Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

berkana
9. čer 2010

olive, masando: no byla jsem na první návštěvě v CARu (úplnou náhodou jsem to takhle sfoukla hned po laparce, psala jsem viz předcházející strana) a brali mi krev, tak si mám zavolat co a jak, jinak bych potom v červenci, 10 den po začátku ms dojít na utz.

sichatka: jj, to je tenhle týden na jedny výsledky a další do konce týdne na tu histologii, ale tam budu asi volat až přespříští týden začátkem, pač stejně cestu do Prahy bych dala až 25.6. pač jedu zase k mamce jelikož musím na up (mám zatím trvalé bydliště pořád totiž u mamky😀 )

misando: tak to to držím pěstičky ať se to povede konečně 🙂 ještě jednou pfuj pfuj štěstíčko 🙂 a prosím tě, jak dlouho trvá krátký a jak dlouho dlouhý protokol k IVF? 🙂

@bestbodlina podívej se na tyhle stránky: www.tcmbohemia.cz to sem dávala anit.xx někdy minulý měsíc, je to v Hluboké nad Vltavou a kliniku maj v Praze, jsou tam i kontakty.

olive: tak ať je utz dobrý ba výborný 😀

bestbodlina
9. čer 2010

@berkana Moooc děkuji za info... 🙂

paja23
9. čer 2010

holky, které jste byly na imunologii...vadilo pro vyšetření, když jste braly antikoncepci???? Někde jsem něco zahlédla na netu....

Včera jsem byla v caru na kontrole po revizi. Tak děloha ok, ale mrcha endomrcha zase řádí. Už mám asi týden bolesti, tak jsem to tušila. Také se vám po nepovedém ivf, endomrcha tak rychle ozvala?? Dostala jsem na 2 měsíce antikoncepci a pak kontrola možná embryotransfer mrazáčků. Ale spíš přemýšlím, že to ještě oddálím a odpočinu přes léto. Chci zkusit tu mojžíšku, příští týden léčitele a udělat si po ivf detoxikaci. A třeba stihnu i bylinky od Anit 🙂 To by bylo, aby to ta mrcha nevzdala 😠

berkana-zítra přeji super výsledky krve. Ať už brzo stimuluješ🙂

misando-stále držím pěstičky!!!

misanda
9. čer 2010

brý večer,

berkana, tak snad ti to dopadne dobře!!!! jinak krátký protokol cca 12dní, dlouhý protokol je těch 12dní stimulky a plus k tomu ještě ten zoladex nebo jiný uspávadlo pro vaječníky a to je tak cca 14dní navrch 🙂

paji, neporadím, já antiko u toho imuna nebrala ☹ a ani nevim, že by to mělo vadit...to by ti asi měli říct přímo v tom imuno centru, ne???

richt
9. čer 2010

Ahojky holky, jsem uplně stracená. Dnes jsem měla dostat ms, ale asi před hodinou jssem začala jakoby špinit, ale není to normální krev. Je to narůžovělé a fakt jen malinko. Tak jsem z toho jelen. Mám jít 3dc na krev a vubec nevímjestli tohle mám počítat za první den. To se mi ještě nestalo. Asi počkám jestli se mi to zítra rozjede. Jen nevím kdyby se to rozjelo jestli to mám počítat jako první nebo už druhý den. Normálně první den krvácím hodně a mám strašné křeče v břiše. Díky snad některá poradí

olive
9. čer 2010

@richt - 1dc se pocita az krvacis, spineni se nepocita a jeste pokud to dostanes az vecer tak se pocita nasledujici den. treba jsi jen prochladla a proto to zpozdeni.

olive
10. čer 2010

Berkano - tak drzim palce at jsou vysledky ok, ze jsi vtrhala hned do caru vim 😀 , jen mi uniklo, ze ti brali krev.

Holky dnes se citim skvele 🙂
Sichatko - dekuji, i kdyz mam ten fet skoro zadara, tak jsem radsi bez 😀 .

richt
10. čer 2010

olive- dík za radu. Dnes teda ani nešpiním tak uvidíme. Uplně jsem z toho byla mimo. Zrovna teď když mám jít na tu krev, ale co se dá dělat.

misanda
10. čer 2010

richt, já to taky jednou takhle měla, před druhou IUI...fakt počkej až na to pravý krvácení.

