Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

veverka.dada
8. kvě 2010

nazdárek děvčata 🙂
vítám kočinu a taky se přikláním ke dvěma ať se znásobí šance...držím palce 😉 a doufám, že nám pak dáš vědět, až to dobře dopadne...rády tu čteme dobré zprávy 😵

olive, tak to mi pomůžeš přát si aby byl hezký den 19.6. 😵
jinak taky myslím, že to bylo tamponem...páč mě taky hrozně zlobily, bolelo mě po nich břicho jako blázen...i po mini...

zazy, paji, to musí být vážně super pocit vidět ty miminka 🙂 doufám, že už se vám zlepšili ty ranní nevolnosti 😉

berkano, držím palce s tou ms!!!!

holky, já už jsem zas marod...pár dnů potom, co jsem dobrala léky, kvůli té bolesti v krku se mi to zase vrátilo...ze dne na den jsem se ráno probrala se strašnou bolestí v krku...opět 😒 odpoledne přišla zimnice, horečka a šup k doktorovi...no a mám tak velkou angínu, jakou jsem v životě neměla...první 3 dny jsem nemohla ani mluvit bolestí ☹ a je to fakt divný...jak jsem měla toho streptokoka, zjištěnýho na gyndě, tak toho mi vyléčili a teď mě skoro měsíc trápil až se z něj vyklubala tahle hrůza....zajímalo by mě, kdy už konečně budu mít pokoj 😒

olive
9. kvě 2010

Ahoj Veverko, to vis , ze si budu prat aby 19/6 bylo pekne pocasi a svatba se vydarila. No chudino, mas toho teda uz dost porad nejaka blba nemoc. Mocinky ti preji at uz se te nic nechytne nebo to neni mozne. Hele a co to na to rika doktor, ze jsi porad na hromade. Podle me za to muze i ta lecba endomrchy, jsou to pekne driaky a telo se pak bouri.

berkana
9. kvě 2010

ahoj Veverko: tak takovou anginu jsem taky měla, že jsem nemohla první dva-tři dny mluvit, byla to hrůza fakt ti to nezávidím ☹ Já v pátek ráno dobrala antibiotika na zánět močových cest a začlo mě bolet v krku takovým způsobem, že to bylo jako kdybych ho měla uplně vysušenej a jak struhadlo, a začla jsem taky skoro nemluvit 😒 tak jsem si koupila orofarm sprej a stříkala jsem si 6 krát po 4 střikách, jak tam radili a v sobotu už to bylo lepší a dneska taky ještě lepší, jen se mi to ted přeneslo že mě to nutí ke kašli, ale mám sirupek tak ten pomáhá, akorát jen třikrát denně tak mezitím musím cucat nějaký bonbon, abych zavlažila krk🙂 No doufám, že do čtvrtka budu uplně OK, jdu na to předoperační vyšetření. Jinak ms nastoupila a vychází to dobře 😉 takže budu toho 31.5. nastupovat a 1.6. hurá na laparku 😝 Ty se koukej pořádně vykurírovat, ať to ze sebe dostaneš a nemarodíš takhle pořád, ať jsi na tu svatbu fit 😵 Jedna známá měla před týdnem v pátek svatbu a přítel jí ze střey na čtvrtek v noci musel odvézt do nemocnice, protože se začla dusit, zjistili, že má nějakýho streptokoka, ale naštěstí v pátek byla fit aspon na tu svatbu, už se báli, že to budou muset odložit, tak to bych ti teda v žádném případě něco takového nepřála....pfuj pfuj, ať už jsi zdravá 🙂 😉

pavelka: kde jsi holka? Jsi se tu už taky dlouho neukázala. Tobě už se to taky na tu laparku krátí co. Tak doufám, že tě tam už toho 31týho nepotkám a budeš už pěkně doma 😀

veverka.dada
9. kvě 2010

Olive, njn, je to pořád něco...buď mi blbne spodek nebo vršek...ale teď už je teplo, tak to snad bude o něco lepší...doufám!!! 😅
možná máš pravdu, že za to trochu může ta léčba...páč když se moje chudinka tělíčko musí prát s takovou velkou zlou endoškou, tak už pak na ty ostatní věci nestačí... no naštěstí mám za sebou poslední injekci a 7.6. mám konzultaci s dr...tak sna mi řekne nějaké dobré zprávy, jako že injekce zafungovaly 😵

