Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

paja23
15. dub 2010

Určitě za chvilku budeme slavit všechny, když se to povedlo se IV endomrchou, tak to taky u vás všech vyjde. MOc už těším na zprávy od vás.

Samo, že mám strach, li to vyjde do konce, utz mám až za 20dnů....ale musím věřit. A vy všechny taky!!!!!!!!!!!!!

zatim papa

misanda
15. dub 2010

Paji, vyjde, hlavně jenom pozitivní myšlenky!!!! a ne že se tady na nás teď vybodneš...budeme tě potřebovat 😀 třeba já 😀

veverka.dada
15. dub 2010

naprosto souhlasím s misandou ve všech bodech!!!!! 😀

veverka.dada
15. dub 2010

misi, o bříšku jak černoušek mi něco povídej 😀 já už ho mám asi skoro rok takový přifouklý...po laparo to byl teda extrém...no a teď je zas nacpaný hormonkama...takže jsem fakt zvědavá na černouška ve svatebkách 😀

misanda
15. dub 2010

veverko, já myslim, že budeš kočka nevěsta 🙂 to se neboj 😉

holky, tak už špinim...tak nakonec ta MS možná i přijde...a já tak neci 🤐

veverka.dada
15. dub 2010

špatně špatně...ty si máš říct naštěstí je to jen špinění a ne, že určitě přijde ms 😝 😀 holka já tě to pozitivní myšlení naučim že budeš koukat 😝 😀
kočka nevěsta budu stopro 😀 😀 ale s pupkem 😀

olive
15. dub 2010

Paji - super zpravicka, moc, moc ti to preji a chytam tehu bacily. Urcite se na nas nesmis vybodnout, my te potrebujem, a taky jsme zvedave jak pokracujes.

Zazy - tak o tebe tuto zpravu cekam v utery.

Bobbule - ovulace, tak hned znasilni manzela on clovek nikdy nevi. Me taky strasili laparku, ale nastesti mi zatim nehrozi.

Holky musime verit a ono to prece pujde, i kdyz nekdy je to makacka na bednu.
Berki - uz to mas opravdu za par. Holka ty asi nedospis 🙂.

misanda
15. dub 2010

Veverko 😀 😀 😀 no to jsem zvědavá jak to Mišandě v hlavě překopeš 😀 😀 😀

veverka.dada
15. dub 2010

misando, přijeď do práglu a uvidíš jaký kouzla může mít taková veverka v rukávě 😉 😝 😀

olive
15. dub 2010

Veverko - budes si muset vzit Misandu do parady, protoze sem tam nam blazni 🙂 🙂 🙂 🙂.

veverka.dada
15. dub 2010

olive, pozor pozor abych si vás nevzala do parády obě dvě, bláznivky moje 😀 😀

misanda
15. dub 2010

Veverko, tak já přijedu 😀 😀 a půjdeme nakupovat 😀 😀 😀 a na twistera 😀 😀 😀

olive
15. dub 2010

Veverko - ja to beru. Stejne si, ale myslim, ze na Misandu nemam 😉 🙂 .

veverka.dada
15. dub 2010

olive, jedna za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet 😝 😀
holky přijeďte obě!!! 😵 zaútočíme na obchody s hadrama...a že jich tu v praze máme 😉 a na twistříkááááá jupííííííí...ňamíííííí....a pak taky zajdem na lahodné gnočíky!!!!! a já vám ten optimismus nacpu do hlavinek třeba násilím 😀 😀

misanda
15. dub 2010

olive, na mě nemá nikdo...ale já budu teď pozitivní..jenom potřebuju ten utz abych věděla, že jsem v pořádku 😝

misanda
15. dub 2010

no, vidíš olive, to je perspektivní nabídka...takže kdy přiletíš? 😀

olive
15. dub 2010

Kdyby to slo, tak uz sedim v letadle. 😉 . Mimochodem me taky uklidnuje navsteva u dr. pokud teda, se nevytasi z necim s cim ja nepocita.
Misando - a kdy ti vlastne budou delat ten Ut?

olive
15. dub 2010

Melo tam byt Utz.

misanda
15. dub 2010

olive, až 13.5. ☹ do tý doby asi zdechnu 😝

olive
15. dub 2010

Misando - a to uz budes mit rozjetou stimulku ne?

misanda
15. dub 2010

olive, nn, toho 13.5. mám právě začínat dlouhý protokol a mudra je povinna udělat před utz...jak to tam vypadá a jestli se s protokolem může začít.

jak já nesnášim nejistotu ☹

veverka.dada
15. dub 2010

takže vy teda jako nepřijedete, jo? a já už vám povlíkla pelíšky 😀

veverka.dada
15. dub 2010

misi, jakápak nejistota? tobě je přeci už teď jasný, že na něm neuvidí dr. nic jinýho, než že je vše v poho a jsi připravená mít mimíka 😵

misanda
15. dub 2010

veverko, snad...bojim se akorát tý cysty...to je jediný...jinak věřim, že to bude ok.

ale já přijeduuuu a myslim to vážně...dáme si spicha až bude pěkně 🙂

olive
15. dub 2010

Misando - ja si taky myslim, ze to tam mas ok. Podivej Bobbule myslele, ze tam ma cystu, a zatim je to ovulka. Takze, prosim te ted se tim utz netrap, vypust to z hlavy a uvidis .ze 13-tka ti prinese stesti 😉 .

Veverko - ajasi rikala, ze jsi se odmlcela. Ty jsi ciperka uz jsi stala postele 😀 .

veverka.dada
15. dub 2010

hele ale kdyby měl být nějaký problém s cystou, tak by ti to utz udělali dřív ne? přeci tě dr. nenadopuje nejdřív hormonama aby ti pak řekla bohužel kužel, otočte se na podpatku a dneska nic nebude, ne? a nepsal tady někdo taky o odsátí tý cysty? že to dělali nějak v průběhu toho ivf, teď teda nevim přesně kdy....tak třeba kdyby tomu nějak překážela, ti jí odsajou taky 😉

olive
15. dub 2010

Misko -tobe ta Praha prospeje.

Holky nic jedu nakoupit, pak k doktorce pro zadanku na tu hysterku.

veverka.dada
15. dub 2010

a jinak tě beru za slovo...jakmile bude hezky, tak klíďo přijeď!!! na twistříka 😀 toho já mooooc ráááád 😀

misanda
15. dub 2010

Veverko, ok, dáme Letňany nebo Zličín 🙂 tam jsem nejradši 😝 huž se těšim 🙂

holky, snad máte s tou cystou pravdu...třináctka je dobrá 🙂 i když teda v jiných zemích je považovaná za nešťastnou 😀 😀 😀

veverka.dada
15. dub 2010

Olive, to víš, já se nezdám 🙂 chtěla jsem abyste u nás měli pohodlí...ale když se ti nece, tak to jdu zas svlíknout 😝 😀