jinak dneska jsem volala na miminka, tka pokračujeme v kultivaci... 🙂

richt
10. čer 2010

misando, dík. Zatím jsem to nedostala ani dnes. Vetšinou to dostanu nad ránem. No uvidíme. Už si říkám co kdybych náhodou byla těhule, ale tekové štěstí n nevím.
Tak držím pěsti ať se jim vede dobře a všechno klapne

berkana
10. čer 2010

ahoj holky,

tak jsem volala na výsledky těch náběrů, mám to dobrý i ne, tak nevím. To se uvidí až podle utz za ten měsíc. Ted bych ho fakt ještě nesnesla, ale ráda bych už ho měla za sebou. Říkala mi dr. že podle hodnot hormonů mám nějaký cystovní vaječníky (až to slovo uslyším víckrát, tak si ho snad i zapamatuji, nějak polyosciulidní nebo tak nějak) V tý zprávě po operaci, že píšou jen hlavně o tý endometrioze. Tak uvidíme na ultrazvuku. Ptala se mě, jestli jsem nebyla pozorovaná na ovulaci, tak jsem jí řekla, že se mi předtím na podzim to nějak nezdálo, že se mi asi nedělala, tak že mi zjistil dr. tu endom. a ted poslední tři měsíce že podle hlenu jsem jí měla, ale řekla mi že může být třeba tři měsíce, pak zase tři měsíce nebýt. No že uvidíme na tom utz, a kdyžtak že by mi museli nasadit nějaký ty prášky, na její tvorbu. Tak uvidíme za měsíc 😕

richt: no snad ti dorazí brzy, aby jsi mohla jít na tu krev. A nebo ne 😵 Já to taky dostávala většinou nad ránem, ale taky se mi párkrát stalo, že třeba i večer, ale to byly vyjímky.

@misanda díky za info 😀 Tak to uvidím, co se mnou ještě bude s tou ovulkou, doufám, že bude dobrá. To je fajn, že pokračujete v kultivaci, tak jen tak dál 😉

olive: no jo, to se stává, že člověk čte a pak vypustí, tak jsem to napsala znovu no, aspoň se prstíky proběhly 😀 po klávesnici

olive
10. čer 2010

@richt - nikdy nevis, kdy se na tebe usmeje stesti.
@misanda - super, tak vydis jaka jsi byla skvela nosnice 😀 , jen tak dale....
@berkana - nerikal ti , ze mas polycysticke vajecniky? Hele na upravu nebo na navodeni ovulky jsou leky, to se celkem snadno resi. Neboj oni si s tebou v centru poradi. Jeste, ze jsi se tam tak krasne vtirla 😀 😀 .

berkana
10. čer 2010

olive: asi jo🙂 něco takového říkala, ale řekla mi to dvakrát a to jsem si nezapamatovala přesně, ono ty názvy kdyby byly jedndušší 😀 jo to říkala, že by mi napsala prášky, tak uvidíme, jak dopadne ten utz. To jo, vtírla jsem se pěkně 😀 😝

kathuska
10. čer 2010

ahoj jen se hlásím s novou zprávou, měla jsem podezření na endo kvuli bolestem, k mudr. jdu 29.6. ale včera jsem našla // na testu takže se asi podařilo a vše je ok 🙂 držím palečky, aby se vám všem taky brzo zadařilo. pořád tomu nějak nemůžu uvěřit 🙂 mějte se krásně

olive
10. čer 2010

@kathuska - tak to gratuluji 🙂 . Takove zpravy rada ctu.
@berkana - vsak to uz vydrzis na utz a hned budes chytrejsi. 😵

berkana
10. čer 2010

kathuska: taky gratuluji ke dvěma čárkám 🙂

olive: jj, to uteče rychle, v neděli nebov pondělí pojedu domu, přítel pro mě přijede, takže mě bude čekat doma asi praní a na zahrádce pletí. A snad i nějaký sběr🙂 Jsem taky zvědavá na pejska, ten mě zase sežere radostí, až přijedou, i když naštěstí přijede sem, takže tady se bude věnovat hlavně mamčinýmu psovi, zase budou spolu blbnout🙂

paja23
10. čer 2010

misando- a byla jsi na reprodukční imunologii nebo jen na imunologii? Miminkám zdárnou kultivaci 🙂

berkano-sestře teď zjistili náběh na polycystické vaječníky, že bud se jí vytváří vajíček moc nebo žádné. Tak hodně zdaru do dalšího boje. A užij si pejsanka 🙂

kathuska-moc gratuluji, i kdyby to byla slabá endomrcha, tak hlavně že je mimčo.

misanda
10. čer 2010

kathuska, tak to je super 🙂 gratuluju...potichounku 😉

paji, my byli na imunologii...

