Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

olive
5. bře 2010

Berkano - to pocasi je des. Vsak budes na sebe davat pozor aby se ti nevratil a prolevani cejem ti jedine prospeje 🙂 .

veverka.dada
6. bře 2010

přeji všem hezkou zasněženou sobotu 🙂 my už máme zase před barákem napadáno asi 5 čísel...to je děsnej vopruz 😒

berkana: tak super, že už je pryč! já teď taky čekám na výsledky, jestli se mi ten můj zánět vyléčil a jestli nemám zas něco dalšího 🙂

olive: viroza snad ustoupila...včera jsem byla s kamarády v hospůdce a neodolala jsem olomouckým smaženým tvarůžkům s hranolkama a tatarkou 😀 to byla lahodaaaaaaaaaaaa 😵

misanda: tak to se těším na tvé další výrazy!!! 😀

veverka.dada
6. bře 2010

olive, misanda: holky, před chvílí jsem na vás myslela...byli jsme v jedné pizzerii, kde asi budem mít svatební hostinu a dala jsem si tam gnochi se smetanou, kuř.masíčkem, hříbky a smetanou....mňaaaaaam 😵

olive
6. bře 2010

Veverko - tak vidim ,ze viroza je pryc a ty si pekne davas 🙂.

No ja se chystam udelat jablkove satecky, vecer u telky se budou hodit.

veverka.dada
6. bře 2010

olive, ty ale rozhodně nezůstáváš pozadu 😵 mňamíííí...koláčky já ráda 🙂 ale na pečení mám naštěstí nastávajícího...já jsem na to děsně levá a jeho to baví 😀

raubirka
6. bře 2010

Ahoj holciny!
Omlouvam se, ze Vam sem lezu, obcas nejake takove tema proctu, abych vedela, jestli nekdo neprisel s nejakou novinkou nebo tak .-)
mam kamaradku se stejnym problemem, ale jelikoz se me to tak netyka, tak nejsem zas az tak seznamena s timhle problemem, jako co vsechno se musi a nemusi podstupovat atak a taky se nechci kamaradky az tak moc ptat, nechci aby kvuli me na to jeste vic myslela :-/
ale ptaly jste se tu na nejakou alter.lecbu, ona chodi k nejakym cinanum a bere nejake caje a rika, ze ma pocit, ze ji to pomaha, aspon po te psychicke strance, coz je take dulezite, poslala mi odkaz a tak se muzete alespon podivat!

a primo ji caj-kuru namichali... a pak mela nejake tabletky, pry ji to srovnalo MS a citi se po tom lepe a nema snad takove MS bolesti... a ma to kratsi dobu...
No, kuknete a uvidite .-)

Jinak Vam preji moc stesti, at se Vam uz ten sen brzy splni!

http://www.tcmbohemia.cz/

misanda
6. bře 2010

sotva sem mišanda vleze, už jí veverka naštve s "gnočkama" 😀 😝 se mi jenom zdá!!!! 😠 😀

misanda
6. bře 2010

zrovna jsme se vrátili z Alenky v říši divů 🙂 super to bylo!!! a jsem z toho nějaká ko, že snad půjdu i spát 😀

berkana
6. bře 2010

ahoj holky,

veverka: tak hlavně když už se ti vrátila chuť a pěkně si dáváš do nosu 🙂

u nás napadlo ráno asi 2 cm, ale pak to začlo tát trochu ale i sněžilo do toho, odpoledne asi ve čtyři už byl klid, a le jsem zvědavá, jak to bude vypadat ráno, už bych byla pro jaro, tohle mě fakt nebaví...jak svítilo sluníčko, tak to tu psychiku taky pěkně zvedlo, ale pokud bude zase chvíli takhle hnusně, tka to bude zase zakaboněných lidí.....

misanda: tak hlavně že se ti to líbilo🙂

veverka.dada
6. bře 2010

jj, misando...neměla ses o nich zmiňovat, když jsem chroupala dietní suchou rýži...to máš za to 😝 😀

berkana: máš recht...já taky hlasuju pro jaro všema deseti!!! 😵

olive
7. bře 2010

Dobre nedelni rano,

holky tady bylo krasne jaro, ale ted se vratila zase zima brrr. Takze doufan, ze se brzo vrati teploucko.

Veverko - tvuj pritel me prekvapuje, ze dokonce pece. No ten muj by nezvladl upect nic. Kdyz tak neco uvari, ale jak pak vypada kuchyne vam nebudu radsi ani psat 🙂 .

Misando - tak jste meli kulturni sobotu. Hele asi ti nezbyde nic jineho a budes si muset nekam na ty gnocchi zajit 😉 .

