Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

fumaran
26. dub 2010

Achjo... když jsem si pročítala různá fóra, chytla mě málem deprese z toho, že jsem po ET nekrvácela, což by mohlo znamenat zahnizďování. Tak jsem šla na procházku a když jsem se vrátila a zašla si na wc, tak bylo vymalováno. Teď mě zas chytá depka pro změnu z toho, že krvácím 😀

skowca
26. dub 2010

Čau ženy, mě řezali nad pupíkem a v něm jsem měla taky stroupky, ale žádné stehy, tak nevím, jak to tam "mordujou". 🙂
Já už si 11.den užívám "přechod" s organometrilem, zatím dobrý-tfuj tfuj... ale lehce špiním každý druhý den, mám náladičky, plačtivou, moc jsem toho dnes v noci nenaspala-ve 3 jsem se vzbudila a ani boha nezabrala!
Dnes jsem po skoro měsíci od laparoskopie zase v práci a večer jdu na spinning-to mi chybělo nejvíc! 😀
Všem přeji dobrou náladu a pohodu... 😎

skowca
26. dub 2010

No Fumaran, z vlastní zkušenosti vím, že nejhorší je pročítat diskuse... 😀

chanel
26. dub 2010

Ahoj holky, jak se daří, co těhulky?? 😉 skowco: nespavost k těm lékům patří, to znám,na to si zvykneš, je divný,ale já jsem měla menší potřebu spánku a energie mi nechyběla, jen jsem měla větší žízen 😝 Fumaran: Ty už krvácíš nebo špiníš? Držím pěsti,aby to dobře dopadlo a je to fakt, nečti diskuze na toto téma, protože každá to má jinak!! Fakt!! Já se vždycky taky tak plaším a stejně výsledek ovlivnit nejde. Olive: já jsem taky nachlazená, mám trochu rýmu a posmrkávám, musím být do středy fit,at už tu hysterku mám za sebou 😎

berkana
26. dub 2010

tak jsem byla u toho dr. když mě viděl mezi dveřmi, tak se mě hned ptal, co je novýho, co mi řekli, tak jsem mu to pověděla, řekl mi abych jim ještě řekla, aby mi zkoukli i ty vaječníky a vejcovody, že tam se s nimi (u toho Apolináře) dá mluvit 🙂. Samozřejmě, že mám začínající zánět močových cest. Mi řekl, že jsem jediná, kdo to bezpečně takhle pozná, že mě ty cesty zlobí 🙂 a popřál mi ať se v pátek pěkně proletím 😀 😝 a neprostydnu 🙂

pici: já to mám jakoby vevnitř v pupíku, mám ho větší, tak mě řezali asi proto v něm, že se tam dostali🙂

futuram: acho jo holka, s tebou je to těžké, chytá depka, že nešpiníš a pak že krvácíš....co s tebou 😀 Se koukni na nějakou komedii, ať tě nechytaj depky. 🙂 A ať to dobře dopadne 😉

chanel: no tak koukej být fit, ať na tu hysterku jdeš 🙂 držím palečky, ať jsou výsledky dobré.....

skowca
26. dub 2010

chanel máš pravdu, během 12 ti hodin strávených v práci se mi ani jednou neklížily oči a ještě i energie na cvičení mi zbyla a nemám problém! 😉
jj, všechno zlé je na něco dobré...
všem přeji dobrou noc!

olive
26. dub 2010

Ahoj holky, tak mne se jizvy po laparce taky dobre hojily a mam to rezane taky v pupiku a pak to vede pod nim.

Pici - o znaminkach mi nic nerikej, mela bych jit si je nechat odstranit, ale porad to odkladam. Mam jich opravdu moc, jsem vylozene bledule a slunicko se na me vzdy vyradi 🙂 .

Chanel - urcite se snaz dat do poradku at muzes na tu hysterku, ono to prekladani je na prd. Drzim palce at si fit a maz to za sebou 😉 .