berkano, tak koukám, že nejsem sama, kdo to táhne z jedné nemoci do druhé 😒 tak držím všechny palce, co potkám, ať jsi na laprku úplně fit...papej hodně vitamínků ( nejlépe ve formě ovoce, nebo zeleniny 😉 ) už to máš taky za chvilku, že? v tomhle ohledu je fajn, že ten čas tak rychle letí, že nám to všechno hezky utíká směrem k lepším časům 😵

veverka.dada
9. kvě 2010

holkyyy...mám dotaz...kouříte některá z vás???

kocina7
9. kvě 2010

Tak zítra už mažu na ten transfér. V 9 ráno nástup a rozhodli jsme se s přítelem že necháme zavést dvě embrya kvuli mé endometrioze prostě radši to posychrujem. Mám z toho zvlaštní pocit ale snad to vše bude ok.Držím všem pěstičky at vám to všem klapne 😉

berkana
9. kvě 2010

kocino: tak držím palečky ať se transfer podaří a pak se chytne aspon jedno embryjko🙂

veverka: no jo, je to hruza pořád dokolečka, holt je tělo oslabeno, a bojuje s jedním, tak se druhé ozve, ale snad to bude už ok. Vitamínky ted zase budu pěkně baštit, jsem nemohla kvuli antibiotikům nic kyselého ani ovocné šťávy, ale začla jsem už ted s ředkvičkami ze skleníku😀
jo jinak já nekouřím...

richt
9. kvě 2010

Ahojky holky, tak mě pro změnu začal trápit zub. Takže taky nic příjemného. Chystám se zítra k zubařovi tak jsem zvědavá.
Veverka, tak já taky nekouřím, ale dělám v hospodě kde se kouří takže je to asi hořší než kdybych kouřila já sama.
Kocino, držím pěsti ať to výjde. Taky ti schvaluji 2 embryjka.

olive
10. kvě 2010

Ahoj holky, Kocino - take drzim palecky at ti to vyjde 🙂 .
Veverko - tak ja taky nekourim, a kour nesnasim. Devce toto uteklo a v cervnu uz jdes na konzultaci k dr. musi to byt ok, at se muzete hned snazit.
Berkano a Richt - vam uz se to take krati, Berki laparka a Richt navsteva Caru.
Holky tak at jste brzo zdrave a bez bolesti zubu.

richt
10. kvě 2010

Olive, dik moc. Byla jsem u zubaře a mám tam zánět. No fakt hruza. A když už jsem byla u jednoho doktora tak jsem se zrovna stavila i na gyndě pro papíry do Caru. Tak už mám vše pohromadě a už jen čekat na 28.

berkana
10. kvě 2010

richt: tak to ti nezávidím, to znám, jsem si se zánětama vytrpěla ted za poslední dva roky dost, ted mám skoro půl roku už klid, zuby jsou venku🙂 (dva se zánětem), ostatní dva se vyléčily 🙂 tak ať ti to vyléčí a netrpíš s tím tak dlouho jako já. já chodila vždycky s jedním zubem tak půlroku, pak bylo 14 klid a začal jinej.... tak to musím zaklepat, aby mě to zase nechytlo 😀 Tak to se už máš, to uteče jak voda a už tam pudeš🙂

olive: díky taky moc 😉 dneska se mi o ní zdálo 😝 a čověče, takový blbsoti k tomu, ale zase jsem neměla vůbec žádné bolesti mohla jsem se zvedat z lehu v pohodě, hned chodit, žádný točení hlavy, žádný kapačky 😀 😀 jo kdyby to tak bylo snadný 😀 😝 Ani nevim, proč se i to zdálo, strach ani nemám, když už jsem jednu prodělala🙂 pak se mi zdálo hned o mimču, takový už oddrostlejší tak roční, jak jsem ho hlídala a dával si zmrzku (byl to kluk🙂 ) tím způsobem, že trochu měkkou, aby se roztekla jsem dala na talířek a on to z něj slízaval, že to tak měl rád 😀 to sou sny co 😀

