Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

misanda
21. dub 2010

dobré ránko,

zazynko, moooc gratuluju!!!!! takže bude jedno miminko?? no krásný!!!!! a chytám teď, doufám, že na mě ještě něco zbylo...kdyžtak mi hodíš novýho flusa, jo? chceš? 😀

misanda
21. dub 2010

holky, včera jsem měla před usnutím první nával...ach jo..už je to tady...a tentokrát je to teda o dost dřív než posledně. posledně mi začaly návaly až po měsíci...teď po týdnu 🤐

misanda
21. dub 2010

veverko, asi tě nepotěšim...chuť na sex se nedostavila ani po vysazení zoladexu...každopádně to bylo možná tím IVF??? no a pak jsem stejně hned šupla na HA a to taky chutě teda moc nemám ☹

ale teď se ve mě zase probouzí lehce divoká šantal, ale to bude jenom takovej ten tabulkovej skok do přechodu a pak zase bude prd...

veverka.dada
21. dub 2010

zazyyy...supeeer...mám z tebe radost holka a moooc vám gratuluju!!!! 😵 takže dvě nastávající maminky v našich řadách 😵 to se člověku hned lépe věří, že bude líp 😉
misando, myslím, že až do sebe přestanem ládovat všechny ty srajdy, tak se zase vše vrátí do normálu a budem opět dračice 😀 ale bohužel to musíme ještě chvíli vydržet...teda ty návaly ti fakt nezávidim 😒 a ještě v tomhle krásným počasí...to chce nosit v kabelce přenosný mrazák 😀 na jak dlouho to vlastně máš? na měsíc?

veverka.dada
21. dub 2010

holky, já dnes měla děsnej sen...se ségrou jsme stáli na podiu divadla a začli jsme střílet ze samopalu po lidech v hledišti a pak jsme jim, jak tam tak leželi skoro mrtvý kradli peníze z kapes...nasbírali jsme každá asi 3000...a probudila jsem se s fakt hnusným pocotem 😒 až mi ze mě bylo zle...
potřebovala bych nějakou vykladačku snů, páč mě se furt zdaj hrozný šílenosti 😀

bobbule09
21. dub 2010

zazy, supeeer zprávička. Snad je to nakažlivé a bude nás tady brzy víc 😀
veverko, ty máš teda sny,něco takovýho není ani ve snáři 😨

misanda
21. dub 2010

veverko, bobe, nekoukala ty jsi náhodou včera na Ordinačku, že se ti tohle zdálo? 😝

mě se zase zdálo že jsem měla díťátko, holčičku a ona furt spinkala 🙂 a byla furt horzně hodná a já o ní ani nevěděla 😀

bobbule09
21. dub 2010

misando, tak takový dítě bych brala. Když si vzpomenu, jak mi syn pořád řval ve dne v noci, to byla katastrofa 🤐
Vůbec nechápu,jak jsem to mohla zvládnout, když jsem na to byla sama 😒

veverka.dada
21. dub 2010

bobbule, to bys koukala, co moje fantazie dokáže ve snu vyplodit 😀
misando, nekoukala..tam něco takovýho bylo? 🙂
tak to ti závidim, já zas měla jednou ve snu holčičku, která mě i přítele děsně rozčilovala...byla vzteklá, neposlušná, pořád něco rozbíjela a dělala bordel...ale jako fakt hroznej extrém 😀

richt
21. dub 2010

veverko, tak to byl teda hustý sen. Mě se v posledních dnes nějak nezdává nic. Nebo si to aspoň nepamatuji.Ale každopádně by bylo asi lepší nechat si zdát o tom mimču.I když párkrát mít sen o tak nedobré holčičce taky nic moc

pici
21. dub 2010

mne sa nezda vobec nic... som stastna ze vobec zaspim a rano vstat to je masaker pre mna momentalne.. :D

zazy
21. dub 2010

Ahojky děvčata moc Vám všem děkuji,zítra jedu do caru na krev a ultrazvuk ten včerejší mi dělala moje gyn.Mišando nazdárek,hodím ti flesanečků,kolik si jen budeš přát,a holky nebojte se na každého výjde. 😀 Zatím tam bylo vidět jen jedno mimi,ale uvidíme,prý je to ještě brzy.
Jsem ráda,že jsem Vás trošičku tou pozitivní energii nabyla
Ikdyž dneska chybí mě,protože mě od rána pícha v bříšku,tak doufám,že to nic vážnýho neznamená a jen se tam pořádně zavrtávají,jak dlouho se tak mimi zavrtává???

pici
21. dub 2010

zazy neboj.. vsetko bude ako ma byt... a urcite sa mimisek/ mimiskovia zavrtavaju do bruska...

richt
21. dub 2010

jasně zazy, to nic není. Musí si najít tu správnou polohu jak jim bude nejlépe. Představ si sebe když usínáš taky to není určitě jen tak. A oni tam budou 9 měsícu. Musí se pořádně uhnízdit

misanda
21. dub 2010

holky, mě se zdaj sny každou noc, někdy jsem z toho fakt už docela unavená, že nedokážu vypnout. Třeba dneska se mi zdálo, jak mým manželem byl Zdenda Pohlreich 😀 😀 😀 no a bylo to docela fajn 😀

zazy, neboj, mimča potřebujou pořádnej bejvák, musí tam nastěhovat gauč a telku...víš jak 😀 devět měsíců je dlouhá doba, by se za chvíli nudili 😝

zazy
21. dub 2010

Mišando,mě ty tvoje hlášky vždycky rozesmějí,ty jsi taková naše pssychická podpora.
Ale neboj my všechny ti to vrátíme,až to budeš zase potřebovat ty.Už aby to bylo,protože ty budeš další,která tu endomrchu porazí,věř mi jsem vzácným příkladem
Jinak zlatíčka díky za podporu

pici
21. dub 2010

no ja dufam, ze ju porazime vsetky... teda nie ze by som chcela misandu nejako vytesnit z poradovnika :D ale dufam, ze sa nam to podari skor ci neskor vsetkym...