Berkano - tak se taky rychle vykuliruj at mas zanet pryc a hlavne ty migreny. Mam dojem ,ze je nas tady dost co na ne trpime 😠 .

Fumaran - zakaz cteni diskuzi ktere te muzou rozrusit. Opravdu si zkus pustit nejakou komedii nebo precist nejakou zabavnou knizku. Kdy mas testovat?

Misando - nazdarek, no uz je to trochu lepsi, ale opravdu uz me to prudi porad dokola byt nachcipana.

berkana
26. dub 2010

olive: to je nás tu teda dost, je to taky mrcha ta migréna, by se dalo říct že ještě horší jak endoška, pač s ní nejsem schopna vůbec ničeho....chce to ticho a aby bylo teplo, ale čerstvý vzduch, ne teplej, tak to je taky těžký....to je vždycky nejlepší, když mě bere ta migréna, tak abych se jí zbavila, tak si vezmu ibalgin, piju, a jdu si lehnout, abych se z toho vyspala, jenomže jak piju, tak musím chodit na záchod a taky mám vždycky plnou nosovou dírku na tý straně, na který mě ta migréna bere, takže sotva člověk trošku zabere, tak musím na záchod nebo se vysmrkat 😠 😝
to se rychle vykuríruji, napsal mi slabší antibiotika a budu pít brusinkový džusy a čaje(ty jen jednou denně, teď už je na ně teplo🙂 ) Musím si zítra džusíky nakoupit😀

tak dobrou holky 😵

chanel
26. dub 2010

Ber, Olive: migrénu znám taky ☹ , asi se budete smát,ale když to na mě jde, tak si dám pletenou čepici na hlavu a horký šípkový čaj, zabírá to!Hned jak čepka začne hřát. Ale je fakt,že se s tím bojovat moc nedá.....hlavně zlobí vždycky když blbne tlak.Na moč. cesty jsou brusinky super, ale nejlepší jsou v tbl,je tam dost velké množství! A urologický čaj. Už je mi líp, v lékarně mi poradili homeopatika, a bud jsem si to vsugerovala nebo zabírají, cítím se lépe, ještě trošku rýma, paní v lékarně je chválila Oscillococcinum, prý se mají brát, hned jak se člověk necítí ve své kůži, ještě je mám i na zítřek.Tak uvidíme. skowca: já jsem se divila, jak to všechno zvládám, měla jsem to od prosince do srpna, začátek si moc nepamatuji,ale jak bylo tepleji,tak jsem měla energie, až jsem se divila, takže aspon něco příjemného,ne?Že člověk není unavený 😀 Bývá Ti během dne, horko?To mě bylo.A krásně mě zhoustly vlasy(jen během léčby,pak se to zase vrátilo zpět)...tak jsem si popovídala, holky všem pěknou dobrou noc 😵 😵 😵 😵 😵 😵

skowca
27. dub 2010

Chanel, horko mi teda bývá! na těch vlasech to zatím nepociťuju, ale třeba nechty by mi mohly trochu zesílet, štěpí se mi. 😉
Já mám za cíl hlavně nepřibrat a doufám, že se mi nezhorší pleť, to by mě trefilo...
Je fakt, že vždy /2x/ když jsem podstupovala stimulaci před ivf tak jsem měla xichtík jak mimčo, to bylo fajn! 🙂
Přeju všem hezký den...

richt
27. dub 2010

Ahojky holky, tak to tu po dlouhé době zase pročítám. Nějak jsem neměla náladu chodit na net páč mi umřel kamarád. Zítra má pohřeb takže je mi nějak smutno.
Jsem ráda, že nemývám migrenu. Jak to tu pročítám tak nic moc příjemného.

berkana
27. dub 2010

ahoj holky,

chanel: no to já na hlavu moc teplo nesnesu, když mě bolí. Čím víc tepla, tím horší. Měla jsem nahřátej polštář od topení a když jsem si na něj lehla, tak se mi to spíš zhoršilo. já musím mít tak akorát, ani zimu, ani teplo. Brusinkový tablety mám, ale nějak je pozapomínám brát 🙄

richt: tak to je mi líto, to znám ten pocit. To se ti nedivím, že jsi neměla chut chodit na net. tak ať se drž...

