Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

veverka.dada
19. dub 2010

Misando, žádné sukýnky? žádné botičky? ikdyž náušničky veverka taky mooooc ráda 😀 hlavně když se to blejská 😀
Olive, určo to bude dobrý 🙂 ale ta bolest prudí...
no tak do čtvrtka je na snaženíčko času dost,ne? já bych si to teda nenechala ujít ani za nic 😉 😀

holky, ale mám teď teda trošku stresíka...jak jsem byla blažená, že už můžu bezbolestně sexíkovat, tak teď je to teda zase děs a bída 😒 a nejhorší na tom je, že přítel by nejradši od rána do večera...a mě už to věčné odmítání neba...on se to sice snaží chápat, nijak na mě netlačí nebo tak...jenže mě se vlastně nechce vůbec nikdy...pokaždý se bojim, že to bude bolet a nikdy si to nemůžu nijak užít...takže teď se trochu bojim, aby to u mě nepřerostlo v odpor k sexu...mívám z toho často slušnou depku 😒 vím, že je to takové soukromé téma, ale já to potřebovala někomu říct a vy to snad kousnete 😵

bobbule09
19. dub 2010

veverko, to je mi moc líto, že máš bolesti při sexu ☹ Já sice při sexu ne, ale jak jsme se teď hodně snažili a makali na tom, tak se cítím jako zlomená v pase a bolí mě celý podbřišek. Tak jak to máme potom dělat? Když se nesnažíme,tak mimčo nebude a když se snažíme, tak mě bolí břicho 😖 Tady je fakt každá rada drahá 😠

misanda
19. dub 2010

borůvko...hlavu vzhůru, já si myslim, že časem to hodíš za hlavu. já s tim taky trošku bojuju a tky se bojim..já to nemám kvůli bolesti ale kvůli tomu jak jsme se furt museli snažit na povel a já z toho mám psycho stavy...takže se snažím...zatim mi to moc nejde, mno ☹ ☹ ☹

bobbule09
19. dub 2010

No na povel to není ono 😠 , ale nás to baví 😀
Dneska si už dáme pauzu, někdy taky musíme spát 😉

veverka.dada
19. dub 2010

bobbule, taky byly doby, kdy nás to bavilo...i několikrát denně...snad ještě přijdou 😉
misando, a příště budu píšťalka? nebo jeskyňka? 🙂
já věděla, že ty mi budeš rozumnět...já totiž mám taky někdy ten pocit, že to dělám jen proto, že musim 😒 ikdyž se všemožně snažim se uvolnit, tak to dost často nejde...je to prostě naprd ☹ nooo, nezbývá než doufat, že to tak nebude napořád...neznáš nějakej tip, jak se s tim pokusit poprat? 😀

paja23
19. dub 2010

sluníčkové odpoledne všem od páji🙂

neměla jsem teď přístup na net, tak vás musím rychle dočíst 😝

zazy-zítra držím pěstičky, určitě to máš v kapse, tedy v bříšku 🙂

richt
19. dub 2010

olive, jsem objednaná do Olomoucen do CAR. Takže čekám na 28. květen a pak se uvidí. Prozatím jsem byla na laproskopii, odebrali mi část pravého vaječníku. Hormonální léčbu mi nenasadili. Dr se zhodli, že v mém případě to není dobré a doporučili mi otěhotnět. Ale nějak to není tak jednoduché. Ale v poslední době se mi to nějak nezdá. 14 dní před ms začínám špinit. Takže si mislím, že se mi ta endoška zas rozrostla.Dr říkal, že zase něco vidí na levém vaječníku, ale netuším co. Tak uvidíme co mi řeknou v Caru.
Vevrka, břicho už nebolí ale ms mám teda pořádnou. Někdy si říkám jestli nevykrvácím.

Holky na povel to fakt není ono. Naštěstí nás to ještě spolu baví.

veverka.dada
20. dub 2010

Tak jsem si holky včera vzpomněla, že tu někdo psal-myslím, že misanda-že po těch injekcích není moc chuť na sex...tak si říkám, že to asi bude všechno se vším a že až to budu mít za sebou, mohlo by se to zas vrátit do starých kolejí...co myslíte? 😵

bobbule09
20. dub 2010

veverko, já si vzpomínám, že když jsem brala jakýkoli hormonální léky, tak jsem na sex moc chuť neměla. A to včetně antikoncepce 😒
Takže až nebudeš do sebe cpát žádné injekce a podobné věci, tak se to srovná a chuť příjde sama zpátky 😉

richt
20. dub 2010

holky asi máte pravdu. Když se teď nad tím zamyslím tak u mě to bylo stejné.

veverka.dada
20. dub 2010

bobbule, richt, díky za uklidnění 🙂 v tom případě už aby to bylo 😀

bobbule09
20. dub 2010

Největší sranda byla, že jsem brala antiko abych neotěhotněla a přitom jsem neměla na sex ani pomyšlení. Už jen při té představě se mi dělalo špatně.
No a teď už je to v pohodě, už mě ani to břicho nebolí 🙂

veverka.dada
20. dub 2010

bobbule,jj...docela paradox 😵 to je podobné, jako když máš ovulaci a je ti tak zle, že bys chlapa nejradši ani neviděla, natož abys dělala sex 😀

zazyyyyyy....kde se touláš? už jsi byla na krvi? nenapínej nás a hoď sem ten flusanec 😉

pici
20. dub 2010

ahojte... no ja mam podobne pocity... ked som este nevedela ze mam endo a poctivo sme sa snazili cez plodne s manzelom, tak som myslela ze skapem od bolesti. som v duchu ratala nech to uz skonci obcas... to sa nedalo... a v niektorych polohach to bolo jak sex s ozubenym kolesom... fu...