Dneska jedu domu za mamkou a pudeme zítra s kamarádkou, co bude mít v červenci svatbu se podívat do svatebního salonu na pozvánky a tak🙂 tak jsem zvědavá, jestli nějakou vybere🙂 a jak se bude líbit tomu jejímu nastávajícímu, zda ji schválí 😀 😀

richt
10. kvě 2010

berkana, dík moc, snad na tom nebudu stejně. Zuby jsou vážně hrozné. Na záněty spotku jsem si už pomalu zvykla, ale zanět v zubu mě vždy dostane.
Tak to máš pro dnešek lepší starosti. Takové bych taky brala.

zazy
10. kvě 2010

Ahojky děvčaata,tak jsem Vás dočetla,koči na tebe budu zítra myslet a at se mimísci krásně zavrtají a pošlu ti těhu kemrouška tak pořádně chytej.Jinak děvčata,ty co Vás něco čeka,tak na Vás taky myslím.A at jste všechny zdravé

kocina7
10. kvě 2010

Tak holky mám to za sebou vrátili mi 2 bojovníčky tak snad se aspon jeden chytí.Ted dva týdny čekání to bude děs nevím jak to vydržím musím se nějak zabavit.24 května jdu na krev a na ultrazvuk no je to ještě hrozná doba. Kdy bych si tak mohla zkusit udělat testík poradíte mi někdo kdo má zkušenost 😉

richt
10. kvě 2010

kocino, holky testovali tak 11 den, aspoň co tady psali. Já vlastní zkušenosti nemám tak nevím. Jinak moc držím pěsti ať to výjde. To máš pravdu, že je to děs na něco čekat. Taky bych už nejraději měla Olomouc zasebou ať vím co a jak. Ale neboj určitě to dobře dopadne.

veverka.dada
11. kvě 2010

berkano, taky jsem nesměla nic kyselého minulý týden, skrz antibiotika...a teda vzhledem k tomu, že denně vypiju aspoň 4 čaje a bez citronu mi fakt nechutnaj, tak to byl docela boj 😵 ale te´d si zase dávám čajíčky, piju vodu s citronem a taky papám česnekovou pomazánku 😵 snad to k něčemu bude...

richt...tak o zubech vím taky své 😒 taky mě už delší dobu jeden trápí...jenže mám hrooooooznej strach ze zubaře...

kocino, držím palce a hezky odpočívej 😵

holky, takže jsem tu jako jediná kuřačka? to vám fakt závidim...já teda nekouřím moc, ale je to u mě hodně psychická závislost...teď jsem myslela, že zkusim díky té angíně přestat, ale stejně se mi to nepovedlo...nemám na to dost silnou vůli 😠

berkana
11. kvě 2010

Ahoj holky,

kocino: tak držim palečky a ať ti to rychle uteče do testu🙂 Jen se chci zeptat, kam chodíš? Já že jsem z Jindřichohradecka a to neni tak daleko od Pejru🙂 Mě dr. poslal do Prahy, pač tam jsou pry na to nejlepši, tak aby mi pomohly.

veverka: no to ti nezavidim, že ti ty čajiky že jsi musela bez citronu, to ja chtěla začít taky pít čaj s citronem, jak na mě vlezla ta rýma, ale taky jsem nemohla 😒 tak ted už zase to máš dobrý 🙂 já ted už taky piju ovocné šťávy 🙂 džusy a tak čaje taky, tak jsem ráda, že už je po antibiotikách.
Vypadá, žes tu jediná....Ono až budeš těhu, tak přestaneš🙂

kocina7
11. kvě 2010

ahojky berkano já jezdím do Jihlavy měli jsme na výběr bud Jihlava ne Budějky tak jsme zvolili Jihlavu byli tam moc fajn. Myslím si že to není o tom že v praze jsou ti nejlepší doktoři. Kámoška tam jezdila ale bohužel se to nepoedlo ani v Praze takže každej to chválí jinde. No uvidíme jak to dopadne doufám že aspon jedno z mimísků se chytne to by bylo moc fajn. 24 jdu na krev a to je ještě hodně daleko ale testík si asi udělám dříve asi za těch 11 dní jak tu některé holčiny psali 😉 😉

misanda
11. kvě 2010

ahoj holky moje, jak tady válčíte?

