Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

misanda
18. říj 2010

@berkana týýý jo, banány bych si taky dala...ale dneska jsem koukala na BH 90210 a Brandon s Brendou si dělali pom.džusíka...tak to bych si dala ještě víc 😀

kocina7
18. říj 2010

@misanda no já zítra mažu do práce ale když to k tomu nebude tak jdu na neschopenku tak uvidím.ted mě ještě pobolívá břicho od toho odsátí ale snad se to uklidní.No a ve středu si budu volat jak na tom moji bojovníčci jsou doufám že mě nezklamou a budou v poho 🙂

misanda
18. říj 2010

@kocina7 mno, ten břuch mívám vždycky ještě druhý den po opu a pak je to dobrý...držim pěsti na bojovníky !!! určitě to vybojujou, šikulové...

richt
18. říj 2010

@andara - dívala jsem sse na FB na fotky a Majdalénka je užasná, uplné zlatíčko

berkana
18. říj 2010

@misanda jsem snědla ještě 3 😀 😝 hm, džusík z čersvých pomerančů bych si taky dala🙂 ted jsem měla aspoň samotnej pomeranč 😀

andara
18. říj 2010

@richt děkujeme 🙂 taky jsme se nadřeli 😉

richt
19. říj 2010

@andara - no hlavně, že po takové dřině je nějaký výsledek a navíc tak užasný 🙂

sichatka
19. říj 2010

@berkana - nemáš těhu chutě? Sníst tolik banánů najednou 😀

@misanda - tobě vždy zaváděly mimísky až 5 den nebo jste měli prodlouženou kultivaci?

@kocina7 - vy máte prodlouženou kultivaci na mimísky nebo jsi měla i při 1 IVf transfér až za 5 dní?

olive
19. říj 2010

@berkana - jak uz psaly holky spineni nemusi nic znamenat, nebo prave se muze jednat o nidaci. Hele mit chute a stapat vsechno, muze byt taky tehotensky priznak. Bude to jeste do pristiho tydne zajimave. Kdy mas testovat?
@kocina7 - o tom vubec nepochybuj, ze bojovnicci vzdaji boj, ver jim. V praci se hlavne setri a nenamahej bricho. cekam na dobre zpravy 😉 .
@sichatka - vsak to je dobre, ze princezny jsou tak namixovane. A na komentar tve tchyne, neni co dodat, je to celkem klasika.

misanda
19. říj 2010

dobré ránko holky,

tak asi u nás na horách už sněží, je tady kosa jak v lednu a hlavně je zataženo..takže počítám s tím, že něco spadne dneska i tady 🤐 to by byl zázrak aby nesněžilo!!!

@sichatka my jsme poprvé PK neměli, při 2IVF ano a to mi právě zaváděli ten pátý den...při 1IVF jsme totiž měli málo embrýsů a teď to vypadá že jich taky bude málo nebo žádný 🤐

sichatka
19. říj 2010

@misanda - oni tam budou, jak jsem psala, stačí dva a oni se chytnou, uvidíš 🙂

misanda
19. říj 2010

@sichatka uvidíme...zítra jdu na opu 🤐 ale já furt doufám (asi budu zlá), že z toho et nakonec nic nebude a my ušetříme ten pokus na dárkyni 🤐 ...uvidíme...myslete na mě...

anit.xx
19. říj 2010

Ahoj holky, tak se hlásím po delší době! Vidím, že se to tady nějak rozjelo. U mne nic nového. Mám teď opět na 3 měsíce "přechod" a v lednu na KET, už se docela těším. Doufám jenom, že mrazáčci vydrží a že pak budou v teplučku 😀.

kocina7 - já si též píchala ale do břicha a měla jsem z toho prvně obrovský stres, ale pak jsem už byla hotová laborantka! všechno zvládneš!!! a pak nám tady pěkně oznámiš tu novinku... hlavně se uvolni, když budeš mít ze všeho strach, tak to nevyjde,musíš ukázat, že jsi kus ženské 🙂. Já měla 12, z toho 6 se přestalo vyvíjet , 3 jsem měla na PK z toho mi zavedli 2 a teď mám 3 zmražené chudáčky!!

olive - jak pokračuješ? doufám, že je vše OK!

berkana
19. říj 2010

@sichatka no chuť na banány ted mám dost velkou, včera sem jich snědla řekla bych i kilo, ještě že je to ovoce a plno vitamínu a potřebnejch látek v tom 😀
@misanda nestraš se sněhem, ať si tam ještě zůstane a napadne jen někde na horách.... určitě na tebe budu myslet a držet pěstičky, tak se drž 😉
@olive mě neřekli, abych testovala, řikala mi, rovnou, že se mám zase na 14 den objednat na utz (kvůli ivf) atd a kdybych byla těhotná, tak ať se daří.....no počkám do konce příštího týdne, to by se eventuelně měla objevit ms, tak se necháme překvapit.
@anit.xx ahoj, tak si užij ten přechod na zimu akorát, budeš se mít kdyžtak kam chodit zchladit, kdyby byly návaly horka 😀 Určitě vydrží, si na tebe počkaj, až budeš připravená si je vzít k soubě 🙂 😀

andara
19. říj 2010

Tak holky, zítra jedu k Apolináři do indikační poradny a měla bych dostat termín laparky 😉

berkana
19. říj 2010

@andara tak ať jí máš brzy za sebou, já když jsem tam jela tak mi dali termín za necelý měsíc, což bylo dobrý. Jsou tam fakt příjemné sestřičky i doktoři. Pokud jdeš k as. Fantovi, tak ten je dobrej, mě všechno vysvětlil, když jsem se zeptala 🙂

berkana
19. říj 2010

@andara máš pěkné fotečky na fb, a holčička je krásná, jak sluníčko 🙂

kocina7
19. říj 2010

@sichatka máme prodlouženou kultivaci a na transfér bych měla jít v sobotu dopoledne.