a co sa tyka chute na sex.. tak tu som po prvej injekcii stratila len taky fukot, a sucho v posve ze mozem minut pol lubrikacneho k jednemu sexu... ach jo.. ale tak co... by sme nevydrzali ze?

veverka.dada
20. dub 2010

pici...myslím, že jsi veškeré mé pocity vystihla naprosto přesně...takže jsi mě dost uklidnila, že je to tak asi běžné a že je naděje, že se to po injekcích zase vrátí do normálu 😵 díky 😉

olive
20. dub 2010

Ahoj holky, nakukuji co Zazy a ona jeste nic.

Jj, jakmile se berou nejake leky tak fakt chut na sex je nulova. Neni na to kdyz se cloveku chce a pak si to radne uzije. Vseobecne s prechodem ta touha po sexu klesa. Neboj Veverko, jeste si to uzijes.
Holky ja to beru tak, ze kdyz chci dite, a mam zrovna plodne obdobi musim proste sexovat, cap mi mrnouse bohuzel nedonese. Je fakt, ze nastesti nemam bolestivy styk.
Richt - tak to drzim palce at v Caru dobre pochodis.

pavelka
20. dub 2010

Ahojky,
já bolest při sexu nemám (až na jednu pozici, kterou jsme vyškrtli z naší kámasutry 😉 ), ale vzhledem k tomu, že mám bolesti od začátku Ms až do ovulace tak taky moc nálady na sex není ☹
A hlavně v době ovu jsou ty bolesti po MS nejhorší (můžu se podle toho řídit, kdy že ovu je).
Vzhledem k tomu, že ta poslední laparoskopie na bolest vůbec nezabrala tak za měsíc jdu na druhou a při ní mi tam dají Hyalobarrier gel, aby se už tolik netvořili ty srůsty. Tak snad to zabere. Nemáte s tím některá zkušenost?

olive
20. dub 2010

Pavelko - zkusenost s tim nemam. Hlavne at je tato laparka uz uspesna a vse ti radne vycisti a tobe se ulevi.

pavelka
20. dub 2010

V to pevně věřím, jinak už opravdu skončím u Chocholouška ☹

pici
20. dub 2010

pavelka, tak o to gely som nic nepocula... ale s bolestami pri ovu.. no fakt este horsie ako pri ms... a som sa pytala aj dokyho, ze to mam mat este chut na sex? ved nemam chut na zivot a nie na styk... a sa smial na mne.. ale to sme este netusili co je vo veci a ze mam endo.. inak na tu bolestivu ovulaciu som dostala aulin.... a je to super... ibalgin uz ma asi vytvorenu imunitu v mojom tele

pavelka
20. dub 2010

Pici koukala jsem na ten Aulin to je gel?.. nic jiného jsem nevygooglila. Ptala jsem se pana dr. co na bolest. Jenže mi toho moc neporadil. To co jmenoval už mám vyzkoušené a zrovna zázraky to nebyly 😒

olive
20. dub 2010

Pavelko - v Italii je Aulin rozpustny prasek ve vode, jako kdyby jsi si delala sumak.

pavelka
20. dub 2010

Koukala jsem na látky co obsahuje a obsahuje Nimesulidum tak mám obavu, aby to nebylo jako Nimesil. Po něm jsem totálně mimo 😝

olive
20. dub 2010

Pavelko- jj obsahuje to ten nimesulidin. Vim ,ze je to dost silny lek.

pici
20. dub 2010

pavelka ja mam tabletky aulin a nie som po nich vobec mimo, iba su asi silnejsie ako ibalgin.. ale lepsie jeden aulin pri bolestiach ako 5 ibalginov pocas celeho dna nie?

zazy
20. dub 2010

Ahojky děvčata,tak TFUJ TFUJ FTUJ TEHU KEMROUS UZ LETIIIIIIII,,CHYTEJTE.
Tak mám za sebou ultrazvuk nic moc ještě nebylo vidět,prý je to brzy,ale tečička tam byla,jinak krev pozitivní hcg 550.
A jak se máte zlatíčka.Jo ještě k tomu aulinu,je dobrej,zabírá,ale je hodně návykovej.
Zase se ozvu,hezký večer.

olive
20. dub 2010

Zazy - tak chytam kemrouse a gratuluji mam z tebe a Paji radost,hned se clovek diva na svet jinyma ocima.
Pici - tak to mas pravdu, ze je lepsi jeden prasek nez x jinych a ktery jeste k tomu nezabiraji.

pici
20. dub 2010

zazy potichucku zavidime a prajem vsetko dobre :D

aulin moze byt navykovy. ale ja jem tam dva pocas celej menstruacie, naozaj iba na tie najvacsie bolesti.. na mensie som si uz nejako zvykla :D

richt
20. dub 2010

zazy, moc gratulujíííííííííí

richt
20. dub 2010

olive, děkuji za podporu. Snad budu brzy patřit mezi ty šťasné maminy