Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

olive
22. dub 2010

Ahoj holky, tak vas vsechny zdravim. Hysteroskopii jsem prezila, sama o sobe nic neni, ale ja mam problem s deloznim hrdlem ,tak mi to dr.trochu cistil a to bylo neprijemne. Pruchodnost vajecniku je mnohem horsi. Takze Veverko mela jsi pravdu 😉 .

Berkano - urcite druha laparo bude pro tebe prinos, pekne te procisti mozna daji lecbu a pak by v tom byl cert aby jsi neotehotnela.

berkana
22. dub 2010

jj, díky, věřím tomu, že to vyjde dobře. No co dál po tý laparce nevím....jsem se nějak zapomněla dr zeptat, ale zeptám se až budu v tý nemocnici, zkusím se s ním domluvit, kdy tam k němu zas mám jít, co a jak bude, jsem byla trochu paf z toho, že zase na laparku ani ne po půl roce, že jsem se zapomněla zeptat jak to bude dál po ní 😨 u nám domácí snaženíčko nebude ☹ přítel má pomalý spermoše a taky zčásti deformovaný 😖 takže bude IVF.

veverko a misando: i vy jedny 😀 se tu pošťuchujete, ale zase dobrá nálada, to je fajn 🙂 to chce 😀

misando: díky za info, že jsi nás obeznámila co to je, tak držím palečky, ať ti prášečky pomůžou a obal zůstává 😉 si tu další adepka na IVF, pěkně holky popořadě 😀 ať nám to šlape jak hodinky hiii

richt: jj díky, si taky řikám takový pěkný datum 😵

berkana
22. dub 2010

olive: tak to je dobře, žes jí přežila v pohodě, tak snad to bude s tím hrdlem už ted dobrý, držím palečky. Jo, doufám, jen si řikám, že jsem se měla zkusit objednat na tu první laparku rovnou do Prahy, když v těch Hořovicích mi s tím vlastně nic neudělali ☹

olive
22. dub 2010

Bekano - cas uz nevratis a dulezite je, ze ted jsi v dobrych rukach. Myslim, ze to bude ok. Ber to tak, ze ta laparka bude pro tebe prinos a cesta k miminku.

richt
22. dub 2010

olive, tak snad už to bude v pohodě.Třeba díky pročištění otěhotníš dřív než si myslíš

richt
22. dub 2010

berkana, taky si říkám, že jsem na laparku neměla chodit v Hradišti, ale raději ve Zlíně. Bohužel už je pozdě. V Hraďáku to odflákli a levý vaječník nechali tak jak byl.

pici
22. dub 2010

baby... aj ja idem ku kadernicke... to len aby ste si nemysleli, ze len vy budete krasne... no citam vas citam lebo som v praci a je tu pre mna tolko informacii ze dovidenia...

berkana
22. dub 2010

richt, jo to už je škoda přemejšlet co, s tím už nic nenaděláme...hlavně, aby to už teď šlo vzhůru a ne dolu 😀 u 🙂

pici: to se taky máš 🙂 já pudu během května, abych byla asi do nemocnice ostříhaná, abych to pak neměla jak zmoklou slámu 😀 když už tam budu od pondělka a počítám že do čt-pa, když jsem minule taky ležela tři dny po laparce. Kratší přeci jen tak snad nebudou vypadat 😀

berkana
22. dub 2010

olive: jj, tak to beru🙂

pavelka
22. dub 2010

Ahojky,
Berkano já ti budu předehřívat postel v nemocnici, protože já tam jdu 25.5. 😉 Já do toho gelu jdu určitě. Sicei zlepšení asi 100% zaručený není ,ale udělám všechno pro to aby ta mrcha aspoň trošku zmizela.