berkana, takže to jsou vlastně dobrý zprávy, ne??? a co to teda je s těma vaječníkama? 😕

berkana
10. čer 2010

paja: díky 🙂 ted jsi mi napsala, co mi vlastně dr řekla, že možná mám polycystické vaječníky, ach jo, ta pamět se mi nechce nějak moc vylepšit, zatím pořád zapomínám a zapomínám hned to co mi je řečeno😀

misando: no nevim, jak se to vezme 🙂 ale spíš jo 🙂 no podle toho co mi řikala, tak to má něco společného s ovulací a tvořením vajíček, tak uvidíme, až po utz, co mi řekne víc

kathuska
10. čer 2010

díky holky za gratulace 🙂 jsem rada ze to netrvalo moc dlouho. člověk pak neví ani jak se to vlastně stalo 😀 držím vám palce !!!

richt
10. čer 2010

kathusko, připojuji se ke gratulaci. To je užasnééééééé

richt
10. čer 2010

tak jsem byla ve sprše a trochu krve se tam objevilo takže nic.
Olive - takže když začinám krvácet až teď tak 1dc je zítra a na krev bych měla jít až v neděli?

zazy
11. čer 2010

Kathusko,taky moc moc moc gratuluji hlavně na sebe dávej pozor.Jinak zdravím všechny ostatní a hodně štěstíčka pokud Vás něco čeká

olive
11. čer 2010

@richt - presne tak.

olive
11. čer 2010

Holky nazdarek , hlasim, ze utz dopadl dobre mam dve foliky 🙂 .
Misando - pokud mas zitra ET, tak drzim palecky at je vse ok 😉 .
@zazy - co nevolnosti? uz jsou pryc?

misanda
12. čer 2010

ahoj holky, jdu podat info, že dvojčátka už bydlej...snad je to tam vevnitř zařízený podle jejich vkusu, ale peřinku maj luxusní..tak uvidíme. jinak máme prý zavedená moc pěkná embrya, navíc jsem se neptala, na to nemám...pak šrotovat jestli jsou dost dobrý nebo tak...lepší nevědět...

paja23
12. čer 2010

olive-super,tak to chce doma udelat nějaký hezký večer 🙂

misando-hlavně odpočívej a mysli pozitivně,kde by miminkům taky bylo líp, že 🙂

Jsou to skvělý zprávičky dneska.

My jsme včera absolvovali genetiku. Výsledky krve budou tak za 4 až 6 týdnů. Manželovi budou dělat rozbor DNA, mohly by tam hrozit z jejich strany nějaké mutace. Doufám, že to bude ok, to už bych asi nezvládla, endomrcha, špatný spermiogram a ještě nějaká mutace..... 😠

sichatka
12. čer 2010

@olive - gratuluji,jen tak dál.

@misanda - mimča mají určitě zařízený luxusní pokojíček, tak proč by se jim tam nemělo líbit.Hlavně odpočívej, nohy, nahoru, pozitivní myšlení a zkus neležet na břiše.

@paja23 - neboj, testy budou OK. Špatný spermiogram vylepšíte selenem a E a když ne, tak tomu doktoři pomůžou injekcemi při oplodnění. Endomrchu přemůžeš, jak vidíš zazy čeká mimičo, katuschka čeká mimi. Vy také a už to bude v pořádku.

Hezký slunečný den

berkana
12. čer 2010

@olive to je super😀

@misanda určitě se jim tam bude líbit, a ať se v klidu zabydlí🙂zbytečně se nenamáhej, nožky hezky nahoru a klídek a pohodička, počasí je usměvavé, tak jen pozitivní myšlení 😅
@paja23 tak to držím pěstičky, ať manželovy ty rozbory DNA dopadnou dobře. S tím spermiogramem, tak nám řekl dr, že by měl brát přítel zinek a vit. E, jak píše sichatka, tak ten selen je k tomu taky ještě dobrej brát, podle toho co jsem četla na netu.

Hezký víkend, i když se to má zítra trošku pokazit, ale lehké ochlazení by nebylo na škodu 🙂

misanda
12. čer 2010

holky, už aby bylo pondělí a mišanda mohla být trošku akční, tohle mě nebaví. ale dneska jsem aspoň dělala br.kaši a tak 🙂 já si prostě myslím, že nohama nahoru se miminko fakt neudělá.

jo a na břiše neležim, to nemám ráda, takže ET je pro mě utrpením 🙂

paji, tý genetiky se neboj...a i kdyby tam něco našli, tak to ošéfujou a bude dobře 😉