Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

misanda
17. bře 2010

veveruš, ty se drž, moc na tbe myslim...ono to pak rychle odezní, až nebude další zoladex nebo co to pícháš, bereš...fakt tak týden, 10dní a nebudeš už o přechodu skoro vědět 😉

veverka.dada
17. bře 2010

taky se přidávám na tom facebooku 😵 ale teda zní to faaaakt divně "staňte se fanouškem endometriozy" 😀 😀 😀

díky moooooooc 😵 je to teda děsnej vopruz, co si budem povídat....ale jestli to má pomoct od toho hnusu a k mimi, tak to snad zvládnu 😵 navíc je to furt lepčí, než ty bolesti, co byly před tim...

a taky mám jednu pro mě pozitivní novinku...už dvakrát jsem měla bezbolestný sexík 😀 teda téměř...první chvilky byly trochu nepříjemný...ale jinak paráda 😀

joooooa zítra se mi po vás bude stýskat 😒 píšou tu, že se bude dělat novej koník, tak to bude nedostupný ☹

takže páček schledáček v pátek 😵

veverka.dada
19. bře 2010

jeeeee....holkyyyy...my už jako nejsme snažilky 😒

misanda
20. bře 2010

cooo?? jaká nedobrovolná bezdětnost? 😀 😀 😀

to je trapnýýýýýýýý...heeeej slyšíte mě admini??? 😀 😀 😀

veveruš, a tobě gratuluju 😉 😝

anit6
20. bře 2010

misanda - no pěkně nás zařadili, mě se teda líbí co napsala veverka" staňte se fanouškem endometriozy" tak to mě docela pobavilo!!!! 😀

misanda
20. bře 2010

mě taky přijde ujetý bejt fanynkou endošky 😀 😀 ale tak třeba se tam potkáme?? kdy já nevim vaše jména 😀 😝

veverka.dada
20. bře 2010

mišando, díky za gratulaci 😀 je fakt že je to úspěch 😀
jo a já napsala na facebooku příspěvek hned pod tebe 😉 (dana prchalová)

anit, mě to taky pobavilo 😀 takovej menší paradox....

to zařazení se mi zdá taky ujetýýýýýýý...líbilo se mi být snažilkou 😵

olive
20. bře 2010

Ahoj holky, moc vas zdravim. Taky cucim kam nas zaradily, vzdyt se prece snazime 🙂 .
No ja mela opet blbe obdobi, tak jsem nemela chut psat.

misanda
20. bře 2010

olive, jak blbý? ☹

veveruš, už tě vidim 🙂 pojď to tam trošku rozprdnout..je tam nuda 😀

olive
20. bře 2010

mam depky a posledni dobou jsem to moc nedokazala rozdychat. snad uz to bude lepsi, musim se snazit.

Jinak mam za sebou kontrolu u dr. bohuzel muj puvodni tam uz neni tak mam noveho. Na ultrazvuku nevidel vajecniky byla jsem 5 dc tak to nechapu, proc je nevidel. 2.4. mam jit na odbery krve Ca 125, prolaktin a jeste pg to nevim co je. Pokud budu mit zvysene Ca 125 tak valim na dalsi laparku, pokud to bude v normre tak dostanu nejake leky mam pravdepodobne rozhozene hormony. No doufam, ze nebudu muset jit hned pod kudlu.

Holky na FACEBOOKU jsem na vas jukla.

veverka.dada
20. bře 2010

olive, aaaachjooooooo 😒 drží,m všechny palce, které potkám aby testy dopadly dobře!!!!!! na laparku neeeeeeeeeeeee...dej nám určitě vědět, jak to dopadlo...nesmíš přestat věřit!!!!!
a nezapomeň, že jsme tu s tebou a že kdykoli ti bude mizerně, můžeš nám to říct a my už ti nějak zvedneme náladičku 😉 mišanda se vytasí s nějakou hláškou a hned bude veseleji 😀

misando, když já neumim být ten iniciátor...musíš začít a já se přidám 😉

olive
21. bře 2010

Veverko - dekuji za podporu 🙂 To ja vim, ze jsou zde zlate holky.

Taky si moc preji at odbery dopadnou dobre a laparce se vyhnu. Sanazim ,se moc nad tim nepremyslet jinak bych se zblaznila.