misanda
11. kvě 2010

já taky nekouřim 😀 😝

sluninecko
11. kvě 2010

Ahoj holky, Dovolila jsem si pročíst vaše články a jsem moc ráda, že se někomu podařilo otěhotnět s endoškou. Člověka to fakt potěší (i když tiše závidí). Zjistili mi ji taky před 2 lety ne laparce. Celou dobu se s manželem snažíme o mimi a furt nic. Byla jsem tedy jen 1x na IVF - to nevyšlo. Tak mi pak mudr nasadil hormon.lečbu na půl roku, což byl teda děs (návaly atd.), no a nyní zase čekáme, jestli se to nááááhodou nepodaří přirozenou cestou (tomu ale moc nevěřím)
Musím teda říct, že pro mne je nejhorší to čekání...... Bojím se ale, že se toho snad nedočkám.

misanda
11. kvě 2010

ahoj sluninecko, to už se taky snažíte docela dlouho, co? ☹

sluninecko
11. kvě 2010

Ahoj misadno, no snažíme se asi už 4 roky. Nejdřív 2 roky sami, a pak mě doktor poslal na laparku...no a loni jsem brala 6 měsíců dipherelin a pak jsem dalším 5 měsíců čekala na MS

sluninecko
11. kvě 2010

Takže teď je to teprve druhý měsíc po tom, co přišla MS. První měsíc byl o ničem, druhý takový normál. Těším se, až mě pošle na IVF.

zazy
11. kvě 2010

Ahojky děvčata,tak jak se všem daří,ahojky slunečko neboj otěhotníš,já jsem toho příkladem a to mám endošku už 4 stupně.
Mišando a co ty jak to stebou vypadá????

olive
11. kvě 2010

Ahoj holky, Misando, kde se prosim te flakas? Nevidis jak to tady vazne.

Sluninecko - vitam te mezi nama. Co ti doktor rekl, jakou dobu se mate snazit?
Zazy - ty na nas pekne prskej tehotenske bacily 😀 .

kocina7
12. kvě 2010

ahoj holky i já mám endometriozu a jsem 3 den po transféru dvou vajíček tak doufám že aspon jedno se chytne moc si to přejem a věřím že to vyjde jen ta doba čekání je opravdu děsná. 24 května jdu na krev a ultrazvuk ale to je ještě hrozně daleko už nevím jak se zabavit ale doufám že se čekání vyplatí 🙂 🙂

misanda
12. kvě 2010

ahoj holky moje,

olive, simtě...z práce už sem tolik nemůžu a domu většinou přijdu, uvařim a padnu na hubu...poslední dobou je to děs..nestíhám ani dokoukat svýho milovanýho Zdéňu (Ano, šéfe)...chjo...

ahoj zazy, jak se máš, co dělá miminkooo?????

sluninecko, já jsem se taky těšila na IVF...když mi v nemocnici zjistili endometriozu a doktor mi řekl, že se budu půl roku léčit a pák se můžeme zase snažit...tak jsem začala ještě v nemocnici serfit a hledat infošky a zjistila jsem, že s endo se posílá na IVF..takže jsem byla rozhodnutá jít k doktorce a odmítnout snažení doma a říct jí o IVF a ona to nakonec nabídla sama 😉 tak jsem ráda 😉

kocino, ahooooj...tak doufám, že se ti hryznou aspon rovnou obě!!!! ono by to aspoň bylo nejlepší a byl by konec trápení s IVF...a neboj, to uteče ani nebudeš vědět jak 😉. je to tvoje první IVF???

olive
12. kvě 2010

Kocino - musis tomu verit, ze to vyjde. To cekani je fakt des bes. Zkus si neco vymyslet na rozptyleni co te bavi, zajit za kamaradkou a jen tak si poklabosit. Kdyz jsem dostala hormonalni lecbu na 6mesicu, tak jsem si myslela, ze to snad nikdy neubehne.

olive
12. kvě 2010

Misando - tak to ti verim, ze nestihas. Ja mam v posledni dobe taky dost rozlitano a o letu ani nemluvim to nebudu vubec stihat.
Hele jdes zitra k mudre?