Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

zazy
29. říj 2010

Koči ta žáha to je odbré znamení,poprvé mě vůbec nepálila,ale na podruhé kdy se to zadařilo,tak to mě pálila a to jsem si říkala,že je to jiné než u prvního a hle zadařilo se.Držím pěstičky a posílám tuny těhu bacilků

andara
29. říj 2010

@kocina7 držím pěsti! 😉

berkana
29. říj 2010

ahoj,

tak jsem včera dostala ms, takže se nic nekoná. Ale s tím jsem i tak nějak počítala. Budeme najíždět v zimě na IVF. 🙂

zazy
29. říj 2010

Berky ach jo,škoda
Budu držet pěstičky aby se to IVF podařilo

olive
30. říj 2010

@berkana - skoda. Ale jak uz jsem ti psala to bylo teprve zahrivaci kolo a u IUI je sance preci je mensi. Takze za 14 dni mas kontrolu a dohodnete se co dal? Holka, pokazde kdyz mate nejakou oslavu tak dostanes ms pokud se nepletu. Co dort povedl se ?
Kocino - zkus s tim testovanim vydrzet i 10- den muze byt jeste brzy. Tva kamaradka celke riskovala 6 -ty den je opravdu hazard a mela stesti,ze ji to vyslo. Prave tak brzy muzou byt falesne pozitivni testy a pak je clovek hodne zklamany. Mocinky ti drzim palce at nam pak napises dobrou zpravu. DRZ SE 🙂 .

sichatka
30. říj 2010

@berkana - že jsi dostala MS ještě nic neznamená. Zkoušela jsi testovat?

@kocina7 - zkusila bych vydržet minimálně 10 dní po transféru. Jak píše zazy, pálení žáhy je dobré znamení. Chuť na kyselé není?

berkana
30. říj 2010

@sichatka ne, testovat jsem nezkoušela, ale krvácím jako obvykle, jen toho "bordelu" neni. Jen krev a občas nějakej kousíček.

@olive no jo, to máš pravdu, ta ms se mi vždycky naskytne, když něco je, no a tentokrát mě brala i migréna, takže nic moc, ale odpoledne to pak bylo už lepší, to už jen lehounce.

Jinak dort všem moc chutnal, prej bych si mohla otevřít cukrárnu 🙂) Nahrvávám fotky do fotoblogu, tak až tam budou z přípravy dortu a hotovej dort tak vám dám vědět, aby se vám mohly sbíhat sliny 😀 😝

sichatka
30. říj 2010

@berkana - no i při těhotenství můžeš krvácet A když píšeš, že toho "bordelu" není tolik, tak já bych ten test ráno zkusila.

berkana
30. říj 2010

@sichatka no uvidím, nechám to asi až po ms, zítar mám plno práce a v pondělí taky, takže si na to pořádně ani nevzpomenu🙂)

@zazy díky 🙂

w_h
31. říj 2010

@andara aha, tak to jo, ale kdyz jsi otehu poprvy, tak by asi nemel byt problem i podruhy, ne?

@olive tak to jsem rada. ivf se urcite povede. to je jasny. drzim palce. a kolik ti je?
nevedete tady taky nakou tabulku, jak na tom ktera snazilka nebo tehulka je? bylo by to mozna docela zajimavy a mozna i povzbuzujici. 😉
opatruju se, diky. zamestnala jsem manzu, babi a dedu a tenhle tyden uz asi zase zacnu fungovat.

