Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

zazy
15. dub 2010

Jsem 9 den po Et a PK jsem měla

zazy
15. dub 2010

Poprvé mě to teda takhle brzo nelákalo testit,jako ted.Ale radši se na to ještě nespoléhám,ale taková naděje tam je.Já jsem přeci říkala,že tu svini endošku porazím,omlouvám se za ten výraz 🙂 😀

bobbule09
15. dub 2010

zazy,tak to jsi určitě těhulka 🙂 Já když jsem si dělala asi desátý den po ET test,tak byl sněhobílý, po druhé čárce ani památky. A taky to nedopadlo,takže moc držím palečky 😀
Jen nevím, co je PK, to snad ani neznám 😕

zazy
15. dub 2010

PK je prodloužená kultivace.Normálně se dávají po OPU embrya myslím do 36 hodin,ale u PK,se transferují až po 4nebo 5,maximálně šesti dnech.U té PK sledují,jak se vyvíjejí vajíčka,takže pak nám dávají ty nejlepší.

bobbule09
15. dub 2010

Ahaaaaaaaaa, tak to jsem měla taky,jenom si to už nepamatuju. No mažu k tomu doktorovi,zrovna začalo tak lít, to mám radost 😒

veverka.dada
15. dub 2010

zazy, super...určitě je to tam!!! a kdy jdeš na krev? nebo kdy budou výsledky?

olive
15. dub 2010

Zazy - pokud je tam i slaba carka tak je to dobre. Zatim tichounce gratuluju. A mackam palec 😉 .

Misando - ms po HA by mela dojit do tretiho dne. Hele a mas ms vubec dostat, kdyz jsi dostala hned ten zodalex? Ten te preci blokuje mrchu.

zazy
15. dub 2010

No na krev půjdu asi až v úterý,protože je to ofico 14 den po ET.Dřív asi ne

veverka.dada
15. dub 2010

tak zazy zatím hezky testíkuj a uvidíš, že čárka bude sílit 😵 do úterka to stopro s držením palců vydržíme 😉 😵

misanda
15. dub 2010

olive, nevim, ale když jsem tam měla mezipauzu dva dny, tak si myslim, že si to tělo přepočítalo a MS by měla dorazit...no ne?

zazy, taky si myslím, že je to doma...uvidíš zítra a pozítří 🙂 holky já jsem tak ráda, že se vám ty testy dneska povedly...tim pádem vzrostla naděje nám všem!!!

Sborově děkujeme 🙂

veverka.dada
15. dub 2010

misi, možná si ale za ty dva dny tělo nestihlo ani uvědomit o co kráčí....když jsem brala ha, stávalo se mi, že jsem třeba i dva dny zapomněla 😒 a nikdy se ms nedostavila...takže možná ani ty jí nedostaneš...

misanda
15. dub 2010

veverko, no kéééž by 🙂 já po ní nijak extra netoužim 🙂. uvidíme co přinese, nebo nepřinese víkend 🙂

holky, o víkendu má být krásně a já konečně oslavim narozky a neděli jedu řádit do Orsay 🙂 🙂

olive
15. dub 2010

Misando - ja myslim, ze nedorazi. Hm takze vikend budes mit nabity oslava a pak utraceni superrr.

Taky me to moc potesolo, ze holky nam prinesly dobre zpravy. I kdyz prsi, tak jsem jak slunicko.

Zazy - utery uz je tady coby dub.

misanda
15. dub 2010

olive, ale vy máte docela teploučko ne? vždycky když koukám na počasí a dávaj Itošku, tak si na tebe vzpomenu 🙂 😉

dneska hlásili, že tam máte 20stupňů 😝

olive
15. dub 2010

jo, je teplo, ale ja nesnasim kdyz prsi. Tedka se vraci kamocka z CR a rikala, ze byla u nas pekna zima.

Valim varit.

veverka.dada
15. dub 2010

misando, taky mi svým způsobem život bez ms vyhovuje 😀 jen co ušetřim peněz 😀 můj názor je, že už nepřijde, možná max. trošku špinění...takže víkend budeš mít určo pohodovej 😵 fakt má být krásně? to je moc dobře, páč máme volníčko a mají přijet známí...takže bychom možná mohli hodit nějaký mašo na gril 😵
ikdyž řádění po Orsay zní taky dobře 😀 to mi docela teď při šetření na svatbu chybí...pořád si říkám, že si to po svatbě vynahradim, ale to zas půjdem do hypotéky na rekonstrukci baráku a doufám, že budem taky šetřit na mimi 😵 takže si možná dloooouho pořádně nezařádim...a nevim, možná mi to ani nebude líto 😀

misanda
15. dub 2010

olive, je tady kosa jak sviňa :-P

Veverko, já čekat miminko, tak se taky klidně vzdám řádění v Orsay 😉 to se neboj 🙂. já si furt teď při těch IVF řikám, jestli má cenu si kupovat tohle a tamto 😀 zvlášť co se kalhot týče 😀 to jsem pako, co? 🙂 ale to bych si pak nekoupila nic... 🤐

hrozně se těšim na léto, sukně, tříčvrťáky a hlavně žabkýýýýýýý !!!!