veverka.dada
22. dub 2010

olive, tak vidíš, jako bych to neříkala 😀 je dobře, že už to máš za sebou a že nic hrozného neobjevili...naopak, po tom pročištění se to teď určitě povede 😵

berkano, přesně tak jsem to měla já...taky se na mě hned vytasil s druhou laparkou a já se zapomněla v tom šoku ptát na ostatní věci 😀 tak hlavně ať ti to do té laparky rychle utíká a můžeš se těšit na další kroky na cestě za miminkem 🙂 a s tím dotazováním co bude dál určo nezahálej...když se k němu nedostaneš po laparo, tak mu hned volej, aby ti případnou léčbu mohl nasadit při první následující ms a nedělali se ti další cysty nebo jiné komplikace 😉

jj...s misandou je legrace 😀 ještě že jí tu máme 😉

pici, takže taky budeš krasavice nesmírná jako my 😉 já tam moc často nechodim, ale občas je to hezké udělat něco jen pro sebe pro radost 😵

pici
22. dub 2010

berkano... aj mna caka dalsia laparka, ale az po skonceni liecby, cize niekedy v auguste.. :D

misanda... kopec srandy s tebou :D

veverka... no ja chodim pravidelne ale radost mi to spravi zakazdym ako by som tam pol roka nebola...:D

olive
22. dub 2010

Holky vy jste teda paradnice, ze bych se vydala taky ke kadernici? Zatim to mam dobre, na me to musi prijit a pak uz hned valim protoze se pak na sebe nemuzu ani podivat.
Mame tady hodne cekanek na laparku. Nam pokud se nazadari do zari tak asi pujdu take.

Veverko - vse mi neodstarnil to bych asi nevydrzela, jen to tam tak prostouchl. Kazdopadne od pristiho cyklu zacinam stimulovat a bude domaci snazeni. Pri dalsi kontrole se doktora jeste na to zeptam, mam takovy pocit jako by prave ta rasa v deloznim hrdle mi branila otehotnet respektive, ze zabiji spermose.

paja23
22. dub 2010

zazy-moc gratuluji!!!! Mě občas taky píchá v bříšku, tak to snad bude normální. Teď to nekonečné čekání na ultrazvuk, jdu až 5.5. Kolikátý den jsi byla při odběru krve?

misando-to zvládneš! Návaly jsou protivný, ale zase se Ti o něco přiblížila stimulka a ta hodňoučká holčička 😉

berkano. 1.6. budu držet pěstičky. ať laparka všechno odstraní. Jaký más potom bojový plán ??

Jinak já si ten gel, před druhou laparkou koupila. Prý zabrání obnově srustů, ale jen dočasně. Ale asi bych si ho koupila znovu, po druhé laparce jsem se citila dobře i v sexiku🙂 I když se to za několik měsiců zase začalo vracet.....

berkana
22. dub 2010

pavelka: já určitě taky jdu do toho gelu, když tam pude dát,aspoň nějaká prevence i když časově omezená, koukala jsem včera letmo na ty stránky www.srusty.cz, kde o tom je psáno, ale aspon na tu chvíli🙂. říkal dr, že je možné že taky nepude dát, takže se to proto taky platí až při odchodu z nemocnice. Jen nevim jak to udělám, ale myslím, že jsem koukala, že se tam dá platit i kartou, tak bych to zaplatila kartou. Tak to mi ji pěkně zahřej 😀 já tam nastupuju v pondělí 31.5. tak doufám, že už budeš doma pěkně odpočívat 😅

paja: díky, to já tobě držím taky pořád,až do konce toho třetího měsíce (ty první tři kritické měsíce), aby to bylo dobrý 😉 🙂
bojový plán musím teprve probrat s dr, jsem se trochu zapomněla optat, když mi řekl o další laparce a povídal mi o tom gelu, tak jsem se soustředila na to a na ptaní jsem zapomněla 😅 to taky uvidíme podle toho jak dopadne ta laparka, ráda bych, kdyby šlo najet rovnou na ten dlouhý protokol na IVF. tak jestli mi ten gel potom pomůže i v sexíku, tak to se těším 😀

zazy: tobě tééž 🙂 🙂 😉

jinak holky myslím, že s tím pícháním v podbříšku je to normální, že jsem to už slyšela od jiných těhulek 😉

veverko, a ty jsi byla na laparce u Apolináře? sem se chtěla tě zeptat, když jsi byla po ní, tak on byl za tebou Fanta, nebo tě k němu pak poslali, nebo jsi teda volala? 😀 Mě by následující ms měla přijít max do 10 dní po laparce, jestli to pude podle počtu správně, tak možná už 5-6.6. tak jsem na to zvědavá 😨