@kocina7 to vypada nadejne, drzim palce. ja zezacatku tehu taky desne malo pila. testik klido zkus. a at je tam peknej ´duch´.

richt
31. říj 2010

@berkana - tak to je mi líto, ale nemusí to nic znamenat. Hodně holek bylo těhotných i když dostalo MS. A kdyby to přece nevyšlo tak IVF určitě výjde.
@kocina7 - tak to je bezva, Prý pálení žáhy je dobré znamení.držím pěsti.
Já jedu zítra konečně do CARu tak uvidíme co mi řeknou.

berkana
31. říj 2010

@richt díky, no uvidíme, jak jsem psala sichatce, tak to po skončení ms skončím a kdyby náhodou, tak napíšu. Ae já počítala stejně tak nějak s ICSI. Tak ať pořídíš dobře v CARu a nastoupíš taky už cestu za mimčem🙂

olive
31. říj 2010

@richt - konecne uz zitra je tvuj velky den. pak se nam ozvi jak budes pokracovat. Drzim palce.
@berkana - to by byla parada kdyby to vyslo, a je pravda,ze hodne holek melo normalni MS a byly tehotne 🙂 . Takze dokud netestnes tak vlastne nevis na cem jsi.
Kocino - jak se vede? Mocinky mackam palce a chci slyset dobre zpravy 🙂 .
@w_h - je mi 37 let, tak mam opravdu nejvyssi cas. Gynekolog mi rekl, at na nic necekam a jdu do boje a hlavne at se prvnim nezdarem nedam zastrasit. No ja se nedam jen tak zastrasit, ale ty prachy doma netisknem.
Uz vis co bude druhe mimi?

Holky ja bych byla pro tabulku, co rikate?

berkana
31. říj 2010

@olive jo, to by bylo fajn🙂 o tom, že můžeš mít ms a být těhotná sjem už slyšela dřív, a tak jsem si řikala,že jich neni zas tolik, kdo to tak má, a že bych nemusela být zase v tý menšině, protože bych se ráda zbavila ms na celých 9 měsíců🙂) tak abych nakonec jako na potvoru v tý skupině nebyla, ať už teď, nebo potom po IVF 🙂) Uvidíme🙂 řekl slepej 😀 NO to se určitě prvním nezdarem kdyžtak nenech zastrašit, ale doufám, že se ti to podaří, pač bych ti to přála 😉 , pomalu se mi blíží třicítka, za pár měsíců a mimi zatí nic ☹
@kocino jj, jak píše olive, tak co, jak to zvládáš a doufám, že zprávy budou pozitivní🙂

olive
31. říj 2010

@berkana - zrovna nedavno jsem cetla v jine teme o dvou kockach co mely ,ms a jsou tehotne 🙂 Berki, dekuju, ja si to taky moc preji, ale nesmim se moc na to upinat nebo kdo to pak se mnou vydrzi 😀 . Tricitka je jeste super, neboj vse dobre dopadne, jen se nesmime vzdavat nadeje.

marhulinka
31. říj 2010

Holčinky jen vás chci trochu povzbudit....taky jsme na miminečko čekali dost dlouho,podstoupila jsem operace endomrchy,prošla si IUI i dvěma IVF /včetně dvou Ketíků/.
Teď už se skoro 8měsíců radujeme z našeho štěstíčka...Mooc vám všem držím pěstičky,ať se všechny brzičko dočkáte toho vytouženého drobečka v bříšku 🙂

w_h
31. říj 2010

@olive tak to jo, huraa do toho a pul je hotovo
necekej, ale cekej dobry vysledek 😉
nase druhy mimi vypada na dalsi holcicku 🙂
ja jsem pro tabulku, klido ji kdyztak muzu zkusit dat dohromady

olive
31. říj 2010

@marhulinka - moc gratuji. Je super, ze nas sem tam nekdo prijde podporit, dodava mi to silu 🙂 . Vam se zadarilo jak? po Ketu?

marhulinka
31. říj 2010

@olive děkuji.-)zadařilo se po Etu z druhého IVF...zavedli mi jednoho bobíska a tomu se u mě zalíbilo 😉 Jinak jsem byla předtím z prvního IVF těhotná jak z Etu,tak pak s prvního Ketu,ale bohužel o mimísky jsme přišli...