Berkano - mas pravdu to pocasi je na psychiku des. Nemluve o tom kdyz se to tak strida clovek je pak nachylny na nemoci.

misanda
8. bře 2010

brý den!!!

dneska nebudu, jedeme na tu genetiku do práglu, tak se těšim na Ikeu a tak 😝 . doufám, že tam pak nezkejsneme moc dlouho...?

jinak u nás včera tálo, tak to bylo moooc fajn. od středy prý má být teploučko...tak uvidíme.

jaký jste měly víkend?

olive
8. bře 2010

Misando - nejak jsem nepostrehla, ze jsi psala neco o genetice. Kazdopadne drzim palce at mate vse ok. Urcite nas pak poreferujes jake to bylo.

Hm Ikeu bych si taky nechala libit.

No u nas byl vikend na pikacu, protoze pocasi je priserne, ochladilo se o 10st. a fouka studeny vichr tak jsem radsi ani nevylezla. Predpoved nam nehlasi nic dobreho do stredy pocasi hruza. Nastesti dnes mame slezinu s holkama, tak bude veselo.

veverka.dada
8. bře 2010

olive: mě přítel taky překvapil tím pečením 😀 jednou se prostě rozhodl, že mi upeče bublaninu, tak s maminkou na telefonu pekl a děsně ho to začalo bavit 😵 ale co se týče té kuchyně...to je vždycky děsná spoušť 😀 😀

misando: přesně jak píše olive, chcem pak vědět veškeré podrobnosti...jsme zvědavé jak veverky 😀

jinak teda to počasí...už mi leze nejen krkem 😒 u nás zas v noci napadl trochu sníh a způsobil můj už třetí letošní držkopád 😀

anit6
8. bře 2010

Olive-ahojky, tak zítra jedu do Olomouce, mám trošičku nervy, protože jim tam mám dát papírek, jaké testy mi maji ještě udělat,tak doufám, že nebudou problémy, že jim někdo říká co mají dělat.Papírek mi dali v té Praze.Jinak měli by mi říct, zda mám tu trombofilii, docela se bojím. Držte mi palce ať mi to dobře dopadne!!! Zítra pisnu. zatím pa

berkana
8. bře 2010

anit: držím palečky, ať to je dobrý a určitě dej vědět, co a jak.

veverka: no aspoň že něco upeče 😀 to musí stát i potom za to uklízení kuchyně ne 😀 jo to počasí je fakt strašný, mi to přijde jak v dubnu - aprílové počasí, chvíli klid a svítí sluníčko a chvíli chumelí tak hustě, ale jak svítí to sluníčko, tak to zase pořád taje a je mokro.

misanda: tak to určitě dej taky vědět, jaký to tam bylo a doufám, že už máš teď v tuhle dobu proběhlou ikeu a tak🙂

mě jinak včera večer začla migréna, ta mě chytá takhle občas před ms, ale ty ještě nepřišli, dneska celé dopoledne mě taky trápila, ale nakonec ibalgin zabral a teď je to v pohodě.

zazy
8. bře 2010

Hojky děvčata,chci se zeptat,někde jsem četla,že ženské s endoškou by neměli pít kontryhel,víte o tom některá z vás,děkuji za radu

berkana
8. bře 2010

zazy bohužel nevím

olive
8. bře 2010

ANIT - na zitrek ti samozdrejme drzim palce at ti vse dobre dopadne 🙂 . Urcite pak pisni, co ti rekli.

Zazy - pokud se nepletu tak konhotryhel, je dobry na upraveni cyklu, pomaha proti bolestam. Sama jsem ho ,ale nepila.

Zdravim vsechny a dobrou noc.

olive
9. bře 2010

Ahoj holky je tu jaksi mrtvo.

Misanda se nam asi v te Praze ztratila 🙂 .

misanda
9. bře 2010

ahoj holky 🙂

stýskalo se vám? 😝 😀

genetika ok, pan doktor tam kreslil rodokmeny 😀 můj manžel si nemohl vzpomenout ani na vlastního strejdu, jak z toho byl hyn 😀 no a výsledky za dva měsíc 😖 ..tak uvidíme...

jinak jsme byli v Ikey a nekoupila jsem si poličky...budu si dělat takovou knihovnu...líbí se mi to víc z poliček, člověk si je může dát jak chce a vypadá to takový vzdušnější a od manželáka jsem dostala k MDŽ Svět podle GArpa 😀

Veverko, jak bublanina, jak jako vaří?? co to máš doma za chlapa? prodávaj se někde? 😀

zazy : o tom kontryhelu to je pravda, pač ti ještě více zvyšuje sliznici a tím pádem se ti toho může dostaT víc do těla...vždyť my kontryhel nepotřebujeme, my máme sliznici více než ukázkovou 😉

misanda
9. bře 2010

tak se vám asi nestýskalo 😀 😀 😀

zazy
9. bře 2010

ale stýskalo 😝 😵

veverka.dada
9. bře 2010

anit: také se přidávám s tím držením palců 😉 už nás je tolik, že to nemůže dopadnout jinak než dobře 😵

zazy: to si piš, že to stojí za to uklízení, páč já bych to tak dobře neupekla 😵

misanda: já ti čéče nemohla ani dospat, jak jsem se na tebe těšila 😀 😝
dělá bublaninu, jablečný koláč z listového těsta a navíc nejlepší palačinky a bramboráky 😝 a jinak teda v Tescu ani v Penny marketu jsem zatim dalšího nenašla, ale třeba zrovna došli 😀

anit6
9. bře 2010

Ahoj holky, tak hlásím návrat z Olomouce. Měla jsem sice obavy, ale zatím zbytečné. Závěr je takový,že musím počkat na výsledky z Prahy a pokud budou OK, tak už mám takový ten harmonogram co kdy mám začít brát před transférem. Samozřejmě i léky na ředění krve,takže zato že mimi nemělo srdíčko může právě krev,proto mě mrzí,že mi vyšetření krve udělali až už bylo pozdě. Mám ještě 3 mrazáčky,ale jaké budou to nikdo neví....

