Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

veverka.dada
15. dub 2010

tak zličín beru...to mám kouda z domova 🙂
já na pověry nevěřim, páč furt potkávám jeptišky, rozbíjim zrcadla, rozsypávám sůl a přebíhaj mi kočky přes cestu...to bych musela čéče být pořád nešťastná...a to teda rozhodně já nejsem 😀 takže pro mě je každý den šťastný a tímpádem i třináctý v měsíci...a pro tebe bude taky uvidííííííííš 😉

berkana
15. dub 2010

bobbule: tak to je super že taková ovulka 🙂 jj, koukej znásilnit manžela 😀

páji: sssssuuuuuuppppppeeeerrrr 😀 😀 😀 😀 jsem si myslela, že ty naše pěstičky pomůžou 😵 jsem opravdu ráda, že se povedlo a ať to vydrží 😉
no to mám opravdu za pár, zachvíli už fakt nebudu moct dospat 😝

misando: zatím špinění, tak hned nepřivolávej MS, třeba nepříjde....

Já se dneska dozvěděla špatnou zprávu, jak jsem tu psala asi před měsícem, že se střence se podařilo po několika letech snažení konečně otěhotnět, tak bohužel o to přišla ☹ se přestal vyvíjet, takže škoda ☹ 😖

berkana
15. dub 2010

jo jinak zličín se mi taky líbí🙂

skowca
15. dub 2010

ahoj holky, jsem tu dnes poprvé. a mám hned dotaz.
jsem po dvou neúspěšných pokusech ivf, na začátku dubna jsem byla na laparoskopii, zjistili mi endometriozu 1. stupně. gynekolog mi doporučil orgametril jako léčbu a v podstatě umělý přechod. máte některá s tímto lékem zkušenosti?
docela se toho bojím a nechce se mi zase pumpovat tělo hormonama.
díky za každou odpověď...

veverka.dada
15. dub 2010

vítám novou spolubojovnici 😵 koukám, že se nám to tu pěkně rozrůstá, což teda nezní moc dobře 😒 zdá se, že nás je opravdu hodně 😒 ale holky, my té endopotvoře dáme co proto, že? 😀
skowco, přímo orgametril neznám...já teď chodím na injekce dipherelinu, mám za sebou už tři a jedna mi ještě zbývá...není to sice tak příjemné jako by asi byla léčba těhotenstvím, ale vyloženě stěžovat si nemůžu...měla jsem před tím dost velké bolesti a ty se s každou injekcí zmírňují a doufám, že po té poslední zmizí úplně 😵 nepříjemné na tom bylo jen to, že přišly následky umělého přechodu...návaly, nespavost...ale ty mi dr. zahnal nějakýma jinýma lékama...takže já bych neváhala a šla do toho 😉 pokud se ti nepodařila dvě ivf, tak podle mého názoru je potřeba to trochu přeléčit a pak se stopro zadaří 😉

olive
15. dub 2010

Skowco - vitam mezi nama. Taky ten lek neznam, ja mela nasazenou antioncepci vkuse na 6.mesicu. Urcite se lecbe nebran. Vim, ze nechces dalsi hormony, ale tohle je zase trochu jine nez stimulka. Vyradis z funkce vajecniky, ktere si aspon odpocinou po Ivkaf to budou potrebovat. Hodne stesti a uvidis, ze se priste zadari.