marhulinka
31. říj 2010

@olive někdy je ta cestička trnitá,ale člověk musí věřit... 🙂

olive
31. říj 2010

@w_h - slibuju, ze se pokusim byt optimisticka 🙂 . I kdyz u nas je vzdy vse ukazkove, a stajne se nedari, takze kdyby se to nejak komplikovalo, mozna bych byla klidnejsi. No uz jsem asi blazen. Uvidim co mi reknou v Caru, jen nesnasim med kolem huby.
Jeee dalsi princezna 🙂 .
Jo tabulku klidne muzes udelat, ale pockame jeste na holky jak se vyjadri, nebo jestli to mam zacit, tak klidne. Napis mi copotrebujes vedet?

olive
31. říj 2010

@marhulinka - tak to me moc mrzi, ze jsi o mimi prisla. Nastesti jsi sla dal do boje a ten jsi vyhrala. Jj cesta je trnita, ale jdu po ni protoze chci dite a pevne verim, ze na konci na mne ceka 😉 .

marhulinka
31. říj 2010

@olive jasně že čeká... 🙂

kocina7
1. lis 2010

Dobré ráno všem jsem 10 den po ET a dnes jsem si dělala první testík a koukli na mě dvě // nemohu tomu věřit. Občas mě pálí žáha a neustále běhám čurat tak snad je to vše dobré znamení 🙂 V pátek jdu na krev ...

sichatka
1. lis 2010

@kocina7 to je super zprávička. Samozřejmě ještě není vyhráno, ale první a velmi důležitý krok je za tebou. Čekám na další pozitvní zprávičky.

olive
1. lis 2010

@kocina7 - tak jsi nezklamala, hodna holka 🙂 . Zatim potichoucku gratuluji a tesi se na dalsi dobre zpravy.

berkana
1. lis 2010

@marhulinka ahoj, taky ti gratuluji🙂 A též díky za podporu, potěší, když člověk čte, že i po takové cestě se nakonec zadaří🙂

@olive jo, jsem včera ještě zapomněla, taky bych byla pro tabulku🙂 Jj, moc se k tomu upínat nesmíme to by fakt s námi bylo k nevydržení😀

@kocina7 to je skvělé dvě čárečky, tak jen tak dál 😉

richt
1. lis 2010

@kocina7 - tak to ti gratuluji. Já si to myslela hned jak jsi psala, že tě pálí žáha to je znamení.Držím pěsti ať je vše v pořádku.
@marhulinka - tak to je smutné, že jsi potratila, ale teď to určitě výjde moc držím pěsti.
Já jsem dnes byla v CARu a nijak zvlášť mě nepotěšili. Bylo mi řečeno, že můsím přibrat. Bohužel s váhou válčím od dětství. Mám 47kg a výšku 163 cm. Jednu dobu jsem sice vážila asi 52kg, ale pak jsem měla uraz a váha šla dolů od té doby nemůžu přibrat.A teď mi řekli, že problém může být i v tomhle. No tak mám za úkol přibrat. Jinak mi napsal pro obvoďačku návrh na lázně. Tam by se s tím prý dalo taky něco dělat. No a jinak mám 12dc přijít na ultrazvuk. Příští měsíc mám brát clostilbegyt a mám přijet 13dc a možná mi udělají IUI.Tak uvidíme

andara
1. lis 2010

@w_h no taky doufám, že když se poprvé povedlo přirozeně, že podruhé to nebude tak velký problém no 😉
@kocina7 super zpráva, držím moc place!
@berkana mně bude v lednu 29 a moje kámoška měla pozitivní testík, pak dostala MS,ale prej silnou a tak si řekla, že to zas nevyšlo,ale v noci se jí zdálo, že je těhotná a tak když MS skončila udělala test znova a byly tam dvě čárky a teď už má skoro 2letýho chlapečka.

andara
1. lis 2010

Holky, ještě dotaz, ve čtvrtek jdu k obvodní na to předoperační a mám přijít na krev ráno a vzít moč atd.Ale mám pocit, že to do tý doby asi dostanu, vadí to nějak? Kvůli vysledkům? 😕