Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

olive
6. lis 2010

@misanda - dekuji, i kdyz to jeste nic neznamena, jsem proste zahada.
Misko a da se s tim neco delat?

misanda
6. lis 2010

@olive zlato, to víš že se s tim dá dělat, ale nechci to tady psát veřejně, pač lidi jsou zlí 🙂 a vim, že mě kolikrát špehovali hodně zlí lidi z mýho okolí...takže kdyžtak písnu IP 🙂

a vajucha máš teda v pořádku ? tak to ti nevim 🤐

olive
6. lis 2010

Holka ja mam vse ok, hormonalni profil jak mladice 😀 .

misanda
6. lis 2010

@olive tak já mám HP taky v pořádku...ale třeba u mě díky endošce se objevily i nějaký věci co se týče imunity...jsem to studovala na www.endometrioza.cz že to má hodně holek propojený 🙂

olive
6. lis 2010

jj, ta endomrcha je potvora ktera se tvari, ze nic a pak tropi neplechu. je docela mozne. Vsak me to psal Madar, ze endometrioza muze zpusobit neochotu tela aby tehotnelo. Takze tak.

misanda
6. lis 2010

no, tak proto na ní půjdu šokem...to nebude čekat 🙂 a dobře jí tak!!!

olive
6. lis 2010

😀 😀 😀

berkana
7. lis 2010

@misanda misanda, no tak to jsem na tom skoro podobně, já mám třetího stupně, to jsem zjistila při čtení papírů z operace. No jo, nemáme to jednoduché....

berkana
7. lis 2010

@olive no ty jsi teda zádaha, imuo dobrý, to je fajn, tak at se to nějak vyřeší 🙂)

sichatka
8. lis 2010

@misanda - když jsem ti říkala, jdi k Madárovi, tak to ne. ☹ Ale jdi na ní šokem, jak píšeš, nebude to čekat a hezky jí zastrašíš 🙂

@olive - co ty chlamidie - nějak jsem nesledovala, jestli se potvrdily nebo ne? Jinak tedy fakt záhada.

@berkana - zazy otěhotněla se 4 stupněm, takže tobě se to také povede. Máš před sebou ještě nějakou cestu, nejde všechno honem honem. - a to ty jsi fakt brala na rychlovku 🙂

misanda
8. lis 2010

@sichatka ale já jsem léčená prednisonem a hlídaná imunem...takže není důvod chodit k madárovi...ten mi ke zdravým vajíčkům nepomůže 🙂...teď jsem prednison vysadila a cítím se bájo...už to mám fakt na háku... 🤐

olive
8. lis 2010

@berkana - to ja prave vim, ze jsem zahada i doktori nade mnou krouti hlavou. Ale ja se nevzdavam, a bojuji 🙂 .
Berki na dnesni utz drzim palce.
@sichatka - chlamidie mame ok, ja uz mam vsechna vysetreni hotova.

richt
8. lis 2010

@olive - gratuluji k imunologii. No pokud nic nezjistili tak je nejlepší to zkusit neřešit a nejspíš to příjde samo. Možná je to jen psychikou.
@misanda - tak to by mě vážně zajímalo jaký šok máš na mysli. Ale asi to bude fajn řešení.Lekne se a bude pokoj

richt
8. lis 2010

tak jedu od dr a měřal mi folikul 19 mm a jsem 12dc. Tak nevím prý je to dobré.Teď jen aby byla ovulace a vyšlo to

olive
8. lis 2010

@richt - folik mas ukazkovy, tak drzim palce. No opravdu nevim, jestli je to psychikou nebo cim, ale snazime se uz 7 let a ze otehotnim prirozene uz neverim. Takze ted zkusim ivf, ta sance je tam prece vetsi nez u domaciho snazeni.

richt
8. lis 2010

@olive -Děkuji, snad tam bude zralé vajíčko a výjde to. Máme se snažit.To se snažíte už dlouho a na ivf jste ještě nebyli? Tak to by vyjít mohlo, když jsi vlastně jinak zdravá.

olive
8. lis 2010

@richt - prave, ze byli ale nevyslo. Ted mi doktor prave rikal at jdu do ivf a na nic necekam. Tak to jdem zkouset a uvidim kdo z koho.
Kez by ti to klaplo moc ti to preji. Pekne by se to tady ozivilo 🙂 .