misanda-tak Ikea je naprosto bezva,když jsme zařízovali byt tak jsem tam jezdila pořád dokola a kupovala a kupovala a hlavně skleníčky,různé,je jich tam tolik a já měla pocit,že je všechny musím mít,to ale manžel takový pocit vůbec neměl a vždy jenom koukal co laduju do košíku a kroutil hlavou. A poličky myslíš asi takové ty co nejdou vidět žádné hřebíky,ty jsou též skvělé 😀. Jinak můj manžel taky docela dobře peče a vaří.Já to nemám moc ráda. V práci si ze mne dělají srandu, že umím pouze párky,protože když jsem v práci a manžel volá co na oběd,tak vždy řeknu vem si párky... 😎 . Když je někde v obchodě něco levnějšího, tak moje mamka nevolá mi ale jemu.A nejlepší je, že na narozeniny si loni přál velkou pánev 😀 . No a tak to u nás chodí 🙂 . Mějte se tady krásně pa a dobrou

olive
9. bře 2010

Anit - ahoj, jsem rada, ze to dopadlo v olomouci dobre. Muzu se te zeptat kde ti delali to vysetreni na srazlivost krve? Jinak jsem presvedcena, ze jsi na dobre ceste k mimisku 🙂 .

Holky vidim, ze mame kazda skveleho manzela nebo budouciho (Veverka), kdyby tomu tak nebylo tak by jsme si je snad nevzaly.

Misando- to je jasne, ze jsi mi chybela. Hlavne tvoje prupovidky 🙂 .

anit6
10. bře 2010

Olive-ahojky, tak to vyšetření by se mělo dělat na genetice když ti to neudělají, tak je dobré jim to připomenout před IVF!!! pak ještě pisnu,pa

misanda
10. bře 2010

nazdárek krasavice!!!

Anit, super že ti to dobře dopadlo. Mě teda o tý srážlivosti řekli až na genetice, že mi budou dělat...zkoumat...tak nevím 😕

holky, tak ten můj teda nevaří, jediný co dělá je taková minutka, míchanice všeho dohromady, tak to je mooc dobrý, ale jinak nic, ani nepeče 😎 hlavně on má prostě blbou práci..od rána do večera, včetně sobot, já jsem dřív doma, takže to tak nějak trošku beru jako svojí povinnost, mno 🙂 on zase kydá kočkám bobky 😀 zemědělec 😀

ikeu milujuuuu 🙂 anit je stejně na tohle řáchlá jako já , koukám 😝

holky, včera mě tááááááááááááááááááákhle bolelo břicho, tak si myslim, že byla ovule...dneska jsem myslím 16DC...a asi jsem teda ovulovala z obou vaječníků - já to měla vždycky po stimulkách na IUI, že jsem měla dvě vajíčka ještě následující cyklus...no, tak hlavně že tělo pracuje a dojde MS 🙂 do 14dnů 🙂

olive
10. bře 2010

Ahoj holky,

Anit - diky za info. No chtela bych si tyto vysetreni udelat tak jsem zvedava co na to doktor, protoze si myslim ,ze bych zbytecne vyhazovala penize za Ivf. Dnes jsem 23den cyklu a bricho boli a hlasi mi tak prichod mrchy, no aspon se uz konecne hnu kupredu.

Misando - tak treba mrcha nedorazi. Ja to taky na sobe poznam kdy mam ovulku bricho boli vajecniky taky a plet mam v tomto obdobi prisernou a pred mrchou jak by smet.

Holky ten muj zase nesnasi nakupy je z toho vzdycky uplne hotovej, tak ho radsi uz ani neberu.

misanda
10. bře 2010

olive, mě taky vyskočil pupínek 😀 a holky v práci radily, že si na to mám dát led...tak asi vystrčim hlavu z okna, nebo nevim 😀

jinak si myslim, že před IVF by ty vyšetření měli dělat automaticky každýmu...!! oni asi nechápou, jaký je to pro nás jak psychický tak i finanční výdaj, co? 😠 my už díky bohu budeme mít všechno komplet...

jinak můj taky nesnáší nakupovat a mišanda se tááák ráda hrabe v Orsay a spol 😀 😝 takže radši jedu se sestřenkama a kluci jdou do akváče nebo klidně i sama.