Jinak Tve saty budou super, mrkla jsem na ne uz pred tim. Ty jsi si je navrhovala?

veverka.dada
21. bře 2010

jj...to je dobře že se snažíš 😵 ale je jasný, že někdy se člověk neudrží a prostě ho myšlenky typu coby kdyby přepadnou 😖
ale nesmíme se tím nechat přeprat 😵
mě třeba vždycky hrozně pomáhá, že si vzpomenu na to, že jsou i lidi, kteří jsou na tom daleko hůř než já 😒 lidi s mnohem těžšíma životníma zkouškama...

no jak se to vezme,..já si navrhla původní obrázek a za pomoci švadlenky jsme je trochu přetvořily aby se vůbec dali ušít 😵

berkana
21. bře 2010

veverka: no snad jo....je pravda, že je to pro mě pohoda, když se v noci nemusím bát, jestli neproteču. Dříve jsem jí mývala dost i v noci, což sem se moc nevyspala a ted jo 😀
s tím sexíkem, tak to ti přeju 😉 😅 že byl bezbolestný, tak to se teda na ty prášky taky těším 😀 😀
no to ti teda s těma práškama fakt pomohl, pokad nezaberou a ty máš být za tři měsíce po přechodu 😵

misanda: tak to se taky zkusím podívat🙂 😀 😀

no to je teda něco, jak nás přesunuli, se snažíme a že to nejde, za to my nemůžem ☹

olive: taky držím palce a pěsti, at ti to dopadne dobře, to znám, takový pocity, taky mě občas přepadne depka a to pak stojí za to 🙄 myslím na tebe, ať je to v cajku a drž se 🙂

anit6
22. bře 2010

Ahoj holky, tak já dnes budu volat na tu imunologii. Mám zas takové nervy.... Když něco najdou tak 3 měsíce nějaká léčba, kdyby bylo všechno dobré, tak od 1 dne menzes musím brát nějaké léky a pak na KET. Kéžby nic nenašli. Mám opět špatné období, nějak psychika moc pracuje a tak mám pořád nějaké depky a strach z toho co bude. Pak pisnu co miřekli. Mějte krásný den... 😎

veverka.dada
22. bře 2010

anit nebooooooooooj....dobře to dopadne!!!!!!! 😉 hodně štěstí a hned dej vědět!!! 😵

berkano, jj...těš se...s první injekcí se postupně vytráceli takové ty bolesti, které byly jen tak z ničeho nic...no a s tou druhou mizí i ty při sexu 😵 občas je to ještě trochu nepříjemné, ale už je to o moc lepší než dřív 😵 takže přeju ať ti to rychle uteče a taky už ti jednu injekci ďobnou 😉

olive
22. bře 2010

Ahoj holky, jeste jednou vsem diky za podporu 🙂 .

Anit - mocinky drzim palce at je vse v poradku a ty muzes podstoupit Ket. Ta psychika je fakt des, muj manzel byl se me uplne hotovej. Ted se snazim na to nemyslet a moc to ane nerozebirat s kamoskou protoze pak kdyz jsem sama se mi zacnou honit myslenky. Urcite hned napis, jak budes neco vedet.

Veverko - no parada, ze si zacinas pomalu uzivat sexiku uz bylo taky na case 🙂 . Jinak mas pravdu, ze jsou mnohem horsi veci nez neplodnost, ale v urcitych momentech te nic jineho nezajima a clovek se zabyva jen sam sebou. Brrr jak ja nesnasim depku.

Berkano - taky diky za podporu a at ti to uz rychle utece do toho 19 a neco s tebou zacnou delat. Pak budes nasledovat Veverku a budes si uzivat.

misanda
22. bře 2010

ahoj holky,

Olive naše bláznivá...hlavu vzhůru, jasný"!!!!! jinak přijede mišanda na proplesk!!! všechno bude dobrý...vám řikám, že r.2010 bude megaplodnej, takže věřte mišandě!!!!! a laparo snad nebude...oni vždycky hrozně rádi straší, tak se neboj. a co to je za dylynu doktora, že neviděl vaječníky???? 😕 😕 😕

jinak já to dneska dostala...dřív než jsem myslela, ale od pátka jsem měla furt po ránu krev v záchodě...takže konečně...no, nebudu lhát, dneska mi je fakt blbě, jsem nadopovaná...takhle blbě mi dlouho nebylo...tak nevim 🤐 taky mám bobana, no.

anit, jak ti dopadly výsledky???

veverka.dada
22. bře 2010

jj...je to pravda, Olive...někdy se tomu člověk neubrání a ta depka přijde 😒 já pracuju v hostelu a jedna pani je tu s miminkem...bydlí tu už asi tři měsíce a já ho vídám vlastně pořád...občas jí ho pohlídám, občas si ho pochovám jentak...a není to pro mě tedy vůůůůbec jednoduchý, když mě přepadne myšlenka, že mě možná to štěstí nepotká....ale pak si dám pomyslnýho facáka, řeknu si neplácej nesmysly...no a nějak tu depku musim překonat...páč to bychom se z toho musely všechny zbláznit, kdybychom se tomu poddali 😵 a misanda má recht 😀 cejtim to v kostech, že letos budou pršet miminka 😀 a stopro se dostane na každou z nás!!!!