Berkano - to je mi lito s tvou sesterenici. Hlavne at se nevzdava.

veverka.dada
15. dub 2010

berkano, moooooc hezky se umíš vtírnout 😝 😀 nooooo pokud tedy misanda netoužila po děsně soukromém randíčku s veveruškou 😀 tak v kfc maj twistříků vždycky dost a víc hlav víc ví 😀 dáme holky zličínu trochu zabrat a uděláme tóčo 😀

skowca
15. dub 2010

zatím díky za reakce! ale budu ráda za další! 😀
a přibíraly jste na váze?

veverka.dada
15. dub 2010

holkyyyy...vůbec nemůžu usnout 😒 pořád lítám na záchod...a to mám za chvíli zas vstávat do práce na dvanáct hodin 😢
skowco, já teda nepřibrala ani deko...jen bříško mám trošku přifouklé 😵

olive
16. dub 2010

Ahoj holky vikend za dvermi. 🙂 🙂 🙂

Holky vcera jsem se ptala doktorky co by mi doporucila si vzit za prasek proti bolesti pred tou hysterkou a rikala mi, ze mi nic nezabere jedine az po tom. Pak uz mi to bude prd platne. Chtela jsem neco na uvolneni. No proste mam smulu. Pry jedine oni mi neco daji kdyz to uznaji a vhodne. Coz silne pochybuji.

Zazy - zkousela jsi jeste testit? Neboj myslim na tebe.

Skowco - taky jsem nepribrala.

richt
16. dub 2010

paji: tak to je skvěláááááááááááá zpráva. Moc ti to přeju.

bobbule09
16. dub 2010

Ahoj holky,
tak teď dočítám ten včerejšek a páji, oooooooooooooobrovská gratulace 🙂 🙂 🙂
Včera jsme tu ovulku hned využili a necháme se překvapit 😀 No musíme na tom pořádně zamakat, kdo ví, kdy zase příjde 😝

richt
16. dub 2010

bobbule, tak to máš pravdu. Kdybys toho nevyužila nakonec bys mohla litovat. Já ji budu muset taky vystopovat. Jestli ji vůbec mám a kdy

veverka.dada
16. dub 2010

olive, jj..teď si jen oddřít dvanáct hoddin v háku a víkend je tu 🙂
co to tam vidím za pesimistické myšlenky??? vždyť jsem ti říkala, že to nebolí 😉 hele na laparku po druhé bych neměla nerva, ale hysterka je fakt v poho...i to profukování se nakonec dalo nějak přetrpět, ale zase-hysterka proti tomu byla brnkačka 🙂 a neboj se, kdyby viděli, že trpíš, tak ti určitě něco daj!!!přeci to nejsou řezníci, ale doktoři 😵

bobbule, dobře jste udělali 😀 takový okamžik se nesmí jentak zahodit 😉

skowca
16. dub 2010

díky, snad to bude teda dobrý. chodím na spinning 3x týdně, doufám, že se s tím nějak poperu 😉
dneska začínám.
a ještě by mě zajímalo, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost se spermiogramem. manžel je po léčbě leukémie, 2006 proběhla transplantace, po chemoterapiích přišel o spermie. na genetice v ostravě nám pan doktor řekl, že nemáme ztrácet naději, prý se sperma může obnovit. já pořád doufám, tohle jediné mě ještě drží nad vodou!
nemáte vy nebo vaše okolí podobný případ?
hezký pátek všem... 😎

veverka.dada
16. dub 2010

skowco, na koníkovi najdeš také témátko o spermiogramech...zkus se zeptat tam...určitě ti někdo poradí, kdo má zkušenost, nebo se v tomhle směru lépe orientuje 😉

bobbule09
16. dub 2010

richt, já jsem si taky myslela, že ovulku nemám, ale já ji mám prostě hned na začátku cyklu a ne uprostřed. Ona si mrška příjde kdy chce a my se pak můžem snažit 😀

olive
16. dub 2010

Bobbule - no ja bych si to jeste pro jistotu pojistila a capla manzela 😀 .

Veverko - no tak ja ti teda budu verit. I dr. mi rikal, ze profuky jsou horsi. Ja uz to chci mit za sebou 😖 .
Neboj 12 -nactku zmaknes a pak vyhlidka vikendu je super.

Kdepak se nam toula Misanda, ze nekde hleda UTZ? 😀 😀 😀 .