berkana
22. dub 2010

pici: tak to máš ještě pěknou dobu do tý laparky. tak hlavně aby léba dobře probíhala a odpomohla ti od tý endošky na tu dobu aby jsi mohla otěhotnět 🙂

pavelka
22. dub 2010

Berkano u Apolináře příjde 3x během dne dr zkontrolovat pacientky. Záleží na tom, kdo má službu, ale já jsem s Fantou mluvila několikrát během mého pobytu v nemocnici. Ikdyž tam zrovna nebyl Fanta, ale jiný dr. a já měla dotaz tak mi ho zodpověděli 😉

veverka.dada
22. dub 2010

berkano, já po laparce šla hned druhý den domů...a Fantu jsem vůbec neviděla...ani jsem k němu nebyla ještě objednaná...ale když jsem měla jít na to druhé laparo, tak mi říkal, abych si ho hned po operaci nechala zavolat, že za mnou přijde a domluvíme se na následné léčbě...to znamená, že až se nějak probereš a bude ti okaa, tak si ho zkus nechat zavolat...a pokud by tam třeba nebyl, tak si tam hned v nejbližší době cinkni 😉

pavelka
22. dub 2010

Tak to já jsem si tam ty vizity užila do aleluja... pobyla jsem si tam 5 dní ☹

zazy
22. dub 2010

Ahojky zlatíčka,všem děkuji,jo jen tak mimochodem,vím,že to bude už ohrané,ale já jdu také zítra ke kadeřnici,jsem už objednaná.No my tady budeme parádnice.Už to nemůžu učesat.
Páji já byla na krvi 14 den po ET u své gyn,je to známá,hcg bylo 550 a na ultrazvuku nic pořádně nebylo vidět.Dneska jsem 16 den po ET,byla jsem v caru na krvi hcg jssem měla 1501,ale ultrazvuk taky ještě nic,bylo mi ale řečeno,že je to ještě brzy,že až tak příští týden,asi se mi někam schovali,to hcg je docela vysoký,to budou určo dvě,necháme se překvapit,až je uvidím budu klidnější.Jinak na Vás děvčata moc moc myslím a všem držím pěstičky a flusanečky posílám.

berkana
22. dub 2010

pavelko: to je teda pěkná kontrola 2x denně dr. to já zažila jen jednou při vizitě a potom jeden den 2x když byla normální a hlavní vizita. U Apolináře j sem právě ještě nebyla, tak se ptám. tak to jsem zvědavá jestli tam Fantu uvidím a jestli ho poznám, když jsem ho viděla jednou 😀 snad jo 🙂 . To jsi tam byla teda dlouho, jsi měla nějaký komplikace? pač co mi řikali dr a i co jsem četla tak propouští 3den po operaci.

veverko, já byla v nemocnici po laparce tři dny, do druhýho dne jsem měla dren, pač jak jim to prasklo, tak aby to ještě vyteklo co tam zbylo i když to vysáli. No jelikož jdu na operaci v úterý, tak tam budu max do toho pátku, většinou na víkend pouští domu, to by musely být nějaký komplikace, aby mě nepustili.... Mě nic takovýho neřikal, tak uvidim, bud se tam objeví, nebo kdyžtak až budu vědět, že bych šla domu, tak bych si za ním třeba i došla, ono je to v jedný budově ne, co jsem koukala. Uvidim 🙂 Určitě bych kdyžtak potom hned následující den volala 🙂

zazy: no oni ty ultrazvuky fakt jsou jetě asi brzy, sestřence ho dělali až po měsíci a něco. On teda prý doktor její je nějaký starší, tak jí ani nedělal krev, až pak ten ultrazvuk. a jsi hodná za ty pěstičky a hlavně flusanečky 😀 🙂

pavelka
22. dub 2010

Když jsem nastupovala tak jsem se taky ptala kdy mě pustí a bylo mi řečeno, že další den po operaci...jenže se pak při operaci ukázalo, že je nález velký a tudíž s ním bylo víc práce. Takže jim pak trvalo dýl než mě vrátili do normálu. Jinak komplikace nebyli žádný... no jedna malá. Hrozně mi klesla hladina hemoglobinu po operaci tak jsme to doháněli nějakýma pilulkama železa.

