držím pěstičky až do 13 hod. To už budu od gyndr zpátky a taky budu snad moudřejší. Když je tam duch,tak je velká naděje 🙂

olive
15. dub 2010

veverko - jdu pristi ctvrtek.

Zazy - holka ozvi se nam, moc na tebe myslime.

veverka.dada
15. dub 2010

olive, to už máš za chvilku. tak snad se dozvíš nějakou kloudnou informaci a nějak se to hne, co? 😉 samozřejmě budu držet palečky!!!
zazy, to je fakt...ozvi se...kde se nám touláš holka? že tys testla a zase mazala spokojená do hajan a nás tu necháváš napnuté? 😝 😀

zazy
15. dub 2010

Ahojky děvčata

bobbule09
15. dub 2010

zazy,tak jak?????????????????? 🤐

misanda
15. dub 2010

zazy??????? je to doma, viď? 🙂

zazy
15. dub 2010

Ahojky děvčatano jsem dneska teprve 9 den,testík jsem si udělala a byla tam jedna

zazy
15. dub 2010

Ale asi po půl hodině,když jsem šla na záchod,tak tam byla úplněěě slaboulinká druhá,takouvej doušek,tak uvidíme.Trošičku mám radost ale dokud nezesílí a já nebudu mít výsledek z krve,tak nebudu v klidu

misanda
15. dub 2010

zazy a jakej jsi dělala test???

tak držím, ať se čmárka drží dál...zkus zítra a porovnej to...uvidíš 🙂

bobbule09
15. dub 2010

Tak to potichoučku gratuluju 🙂

misanda
15. dub 2010

holky, v neděli jsem vysadila Ha v úterý dostala zoladex..předpokládám, že MS dostanu...ale kdy??? dneska už je čtvrtek a furt nic...kdy se to dostává po HA 🙂 já už si to nepamatujuuu 😝

bobbule09
15. dub 2010

mosando,já ji dostávala tak třetí den po vysazení, ale už je to dáááávno 😀

zazy
15. dub 2010

Jinak jste zlatíčka,že jste na mě tak myslely,moc si toho vážím a strašně to morálně podpoří,děkuji.Test jsem si dělala mamatest.

misanda
15. dub 2010

zazy, tak mamatest je nejlepšíííííí tak to věřim, že zítra už bude čárka na světě rychlejc 🙂

bobule...acháá...já mám taky za to, že dřív jsem vysazovala v úterý a dostala v pátek večír, v so ráno...a teď prd...tak kdo tomu má zase rozumět? 😝

zazy
15. dub 2010

Ted jsem se dívala na Nany testíky a ta čárečka vypadala asi tak jak ta její na prvním testíku,tak uvidíme.

bobbule09
15. dub 2010

Tak to ti neporadím, já už neberu HA asi 5 let 😨

misanda
15. dub 2010

zazy a kolikátý jsi den? ty jsi neměla tu PK, vid? já ti furt hrozně věřim, takže si myslim že tam je někdo zavrtanej 🙂