zazy
27. dub 2010

Ahojky děvčata,takže jsem dneska byla na ultrazvuku a máme jen jedno,jsem ráda i za to.Pak dám fotečku asi zítra
A jak se všechny máte????
Napiště at mám přehled co kterou čeká at Vám můžu držet pěstičky

chanel
27. dub 2010

richt: to je mi líto ☹ ber: aha, mě to zase pomáhá. skowca: nehty to už nevím,ale vlasy mi ani moc nepadaly a měla jsem hřívu.Tak aspon něco 😉 , drž se a hodně pij! Zazy: nádhera!! Obrovská gratulace, jedno je paráda, a já mám zase naději, že se i s endometriozou otěhotnět dá. Zítra jdu na to, tak snad ten strach co ted mám je zbytečný 😀

skowca
27. dub 2010

Chanel: piju piju, 3 litry do sebe denně dostanu bez problémů. 😉
My musíme po mém "přechodu" ještě na imuno vyšetření do FN v Plzni k dr. Ulčové-Gallové, a tak nějak mám spíš pocit, že bude zakopaný pes tam! Řekl mi to i můj gynekolog po kontrolním vyšetření po lapace, že si myslí, že v mém případě to "nedaření" asi nezpůsobuje ta endometrioza, měla jsem 2 malé ložiska 1. stupně.
Ale to se dozvíme až na podzim. Tak si zatím odpočinem a užijem léto... 😎

skowca
27. dub 2010

Á propos... nebyla jste u ní některá na vyšetření....

berkana
27. dub 2010

zazy: to je nádhera 🙂 😉 hoodně moc gratuluji a držím pěstičky, ať se to jedno drží zuby nechty 😀
mě čeká 1.6 laparoskopie, přikteré mi budou odstraňovat srůsty. pak se uvidí co dál

skowca:bohužel nebyla...

richt
27. dub 2010

berka,chanel, díky moc. Ještě nějak přežít zítřek a bude to zase snad lepší.
Zazy, moc gratuluji.To je užasné.

zazy
27. dub 2010

zaltíčka na všechny moc myslím a držím pěstičky

veverka.dada
28. dub 2010

zazy, třeba je lepší, že je mimi jedno...já slyšela, že doktoři považují vícečetné těhotenství za neúspěch...ikdyž i s dvojčátky může vše proběhnout bez problémů...hlavně přeji, ať je vše bez komplikací a ať se tobě i miminku dobře daří 😵

olive, tak jak je? ještě marodíš? já konečně po třech týdnech boje s nachlazením usoudila, že to asi nemusí být obyčejné nachlazení a může to být i horší...takže mám obří hromadu léků a doufám, že už to konečně přejde 😉

zazy
28. dub 2010

Veverko moc ti děkuji.A taky ti moc přeji aby jsi se konečně uzdravila.

veverka.dada
28. dub 2010

Zazy, já děkuju tobě, žes nám ukázala, že to jde, přemoci tu potvoru 😵 😀

chanel
28. dub 2010

zazy: to bude krásný dáreček pod stromeček 😀 😀 😀 😀 Richt: zítra bude zase o trochu líp 😔 veverko: já jsem taky pořád nachlazená. Už to mám za sebou tu hysterku, vše v pořádku, děloha čistá bez ničeho, vejcovody u ní průchozí, jak je to dál v nich nevím, nedostali se tam, fuj to jsem si oddechla, nemluvě o velmi příjemné nerkoze, vůbec nejsem unavená 😝

paja23
28. dub 2010

ahoj sluníčka,

já se mám docela dobře těhulovsky, zatím žádný velká problémy, jen mě občas strašlivě bolí bradavky a ty výkyvy nálad. Myslím, že si manžel začíná užívat🙂

zazy-tak gratuluji ke krásnému jednomu mimoškovi, ono je to pro tělo možná přece jen lepší, že zůstalo jen jedno.Achjo, nevím proč mi dali ten ultrazvuk tak daleko. Už se taky nemůžu dočkat.

fumaran-co jsem tak pročítala, tak to má každý jiný, někdo když zahnizďují krvácí, jiný ne.

olive- nezkoušela jsi něco na podporu imunity? Já jak byly chřipky brala echinaceový kapky a pomáhaly.