berkana
21. dub 2010

Ahoj holky,

tak prvně zazy moooc gratuluji a ať to jde vše v klidu a v pohodě🙂

pavelka: skrz ten gel tak se podívej na stránky www.srusty.cz, mě dr taky řekl,abych se rozmyslela, jestli ho budu chtít zavést, pač stojí 3000,-

Jo jinak mě čeká taky druhá laparka a to 1.6. (doufám že je to dobré znamení, když je to den dětí🙂 ) a že to dobře dopadne. Budou mi při ní oddělovat ty srůsty a pokudto pujde, tak mi tam daj ten hyalobarrier gel, jako prevenci proti srůstům, tak uvidím.
Jinak, kdybych neměla tu endomrchu, tak ted mám ukázkovou ovulaci 🙂 jak z knížky 😀 jen škoda, že to nejde....

tak vám holky držím palce, ať to těhotenství probíhá v pohodě a nám ostatním se zadaří 😉

misanda
22. dub 2010

dobrý den 😝

berky, tak to na tebe budu tuuuuze myslet!!!!! třeba půjdeme na laparo spolu 😀 (a nedá ta mišanda pokoj a nedá 😀 😝 )

jinak já mám ukázkovou ovulaci i při endomrše 🙂 a stejně hono...asi nemám ve folíkách vajca...nebo nevim...a ještě zabíjim trofoblast...fakt super...

a dneska jdu domů dřív, jdeme randit s maminkou po městě a pak jdu ke kadeřnicíííííí 😝 heč!! 😀

berkana
22. dub 2010

dobré ranko 😎

misando, to budeš hodná.....nestraš, že pudeš taky (i když spolubojovnice by byla dobrá 😀 ) 😀 na to ležení v nemocnici 😝
jo to kazí ta endoška, vajíčka určitě máš.....co je trofoblast to fakt nevim.... 😖

já jedu zase zachvíli s kamarádkou a s jejím synem do Prahy, jede tam s ním k doktorovi, tak zachvíli razíme. Ke kadeřnici bych potřebovala už taky.....ti pošlu hlavu a vem mi ji tam taky 😀

veverka.dada
22. dub 2010

bré ráno, děvčátka 😵
berkano, takže nakonec ještě jedna laparka? na den dětí...to je určo nějaký znamení 😉 a po tý laparce ti naordinujou taky umělý přechod, nebo hned bude snaženíčko?
misando...moc se nevytahuj 😝 já jdu ke kadeřníkovi v pondělí a budem zkoušet svatební účes, heeeč 😝 😀
jen doufám, že se nezbláznim a nepřemluvím ho, aby mi ostříhal o dost vlasy...páč chci být dlouhovlasatá nevěsta, ale už mě to nebaví česat 😠
co je trofoblast?

richt
22. dub 2010

Jéééééééé, holky vy se máte já chci taky ke kadeřníkovi. Mám to strašné.
Berkano, ta laparka určitě dopadne skvěle . Ten datum mluví sám za sebe.
misando, připojuji se k neznalcom co je trofoblast?

misanda
22. dub 2010

nazdar holky, hlavně VEVERKOOOOO (ona bude vědět proč 😀)

trofoblast je obal embrya... 🙂

veverka.dada
22. dub 2010

veverka nemá o ničem ani páru :D
jaj...a dá se tomu nějak zabránit aby ten obal člověk nezabíjel? a jak se na to vůbec přijde??

misanda
22. dub 2010

veverka mooooc dobře ví...veverka je potvora!!!! lázeňská!!!

jinak na ten trofoblast mi přišli na tom imunu...žeru před IVF prenison...kortikoidy...a doufám no ☹

veverka.dada
22. dub 2010

tak snad toho zas moc neřekla, neeeeeee? 😀 prostě jsem zatoužila po tvé společnosti a ty hned na mě takhle zostra 😝 😀
ale tak hlavně že na to přišli a dá se s tim něco dělat 😉 takže zas schovej toho smutnýho xichtíka a hoď sem radši nějakýho veselejšího 🙂 jsi od zazy a paji celá poflusaná, takže to určo vyjde 😉

misanda
22. dub 2010

jak zvostra 😀 ? 😀 si o to koleduješ, ty krasavice jedna rajská 😀

bobe, nevim jestli mi ten prednison zabírá, když se nasadí jenom těsně před IVF...to bych musela jít znovu na testy atd atd...takže radši nechci vědět nic...

veverka.dada
22. dub 2010

už mlčim :D příště už po tvé přítomnosti na koníkovi ani nevzdechnu 😀
tak ale přeci by ti ho nedávali, kdyby věděli, že je uplně zbytečnej,ne? já bych si tim nelámala hlavinku...jestli máš otěhotnět, tak se to prostě stane...a já jsem přesvědčená, že právě ty máš!!!!!!!! 😉

misanda
22. dub 2010

veverko, ale jooo, bude vzdychat protože mišandu miluješ 😀 😀 😀

veverka.dada
22. dub 2010

tsssss....to se ještě uvidí kdo z koho 😝 moc si nehoň triko 😝 😀