Skowco - tak s timto ti neporadim. Nadeji, nesmis ztratit nikdy, i kdyz nekdy je to tezke 🙂 . V nejhorsim pripade je tu moznost i darce. Vim ,ze je to velice citlive tema a chce to svuj cas. Kazdopadne ti preji aby jste ho nikdy nepotrebovali.

veverka.dada
16. dub 2010

olive, rozhodně mi věř 😀 já mám takový pocit, že i zubař je horší 😀

veverka.dada
16. dub 2010

misandoooo...chybí nám tu tvé ulítlé hlášky 😀
a když už jsme u toho hledání..kdepak máme anit? už se dlooooouho neozvala? jak je holka? nějaké novinky?

skowca
16. dub 2010

díky za tip veverko, už pročítám a přidávám dotaz.
máme zamraženy vlastní spermie, asi mě osvítilo, když jsem to doktorce před začátkem chemoterapie navrhla. 😎
díky bohu...

bobbule09
16. dub 2010

olive neboj, večer čapnu manžela a bude peří až za obrázkama 😀 A zítra pro jistotu taky 😉
skowco,pokud máte zamraženo a jsou kvalitní,tak nevidím žádný problém. Určitě budeš brzy těhulka 🙂

chanel
16. dub 2010

Ber: Tak at se zadaří v Caru a líbí se Ti tam 😝 Paji: gratuluji 😀 😀 😀 , Bobbu: to se mi stalo taky, v lednu vypadalo to na cystu a nakonec ovulace jak hrom, jenže na levé nemocné straně, takže z toho nic nebylo,ale zase jsem se těšila,že ovuluji 😵 Skowca: tak to je dobře,máte svůj materiál a toho umělého přechodu se neboj, pro Tvé vaječníky to bude úleva,já měla Zoladex a 9 měsíců,uteklo to jako voda. Veverko: Ty jsi ted taky v menopauze 😵 😵 , to se pak bude těhotnět jedna básen...po ní jdeš na ivf?

chanel
16. dub 2010

Olive: a nejde to, že by jsi je o tu narkozu poprosila?

veverka.dada
16. dub 2010

skowco, tak to byl opravdu osvícený nápad 🙂 takže teď hezky hodit do klidu své tělo aby si prošlo rekonvalescencí a pak šup na to...uvidíš, ani se nenaděješ a mimi bude tu 🙂

bobbule, správně 😀 s chutí do toho a mimi je hotovo 😀

chanel, jj...ale už mi zbývá jedna injekce 🙂 máme naštěstí v poho spermio i průchodnost a ostatní testy co nám dělali...takže nejdřív zkusíme domácí tvorbu 😀 a pokud by to nešlo, jsme evidovaný v car u apolináře...ale ono to půjdeee...musí 😵

bobbule09
16. dub 2010

veverko, domácí je vždycky lepší. To máš jako s cukrovím, kupovaný je dobrý, ale co si doma upečeš, to je vždycky nejlepší 😀

veverka.dada
16. dub 2010

bobbule, máš recht 😀 taky bych cukroví koupila jen v opravdové nouzi 😉

bobbule09
16. dub 2010

holky,tak přeju krásný víkend všem. Už se sem asi nedostanu, až v pondělí ráno. Na víkend razíme k rodičům na vesnici, pes se aspoň proběhá a my si užijem sluníčko 🙂

misanda
16. dub 2010

ahooooj holkíííí 🙂

vítám skowcu 🙂 určo do těch hormonů jdi 🙂 pomůže to!!! já taky nepřibrala...měla jsem a teď mám znovu Zoladex.

holky, tak ráno jsem vstala a bolesti na MS...krev..musela jsem si vzít vlóžu a teď mě teda bolí břuch na MS ale troška krve jenom když jde mišanda šůlat 🙂...tak uvidíme...

jinak holky já jsem pro sraz v KFC, kdo je pro? a kdy? 😝