• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

28. dubna 2017 
Určitě za chvilku budeme slavit všechny, když se to povedlo se IV endomrchou, tak to taky u vás všech vyjde. MOc už těším na zprávy od vás.

Samo, že mám strach, li to vyjde do konce, utz mám až za 20dnů....ale musím věřit. A vy všechny taky!!!!!!!!!!!!!

zatim papa
15. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji, vyjde, hlavně jenom pozitivní myšlenky!!!! a ne že se tady na nás teď vybodneš...budeme tě potřebovat :grinning: třeba já :grinning:
15. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
naprosto souhlasím s misandou ve všech bodech!!!!! :grinning:
15. dub 2010 ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi, o bříšku jak černoušek mi něco povídej :grinning: já už ho mám asi skoro rok takový přifouklý...po laparo to byl teda extrém...no a teď je zas nacpaný hormonkama...takže jsem fakt zvědavá na černouška ve svatebkách :grinning:
15. dub 2010 ve 13:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
veverko, já myslim, že budeš kočka nevěsta :slight_smile: to se neboj :wink:

holky, tak už špinim...tak nakonec ta MS možná i přijde...a já tak neci :zipper_mouth:
15. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
špatně špatně...ty si máš říct naštěstí je to jen špinění a ne, že určitě přijde ms :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: holka já tě to pozitivní myšlení naučim že budeš koukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
kočka nevěsta budu stopro :grinning: :grinning: ale s pupkem :grinning:
15. dub 2010 ve 14:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji - super zpravicka, moc, moc ti to preji a chytam tehu bacily. Urcite se na nas nesmis vybodnout, my te potrebujem, a taky jsme zvedave jak pokracujes.

Zazy - tak o tebe tuto zpravu cekam v utery.

Bobbule - ovulace, tak hned znasilni manzela on clovek nikdy nevi. Me taky strasili laparku, ale nastesti mi zatim nehrozi.

Holky musime verit a ono to prece pujde, i kdyz nekdy je to makacka na bednu.
Berki - uz to mas opravdu za par. Holka ty asi nedospis :slight_smile:.
15. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veverko :grinning: :grinning: :grinning: no to jsem zvědavá jak to Mišandě v hlavě překopeš :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
misando, přijeď do práglu a uvidíš jaký kouzla může mít taková veverka v rukávě :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2010 ve 14:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veverko - budes si muset vzit Misandu do parady, protoze sem tam nam blazni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.
15. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
olive, pozor pozor abych si vás nevzala do parády obě dvě, bláznivky moje :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 14:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veverko, tak já přijedu :grinning: :grinning: a půjdeme nakupovat :grinning: :grinning: :grinning: a na twistera :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veverko - ja to beru. Stejne si, ale myslim, ze na Misandu nemam :wink: :slight_smile: .
15. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
olive, jedna za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
holky přijeďte obě!!! :dizzy_face: zaútočíme na obchody s hadrama...a že jich tu v praze máme :wink: a na twistříkááááá jupííííííí...ňamíííííí....a pak taky zajdem na lahodné gnočíky!!!!! a já vám ten optimismus nacpu do hlavinek třeba násilím :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
olive, na mě nemá nikdo...ale já budu teď pozitivní..jenom potřebuju ten utz abych věděla, že jsem v pořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, vidíš olive, to je perspektivní nabídka...takže kdy přiletíš? :grinning:
15. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby to slo, tak uz sedim v letadle. :wink: . Mimochodem me taky uklidnuje navsteva u dr. pokud teda, se nevytasi z necim s cim ja nepocita.
Misando - a kdy ti vlastne budou delat ten Ut?
15. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melo tam byt Utz.
15. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
olive, až 13.5. :frowning2: do tý doby asi zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misando - a to uz budes mit rozjetou stimulku ne?
15. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
olive, nn, toho 13.5. mám právě začínat dlouhý protokol a mudra je povinna udělat před utz...jak to tam vypadá a jestli se s protokolem může začít.

jak já nesnášim nejistotu :frowning2:
15. dub 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže vy teda jako nepřijedete, jo? a já už vám povlíkla pelíšky :grinning:
15. dub 2010 v 15:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi, jakápak nejistota? tobě je přeci už teď jasný, že na něm neuvidí dr. nic jinýho, než že je vše v poho a jsi připravená mít mimíka :dizzy_face:
15. dub 2010 v 15:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
veverko, snad...bojim se akorát tý cysty...to je jediný...jinak věřim, že to bude ok.

ale já přijeduuuu a myslim to vážně...dáme si spicha až bude pěkně :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misando - ja si taky myslim, ze to tam mas ok. Podivej Bobbule myslele, ze tam ma cystu, a zatim je to ovulka. Takze, prosim te ted se tim utz netrap, vypust to z hlavy a uvidis .ze 13-tka ti prinese stesti :wink: .

Veverko - ajasi rikala, ze jsi se odmlcela. Ty jsi ciperka uz jsi stala postele :grinning: .
15. dub 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ale kdyby měl být nějaký problém s cystou, tak by ti to utz udělali dřív ne? přeci tě dr. nenadopuje nejdřív hormonama aby ti pak řekla bohužel kužel, otočte se na podpatku a dneska nic nebude, ne? a nepsal tady někdo taky o odsátí tý cysty? že to dělali nějak v průběhu toho ivf, teď teda nevim přesně kdy....tak třeba kdyby tomu nějak překážela, ti jí odsajou taky :wink:
15. dub 2010 v 15:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misko -tobe ta Praha prospeje.

Holky nic jedu nakoupit, pak k doktorce pro zadanku na tu hysterku.
15. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak tě beru za slovo...jakmile bude hezky, tak klíďo přijeď!!! na twistříka :grinning: toho já mooooc ráááád :grinning:
15. dub 2010 v 15:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veverko, ok, dáme Letňany nebo Zličín :slight_smile: tam jsem nejradši :stuck_out_tongue_closed_eyes: huž se těšim :slight_smile:

holky, snad máte s tou cystou pravdu...třináctka je dobrá :slight_smile: i když teda v jiných zemích je považovaná za nešťastnou :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olive, to víš, já se nezdám :slight_smile: chtěla jsem abyste u nás měli pohodlí...ale když se ti nece, tak to jdu zas svlíknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2010 v 15:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek