Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

berkana
28. dub 2010

zazi a paji, vy nám tu zvedáte náladu 😅 a naději, že se zadaří i nám ostatním 🙂

olive: to je dobře, že se cítíš už lépe. 😉

veverko: ty se taky koukej uzdravit, ať jsi fit 😉

fumaran: držím pěstičky....uvidíš, dej určtiě vědět,ti pogratulujem....nebo podržíme, od toho tady jsme 😀

pavelka: holka, kde jsi? kdy jdeš na předoperační vyšetření? Já jdu 13.5.. To bude zase něco, jestli budu sedět u doktora od osmi nebo tak nějak hlady zase přes tři hodiny jako při minulém vyšetření, to jsem myslela, že už si řeknu, že pudu já, ale naštěstí mě sestřička vzala sama 🙂

misando: a co t y? jak se daří?

richt: tak co, přežilas ten dnešek v "pohodě"? Drž se a dej se do kupy 😉

chanel: to je dobře, že je vše v pohodě, tak ted hlavně aby se zadařilo🙂

chanel
28. dub 2010

holky musíme bojovat! Zazy a pajo: těším se za vás. Olive: budu stimulovat dál,jen jak se dám do pořádku, byla jsem před měsícem na 3ivf, tak ted hned nemůžu jít na to, takže během léta 😝 ,ale kdyby bylo na mě, jdu na to hned 😅

richt
28. dub 2010

berkano, přežila, ale bylo to těžké. Zítra jdu do práce tak se snad odreaguju.

olive
28. dub 2010

Fumaran - drzim na zitrejsi testovani palce. Hm, pan doktor ma zvlastni prirovnani, v jedinem vcem mu dam za pravdu, je, ze clovek se musi pokouset porad. Hodne stesti, aby tohle byl tvuj prvni a zaroven posledni pokus.

Chanel - jj mas pravdu, kdyby clovek nemusel tak to zkousi porad. Taky drzim palecky at uz tu smulu prolomis a usmeje se na tebe stesti.

Berkano - tak snad ti to predoperacni udelaji rychle a nemusela byt ohladu..

olive
28. dub 2010

Skowco - o imunologii v plzni jsem jen cetla a na pani doktorku Ulcovou Gallovou same chvaly. Patri s Prahou mezi nejlepsi pracoviste v CR.

skowca
29. dub 2010

Dobré ranko, díky Olive. Mě to tak řekla i doktorka v CAR v Olmiku, tak doufám, že pomůže! Jsem hodně zvědavá... 🙂
Všem přeju hezký den...

veverka.dada
29. dub 2010

Chanel, tak to je super, že máš hysterku za sebou a že je vše v pořádku 😵 tak teď se hezky dej do kupy a šup na snaženíčko 😉 když jsme tady všechny tak hezky poflusaný od Zazy a Paji, tak to musí tentokrát vyjít 😀

Olive, jj..já pořád s něčím bojuju...teď jsem ještě navíc byla na kontrole po tom streptokokovi, a myslím, že tam zas něco najde, páč se mi zdá, že mám zas trochu výtok...ale kéž by řekla, že je to v pohodě...i dr. říkala, že bych si zasloužila už chvíli pokoj 😀 když nad tim přemýšlím, tak od září se mi to táhne, že mám pořád něco...doberu jedny léky a hned mi daj zas jiný kvůli něčemu jinému...už toho mám pokrk 😀
No a co ty? když máš teď hysterku za sebou, jak budeš teď pokračovat? nejspíš jsi to tu už psala a já jsem hlava děravá 😀 tak kdyžtak jen ve stručnosti 😉

Fumaran!!! Držím palce!!! Do třetice všeho dobrého 😉 Vsadím se, že jsi třetí těhulka v naší endopartě 😵

zazy
29. dub 2010

Furmanko tak co děvče jak jsi dopadla?????

pici
29. dub 2010

tak uz je zo mna krasavica :D

furmanko.. nove spravy? dobre spravy? nejak by potesili :D

pavelka
29. dub 2010

Ahojky, já jsem nějaká bez nálady a to je venku tak krásně 😕 Je mi ještě hůř jak před operací. To jsem po ovulaci měla klid, ale teď jedu v bolesti přes celý měsíc ☹
Včera jsem byla na preventivce u své gyndr. a když mě přohlížela tak říkala, že mám stejně tu dělohu nějakou divnou (tvrdou) ☹ Tak jsme si tak spolu zavtipkovali na téma já a bezbolestný cyklus...(taky bych se ho ráda dožila) 😉
Berkano u nás probíhá předoperační v klidu a rychle. Hlavní práce je na sestře (krev, EKG), doktor pak už jen skoukne výsledky. Takže celkem pohoda.

fumaran
29. dub 2010

TDo třetice všeho dobrého se nekoná! Bohužel... Tak za tři měsíce znova 😉

misanda
29. dub 2010

ahoj holky, jdu vás pozdravit a omluvit se, že moc nenakukujuuuuu...

fumaran, tak to je mi líto ☹ dopédele ☹

zazy
29. dub 2010

Ahojky Furmy,jééé děvče mě je to tak strašně líto,a to jsem myslela,že rozšíříš další řady a takový kemrouša jsem ti poslala,špatně jsi chytala,ach jo.Ale ono to prostě jednou přijít musí,prostě musí.Tak jsem ti to přála,ale příště to výjde.
Pavelko na tebe taky myslím,at jsi už v pohodě.

fumaran
29. dub 2010

Díky holky za účast, byl to první pokus, tak se z toho nehroutím, ale líto mi to je ☹ Člověk už si zvykl na pohodu doma a po měsíci zase do práce... bléé 😀

chanel
29. dub 2010

Fumaran: ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ale neboj to se poddá!!!!

berkana
29. dub 2010

fumaran: to je škoda, tak za tři měsíce se snad už zadaří 🙂

pavelka: u mě taky, všechno udělá sestra....jen jsem zvědavá, jak dlouho budu čekat v čeárně 😀

olive
29. dub 2010

Fumaran - tak to je mi lito. Hlavne se nevzdavat a bojovat.

richt
30. dub 2010

Fumaran, to mě mrzí, ale nevzdávej to

pici
30. dub 2010

fumi... ide sa dalej.. nabuduce to urcite vide... hlavu hore a bojumeme dalej :D

misanda
30. dub 2010

fumi, tak tak...šance na otěhu se s každým IVF zvyšuje 😉

paja23
30. dub 2010

fumaran-to je moc škoda, že se k nám ještě nepřidáš ☹ Tak si po IVF pořádně odpočiň, užívej sluníčka a naber sil, protože za 3 měsíce už to určitě vyjde. 🙂 tfuj, tfuj, tfuj.....

zazy-já si dle knížky spočítala, že asi v 6.týdnu. A termín mi vyšel na 23.12 🙂 Ale nevím, li se to při ivf nepočítá kapku jinak. Někde na netu jsem četla , že jen než se vajíčko oplodní a doputuje do dělohy je to snad 2,3 týdny. Tož máme náskok 🙂 Už mi docela bývá na zvracení, nejhorší ráno a večer. Tak to snad znamená, že rostou 🙂

veverko-si teda holka s těma nemocema užíváš, už aby jste se začali snažit, mimoš určitě všechno vyléčí 🙂

berkana
30. dub 2010

paji: no to bys měla pěkný termín🙂 můj brácha se narodil 23.12.:-) Se zeptej dr a on ti určitě řekne, jak to je🙂 jak se to počítá při IVF a pak to napiš, ať taky víme 😉 Tak ať nezvracíš pak moc a hlavně dlouho.... 😝

berkana
30. dub 2010

jinak Vám všem přeji šťastné přežití čarodějnic 🙂

olive
30. dub 2010

Paji - oplodnene vajicko putuje 2-3dny, ne tydny 🙂 . To by ti rozervalo vejcovody.

Preji vsem krasny vikend.

zazy
1. kvě 2010

Ahojky zlatíčka,no nikde nikdo snad Vás včera neupálili?? 🙂 🙂 🙂
Jinak Vám přeji krásný víkend.Jinak na Vás všechny myslím

richt
2. kvě 2010

Ahojky, vidím že si užíváte víkend. U nás jsou hody. Ale počasí se nám dnes nějak nevyvedlo. Za chvíli k našim na oběd a pak se synovcem na kolotoče. Tak se mějte hezky

berkana
2. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsme to snad všechyn ve zdraví přežily🙂 My jsme hodovali celý víkend, dneska odpočíváme 😅
Zítra a v úterý jedu zase na brigádku na mytí oken, ale nevím jak to zvládnu, pač beru antibiotika na en zánět močových cest a nesmím na sluníčko- Budu muset provozní říct, že chci jen ty ve stínu, když bude svítit sluníčko, což tady dneska zatím nevypadá, ale kdoví jak bude zítra. Hezky si užijte zbytek neděle a mějte se zatím 😵

pici
2. kvě 2010

ahojte. tak ja mam za sebou celkom rusny vikend.. v piatok sme boli na plese vcera som cely den upratovala a dneska som vybehla na bicykel... hlava ma nejako boli tak sa idem natiahnut... po tej injekcii mam navaly jedna radost :D ale zvladam to.

richt
3. kvě 2010

Ahojky, tak nám víkend skončil a hurá do práce. Včera jsem se dozvěděla radostnou zprávu. Bracha a švagrová čekají druhé. Takže bude další mimi v rodině. Bohužel ne moje, ale snad se taky dočkám

paja23
3. kvě 2010

Hezké upršené ppondělí všem🙂

olive. jo napsala jsem to špatně 3 týdny je to od zrání folikulu, přes oplodnění a putování do dělohy. Tímto se všem vejcovodům omlouvám 🙂