Na jizvy po laparce jsem si dávála sliz z aloe vera-přímo z listu. Po prvé se mi to hezky zahojilo. Po druhý už to bylo horší, no mám rok po a zůstaly takové bílé jizvy na všech 4 místech.

Holky držte se a bojujte, držím pořád pěstičky!!!!!!!

olive
28. dub 2010

Ahoj holky, dekuji vsem za optani, ale uz se citim lepe. Myslim, ze tentokrat to nebylo nachlazeni zlobil me hlavne ucpany krk a proto jsem byla i u dr. ten mi antibiotika nedal, ne ze bych se chtela dopovat, ale mela jsem dojem ze by mi pomohly. Tak doufam, ze se mi to nevrati uz by me z toho trefilo.

Paji - na imunitu jsem nic nebrala. Hele neboj vsak se dockas taky utz, vim ze je to nekonecne cekani. Pravdepodobne si te objednali aby uz bylo videt i srdicko.

Zazy - jedno mimco je nahodou super. Jak pise Veverka pri Ivf by cheli doktori zavadet 1embryo a aby se uchytlo pak by to byl uspech.
Veverko - tak ty taky tak bojujes se zdravim , no to je hruza. Takze tfuj, tfuj at uz se te bacily vyhybaji obloukem a chytnou se te jen ty tehotenske.
Richt - na takove rany je opravdu nejlepsi cas. Ver bude lip.
Chanel - jak ted budes postupovat ?Nebo co mas navrzeno? Jsem zvedava baba.

zazy
28. dub 2010

Děvčátka jsem ráda,že jsem Vám tu dala trochu naděje.Jsem na jednu stranu ráda,že bude jen jedno,ale kdyby byly dvě nezlobila bych se.
Já Vám tak všem držím pěstičky aby se Vám splnil tem sen mít mimi,už jen proto,že vím,jak je to těžce vydrřený jak po fyzické tak po psychické strance.
Ahoj Páji a v kolikátém týdnu jsi zkusilajsi si to vypočítat,já jen ze zajímavosti,já měla ten utz tak brzy jen ze známosti,jinak bych taky čekala dýl.Do caru jedu až příští čtvrtek,tak to už bych i srdíčko mohla vidět.

olive
28. dub 2010

Zazy - jsi moc hodna, ze nam drzis pesticky. Kazda z nas si to zaslouzime a ty a Pajinka jste nam vlily optimismis do zil. Bohuzel cesta je trnita.

fumaran
28. dub 2010

Tak zítra jdu testovat, i když to vidím bledě... aspoň mě rozesmál výrok lékaře, který jsem někde na netu četla: "... ale vyděšená nebuďte - těhotenství je vždy malý zázrak, stejně jako třeba vyhrát ve Sportce. Když nevyhrajete ve Sportce, také nejste vyděšená - jen musíte vše zkusit znovu." To se mi fakt líbí, i když jít si vsadit a projít si celým IVF je trošku rozdíl... 😀

richt
28. dub 2010

Ahojky, tak jsem před chvílí dorazila z pohřbu. Bylo tam spousta lidí hlavně mladých. Snad zítra to už bude lepší.
fumaran, tak to je fakt něco. Tak držím pěsti a nejen tobě, ale všem tady.

zazy
28. dub 2010

Fumaranko:celou dobu jsem posílala těhu slusaneček,tak doufám,že pomohl a ty mi to zítra potvrdíš.Hned dej vědět,budu napnutá