misando...tak hezky odpočívej a ať je ti lépe!!!! 😉 a žádnýho bobana!!!máte zaracha holky!!! 😀

misanda
22. bře 2010

pršet miminka...to by bylo faaaajn...něco jako v tom filmu, jak pršely hot dogy 😀 (teď nevim jestli bych dala přednost miminku, nebo masu 😀 😀 )

no, každopádně jestli budou pršet, doufám, že chytim aspoň dvě... 😉

misanda
22. bře 2010

holky, já nevim jestli jsem to dostala 😀 😀 😀 když jdu čůrat, tak krev a sliznice padá...ale na vložce mám minimum... 😅 ale břicho mě bolí furt jak čert...no co si o tom mám myslet? 😀

anit6
22. bře 2010

misanda-tak výsledky budou až příští týden, do té doby mě z toho čekání picne 😅

Olive- ty vaječníky Ti jenom tak nezmizely, někde tam budou... Oni doktoři opravdu nás dokážou vynervovat a vystresovat a ve finále to třeba není tak hrozné.. Já teď též budu týden čekat abych zase mohla volat a stejně mi po telefonu nic neřeknou. Fakt je ten, že jsem už z toho všeho hrozně unavená, psychika pracuje na plné obrátky, jenom mě píchne a už začínám stresovat, opět nastartovala sebelítost a beznaděj. Musíme to zvládnout, všechny co jsme tady a budu věřit, že tomu doopravdy bude tak jak píše veverka.... Moc Vás zdravím a pěkný zbytek dne přeji... 🙂

misanda
22. bře 2010

anit, chápu a z nám...ale to vydržíš...mě taky přišlo nekonečný čekat na schválení žádost o IVF a už příští týden volám..i když už bych mohla asi i tenhle...pač to budou 4týdny... 🙂 ale počkám do příštího...no a doufám, že rovnou naplánujeme utz a rozhodne se, co bude dál...takhle jak člověk žije furt v nejistotě, tak je to na pikačůůůů...

olive
22. bře 2010

Misando - opet jsi me pobavila blazniva asi se prejmenuju na Viktorku, ta taky blaznila. Jinak ja to taky nechapu jak, je to mozne, ze ty vajecniky nenasel. Prece nikam neodesly 🙂 . Tak snad se ti ta mrcha rozjede at mas pokoj.

Anit - to cekani je fakt nejhorsi, cloveku z toho pak zacina hrabat. Musime se snazit byt silne a nepoddavat se tomu.

Veverko - tak na to prseni miminek se uz tesim. Do jedne ruky chnapnem mrnouse a do druhe hot dog 🙂 .

misanda
23. bře 2010

nazdárek vopice moje!!!

tak včera teda jsem si teda vzala první piluli antiko 🙂 dneska mě zase bolí břuch, že bych lezla po stropě ☹ tak se mi zdá, že to asi neni moc dobré znamení, což? ☹

a přitom dneska skoro nekrvácim ☹ asi prostě je to rozhozený...tak taky jsem špinila a krvácela během celýho cyklu...

Olive, vaječníky určitě máš 😀 já ti věřim 😀 třeba jeli na dovolenou...???...do lázní U Růžové Dělohy 😀 😀 😀 a oni se tam zrekreujou a pak budou plodit vajca jedna báseň!!!!! 😝

olive
23. bře 2010

Cauky Misando, tak snad se mi brzo vrati z dovolene v plne sile 🙂 .

Urcite to mas dodrbane z tech vsech hormonu a telo pak nevi co ma delat. Hlavne at te prestane bolet to bricho.

misanda
23. bře 2010

olive a když sem si včera vzala antiko, pač jsem fakt krvácela nakonec, bolesti břuchu...tak tim nemůžu ničemu uškodit, ne??? 😕

olive
23. bře 2010

Misando- myslim, ze ne. Vzdyt uz jsi krvacela uprostred cyklu, tak to mas opravdu rozhozene a vajecniky nevi co maji delat. Ted jim jedine prospeje, ze je uspis. Hele, ja po nezdarenem pokuse mela mrchu taky divnou snad dva az tri mesice bolesti, respektive nafoukle bricho jak hrom. Takze ver, ze to bude ok.

misanda
23. bře 2010

olive, kujuu...já si myslim, že to MS je..akorát divná, no...ale fakt jak píšeš...to je těma hormonama...teď antiko a pak zoladex...jestli teda mezitim nebude laparo...fakt už se nemůžu dočkat toho utz... 😔

olive
23. bře 2010

Misando - nestras s laparkou 😠 . Tesis se na UTZ a kdy jdes?