richt
8. lis 2010

@olive - dík taky ti přeji ať to výjde.

berkana
8. lis 2010

tak utz je v pořádku, nic co by tam nemělo být tam není 🙂 ani ten polyp co strašil 😅 takže se budu moct pustit do dlouhého protokolu 😀

@richt: tak držím pěstičky 🙂

olive
8. lis 2010

@richt - dekuji. A budes mit iui nebo domaci snazeni?
@berkana - tak super. Kdy najizdis na dlouhy protokol?

richt
8. lis 2010

@olive - tento měsíc domácí snažení a příští měsíc už IUI teda pokud na to přistoupí ten můj, ale snad ho zlomím
@berkana - dík, taky držím pěsti ať ti to výjde. Hlavně že polyp je pryč

misanda
9. lis 2010

@berkana supeeer, tak držím palce!!!! tfuj tfuj...aby to dopadlo 😉

holky, včera jsme byli doporučeni jako žadatelé o náhradní rodinnou péči...byla u nás sociální a moc se jí u nás líbilo 🙂 😵 😵

sichatka
9. lis 2010

@misanda - tak u vás maká sociálka na 100 %. Známí na návštěvu čekali 3/4 roku. Je dobře, že se jí u vás líbilo. Musíš mít zařízený pokojíček pro mimi nebo ne? Co psycho testy jsou nutné?

misanda
9. lis 2010

@sichatka 3/4 roku? 😲 pokojíček zařízený být nemusí...stejně nevíme, jak starý mimčo dostaneme...máme požadavek, že chceme do 1roka věku. na psycho testy budeme pozvaní někdy po Novým roce, a taky musíme absolvovat kurzy a znovu psychotesty...a pak nás buď schválí nebo neschválí...

sichatka
9. lis 2010

@misanda - dvoje psychotesty, to je fakt síla. Přijde mi to jako přílišná buzerace, ale co se dá dělat 🙂 V porodnici "obtěžovala" sociální pracovnice maminky, co nebyly vdané. Ptala se jich, kde bydlí, kdo je bude živit apod. Ty holky říkaly, jak to bylo ponižující. To víš, že vás schválí, mimčo chcete do 1 roku věku, což je také plus než kdybyste chtěli novorozeně.

misanda
9. lis 2010

@sichatka ale tak to mi moc nevadí, každopádně je to o tom, že prvně jdeš na psycho pohovor, pak jdeš na kurz a pak třeba změníš po kurzu požadavky na dítě, takže se to s tim psychologem znovu probírá. Je jasný, že to musí být ošetřený, aby šlo dítě do "normální" rodiny. Spíš mi vadilo vyšetření u doktora, kde chtěli vědět samý chujárny...co na tom jestli mám jednu ruku delší než druhou, nebo na kolika operacích jsem byla???

jak obtěžovala??? proč??? dyk to nebyly mamči co dávaly mimča k adopci, ne? jak kdyby na tý svatbě záleželo 🤐

Nopvorozeně asi dostaneš jenom přes Fond ohrožených dětí a do toho my nejdeme...

ideální by ale bylo mimčo do půl roka, tak snad 😉

sichatka
9. lis 2010

@misanda - to máš pravdu, co je doktorovi do toho na kolika operacích jsi byla.
Horlivost sociálních pracovnic občas nezná mezí - no prostě holky nebyly vdané, takže je brala jak samoživitelky a vyptávala se jich na spoustu věcí. Při tom se stačilo kouknout do rodných listů a jít pouze za těmi, které neměly uvedeného otce.
Novorozeně jen přes FND? To mě překvapuje. Nešlo by ještě přes zakladatele babyboxů Hesse?

berkana
9. lis 2010

ahoj holky, díky za pěstičky a misando za poplivání 🙂)
najížídm příští týden🙂

richt
10. lis 2010

@misanda - tak to je super, že se to u vás rozjíždí aspoň takto. Asi to není jednoduché, všechny ty věci kolem.Dítě do roku je ai myslím ještě v pohodě i když novorozeně by bylo asi lepší.Moc držím pěsti ať to výjde.

misanda
10. lis 2010

@richt já doufám, že furt dostaneme nějakýho drobka do půl roka...však uvidíme...