olive
19. říj 2010

Holky tak zitra velky den pro Misandu, a to si pis, ze na tebe budu myslet 🙂 . Takze az te zacne piskat v usich tak to jsem ja 😀 .
@andara - hodne stesti na konzultaci a at ti daji brzo termin laparky.
@berkana - aha, takze zadne ofiko testovani 😕 .
@anit.xx - Ahooooj, covece, ze se taky ukazes. Hele jak to, ze mas zase prechod? Mela jsi nejake problemy? A co ten prednison, beres ho jeste? to je, ale otazek 😲 . hele a v mrazaku mas bojovniky a ne chudacky.
Ja si telesne pripadam ok, ale psychicky jsem na tom jak na houpacce jednou nahore a podruhe dole. Jinak s manzelem uz kujem pikle 😉 .

anit.xx
20. říj 2010

@olive - ahoj Olive, no problémy jsem žádné velké neměla, ale mám endošku na močáku a tak pořád běhám na záchod, protože to pak docela bolí. Přechod jsem chtěla sama aby se tam něco nezačalo vyvíjet nebo spíše to co se vyvíjet začalo aby se trochu zastavilo... 🙂, kdyby tak člověk viděl co se tam uvnitř děje!!! Prednison teď neberu, mám vybrané léky na ten KET a je tam též, tak ho do sebe teď nechci rvát. Jinak mám docela strach, že v tom lednu mi řeknou, že mrazáčci se rozpadli a já budu muset na všechno znova... S manželem jsme se sice snažili, ale jaksi pořád nic. Já též to mám jak ty, jeden den v pohodě a druhý den deprese a brek... a hlavně lítost ... no ale snad bude lépe... moc tě zdravím 🙂 .
Mišando-myslím na tebe 🙂

richt
20. říj 2010

@misanda -držím pěsti

olive
20. říj 2010

@anit.xx - takze jsi si dala takovy oddych pred ketikem. Hele ber to tak, ze ket je jako takovy bonus a do pokusu se to nepocita. Ja na domaci snazeni taky neverim, u nas vse ok ( nebo aspon se to tak jevi, ale vysledek stejne zadnej). Ja bych chtela mit proste jasny duvod proc se nedari a ten nemam.

@misanda - tak jak jsi dopadla? myslim na tebe 😉 .

misanda
20. říj 2010

ahoj holky, takže jedna velká katastrofa, přesně jak jsem čekala...ze 6 folikulů mi byly punktovaný pouze tři, protože ostatní tři někam odovulovaly do těla!!!!!!!!!!!!!!! nevim jestli je to tim, že jsem na opu čekala o dvě hodiny víc než jsem měla...stalo se...z těch tří ve dvou byly vajucha...takže je napíchli a v pátek volám. Jsem domluvená s embryo, že to kdyžtak stopneme, abysme nepřišli o pokus od pojišťovny...

olive
20. říj 2010

@misanda - co na to rict 😠 ty jsi to tusila, ze to nebude zadny zazrak, ale proc ti tu ovulku nepohlidali? nechapu. Nevim, co ti mam prat jestli aby ti to stopli a nebo verit, ze tam je bojovnik ktery to zvladne. Promin, za uprimnost ale je to v .....

misanda
20. říj 2010

@olive no, ale tak já jsem docela v pohodě, já to čekala, že se něco poku..í, ale nečekala jsem, že mi utečou tři folíci!!!! tam mohly být taky klidně dvě vajca!!!!!! blbečkové...co na to říct...hlavně že do sebe deru tuny hormonů 🤐

andara
20. říj 2010

@berkana děkuju, je to naše sluníčko opravdu 🙂

Tak a laparka mě čeká 15.11. Jako nepochopila jsem, proč mi ten termín nedali už když sem tam byla toho 23.9 kdy mi dělali UTZ!Páč teď mě ani nikdo nevyšetřoval a během 5min mi to řekli a mohla jsem jít, kdybych to neměla do Prahy cca 2hoďky autem, tak je mi to jedno,ale takhle to byl takovej výlet! 😝

sichatka
20. říj 2010

@misanda - no jsou to blbci, když ti nechali utéct folíky. Ale zase něco pro povzbuzení, já měla 4 folíky, pouze 2 vajíčka a jsou z toho dvě cácorky. Takže nevěš hlavu, uvidíš v pátek. Třeba začátek stál za houby, ale konec může být super.

@anit.xx - mrazáčči vydrží neboj, nevěš hlavu, určitě se zadaří. Přes vánoce najedeš do pohody, alespoň mě ta atmosféra vždy pohltí. No a v lednu, ještě odpočatá a naladěná na KET.

sichatka
20. říj 2010

@olive - občas prostě nejde říct jasný důvod, proč se nedaří. Zkoušeli jste s manžou žádat o adopci? Třeba byste se upnuli na ni a ejhle, byla bys v tom. Výsledky už máte?

olive
20. říj 2010

@misanda - to ja prave vim, ze jsi byla pripravena na katastrofu, ale tohle je fakt sila, jako kdyby jsi byla nekde u amateru. Vsak uvidis co ti reknou v patek. Treba to budes mit jak Sichatka a cekaji na tebe bojovnici.
@andara - taky dobre, mam dojem , ze i Berkana zazila neco podobneho. Hlavne, ze mas termin laparky.

misanda
20. říj 2010

holky, víte co je nejhorší? že jsem za ICSI 2 oocytů zaplatila 7500,- :-X takže nás to IVF ve finále vyjde na stejný prachy i když nedojde k ET 🤐