pici
22. dub 2010

berkana.. no dalsia laparka je kontrolna prave kvoli tomu, ci bude liecba uspesna... tak dufam ze ano...a mozeme sa potom snazit... dufam, ze sa stane zazrak a nebude sa to vraciat... :D

berkana
22. dub 2010

pavelka, aha, tak to doufám, že mě pustí v ten pátek nejdýl, to je čtvrtý den, na víkend se nezůstává, tak by mohli🙂

pici: jj, tak právě aby ti při ní zjistili, že je vše v pořádku 🙂 no to by byl zázrak, kdyby se to přestalo vracet, to je asi šance 1:100, co jsem tak četla ☹

veverka.dada
22. dub 2010

berkano, já měla teda taky drén, ale asi jsem tam toho tolik neměla, páč druhý den přišel dr. zkouknul kolik toho přibylo a řekl, že mi to můžou vyndat a pustit domů...jj, jestli jdeš na to oddělení G4 myslím, tak to tam máš pár metrů...ale on je v té ordinaci jen snad dva dny v týdnu a někdy je ještě na jiných odděleních...tak uvidíš, jestli se ti ho podaří zastihnout 😉

berkana
22. dub 2010

no uvidim, jak to bude, na G4 nejdu, mluvil o G5, jsem zvědavá, jak to tam najdu, sice jsou tam ukazatele, ale nevim, jestli to je srozumitelné. Ted jak jsem tam byla a hledala jsem tu ordinaci 8 tak jsem se ptala, pač jsem pořádně nevěděla. no uvidím, jak to bude🙂

Jinak ted jsem si odpočítavala ms a pokavad ji budu mit po 28 dnech, tak to asi na laparku nepudu, pač bych ji pak měla dostat 1.6 pokud po 28 a 30 tak 3-5.6. tak jsem zvědavá jak to bude 😝

tak se mějte a dobrou🙂 zítra se tu ukážu někdy později odpoledne nebo na večer 🙂

veverka.dada
22. dub 2010

hele, jak tam vejdeš, tak se dáš do leva a tam hned v rohu je jedno oddělení(za prosklenejma dveřma)...a když okolo toho rohu zahneš do prava a pak ještě do prava, tak najdeš druhý oddělení...mě se to plete, jestli je to g4 nebo g5, páč jsem byla na obou...ale jedno z těch dvou, co jsem popisovala to je 😉

berkana
23. dub 2010

olive, díky za navigaci 😀 ale takhle ted z toho nejsem moc moudrá, ale až tam pudu, tak budu chytřejší, si ted nevybavim, jak to tam vypadá kromě toho, jak zahneš doleva a pak doprava ale dál už jsem ztracená 😀 ale napíšu si to a vezmu si to s sebou jako pomocníčka 🙂 😉

pavelka
23. dub 2010

Ahojky,
tak ta JIP je G5 a pak dolehávací pokoj je G4, ale tam jsem se já nedostala. Mě drželi celou tu dobu na G5. Až jsem z toho měla malou depresy. Ženský se tam střídaly jak na běžícím pásu a já jediná tam byla celých těch 5 dní ☹
Berkano to, že se na víkend nezůstává tam neplatí... já šla domů až v neděli a to jsem už slibovala hory doly jen, aby mě pustili 😀
Teď čtu knížku Důchodkyně nestřílejte a paní spisovatelka v ní píše, že byla na operaci s cystama a sice nepíše, kde ale podle popisu to přesně odpovídá na Apolináře 😉 Přesně se mi vybavila G5 z toho jejího popisu.
Já tady mám konečně ovulaci...po 15 dnech zmizeli bolesti (půl měsíce na prášcích 😝 ). Chjo.

berkana
23. dub 2010

veverko: jsem zjistila tento týden, že jak budeš mít svatbu, tak ten samý den se bude ženit můj vzdálenější bratránek 🙂 Tak ať vám vyjde pěkné počásko 😉 😎