berkana
15. dub 2010

paji: tak na tebe myslím, aby už jsi věděla taky tu krev. Souhlasím s holkama, že i slabá čárečka stačí na to aby to bylo....

zazy: taktéž jako u paji🙂 a do úterka to uteče jak voda, je hned po pondělku (na to čekám já) 🙂 a to je tu taky za chvíli 😉

zazy
15. dub 2010

To jo Berky,i já už ted mačkám pěstíčky pro tebe,holky snad se splní to že tento rok má být plodný

bobbule09
15. dub 2010

Tak jsem zpátky od doktora, mám všechno v pořádku (relativně samozřejmě 😀 ) a žádná cysta to není, spíš to vypadá jako ovulace. Tak to jsem opravdu ráda, už jsem se viděla zase na laparce.

bobbule09
15. dub 2010

Jo a na ty bolesti mi dal Zaldiar, prý to pomáhá, tak uvidim 😅

misanda
15. dub 2010

bobule, takže gratulace k ovulaci 😀 😀

koukám, že laparo je tady strašák pro všechny...tak buď jsme cíti nebo nevim...protože ostatní holky berou laparku jako normální běžnou věc 🙂

veverka.dada
15. dub 2010

misi, to já se taky těším na sukýnky, žabky a tričíčka 😵 těch mám doma spoustu a kdyby mi to nestačilo, vždycky se dá najít něco super za pár kaček 😀 já mívám spíš problém takhle na podzim a to brzký jaro, kdy je ještě takhle chladno...potřebovala bych nějaké jarní svetříky 😵 ale myslím, že letos to už s těma svýma dvěma nějak doklepu 😠 jinak co se týká oblečení v době těhotenství, nevim proč, ale já se děsně těším na to, že si pořídím těhukalhoty 😀 mám doma jedny tepláky, s takovým širokým pasem, který jsem nosila po laparo a byly fakt supeeer 😵
taky nechápu, že někomu může laparo připadat jako pohodička...já bych znova teda jít nechtěla...auuuu...při představě, jak mi vyndavali drén se mi dělá zle 😝 😨

bobbule, také gratuluji k ovulce 😵 je dobře, že ti to dobře dopadlo 😉 dej pak vědět, jak ten zaldiar zabírá 😉

misanda
15. dub 2010

Veverko 😀 😀 já mám taky problém na jaře a na podzim, pač na svetříky moc nejsem a tak nevim co mám nosit. Navíc mám samý super polootevřený botičky 😀 a pak nemám mít furt chřipku, že ? 😉

No a na těhu a těhu obleko se taky těšim, to už nebudu zatahovat pupek, aby nikdo neviděl špeky, naopak 😀 a co nejvíc ho vystrkovat, pač budu pyšná a šťastná těhulína 🙂

Jinak já po laparo zase tahala moje super pyžamový kalhoty z CA 🙂 volný a supeeeer 🙂 ap ak jsem šla po týdnu do práce a v džínech a to teda bylo peklo...a teda nevim jak ty – vy – já jsem po laparo ještě 14dní nafouklá a vypadám jak černoušek z Afriky 🤐

paja23
15. dub 2010

tak jsem tam volala

pavelka
15. dub 2010

Paji nenapínej 😉

paja23
15. dub 2010

a posílám obrovský těhotenský flusanec pro každou z vás 😀

Strašně díky za podporu, moc mi pomohla. A Zazy-myslím, že tím pádem je to i uTebe jasný 🙂

Musím dnes chvilku dopraáce , ještě ozvu.

misanda
15. dub 2010

PAJI VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELIIIIIIIIIIIIIIIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GRATULACE!!!!!!!

pavelka
15. dub 2010

Tak to jsou dneska super zprávy 😀 Holky jen tak dál 😵

veverka.dada
15. dub 2010

uuuuuuuaaaaaaaaaa...jupííííííííííííííííííííííííííííííííí....paji, mě uplně zamrazilo, ale příjemně 😵 já jsem fakt za tebe nadšená 😀 mooooooooooooc gratuluji nastávajícím rodičům 😵 normálně se tu na tu obrazovku tlemim jak trubec 😀 prostě supppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr truuuuuuupeeeeeer 😀