Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

berkana
12. čer 2010

misando co je to ET? 😨 😅

misanda
12. čer 2010

et = embryonální transfer 🙂

berkana
12. čer 2010

díky 😀

olive
12. čer 2010

holky diky, to vite, ze bude snazenicko .
@misanda - urcite se embrousum u tebe libi a uz se tesim jak nam budes hlasit 2 carky 🙂 .
Paji - neboj se vysledku, je lepsi neco vedet nez se utapet v nevedomosti. Myslim, ze to bude mit manza ok.
Holky uzijte si vikendu 🙂 .

sichatka
12. čer 2010

@misanda - nohy nahoru myslím, že bys měla ležet na gauči a nic nedělat, ne mít nohy výše než tělo jako při rizikovém těhotenství, kdy se ti otevírá děloha. Něčím zabav mysl a těším se, až nám oznámíš dvě čárky. 🙂

misanda
13. čer 2010

sichat, jenomže já prostě na gauči ležet nebudu 🤐 řekli klidový režim a ten mám...a nohy výš nemám nikdy, ne? 😀 😀 😝

dneska už mi tady blikaj oči od půl pátý 🙂 ...dneska jsem se těšila na relax na zahrádce s knížkou, ale nevim nevim...nic moc počásko zatim.

a v noci mě potrápily docela silný ms bolesti, tak se bojim, aby to bylo všechno jak má ☹

olive
13. čer 2010

@misanda -ty brdo, tak narviky pracujou na plne obratky. Hlavne se setri a nech se rozmazlovat, lezet si myslim nemusis i takove sezeni a klaboseni je relax. Boleni bricha muze byt , ze se embrousi zavrtavaji. Ja pri IVF ani KETU nic necitila. Moc, moc ti preji aby to vyslo, ted je vydrzet do testovani.

misanda
13. čer 2010

olive, ahoooj 🙂....já myslim, že už jsem psychicky ok. dneska se těšim na zahrádku 🙂 a od zítřka už budu zase jezdit za sestřenkou atd...jako procházky zatim určitě ne...všechno v klídku a postupně.

jak se máš ty?

olive
13. čer 2010

mam se celkem dobre. vcera jsme meli super grilovacku takze pohodicka. Jinak ja citim cely podbrisek a dnes by mel byt muj den D. Takze uvidim jak to dopadne. Kazdopadne jsem rada ze reaguji dobre na leky, takze beru to tak , ze mam sanci jako kazda jinazdrava zena. Samozdrejme necekam zazrak hned, ale kdby se stal vubec byh se nezlobila.

Mas nejake mrazacky?

misanda
13. čer 2010

olive, jasně že máš stejný šance! takže je koukej pořádně využít 😉

a my taky měli super grilovajdu, moc mi to prospělo 🙂. ale dneska už tu máme teda chladnějc...zase ty vedra už trvaly taky moc dlouho...

mrazáčky nemáme ☹ měli jsme tam ještě dvě embrya ale nebyly vhodný k zamražení ☹ ☹ ☹

olive
13. čer 2010

vsak uz je potrebvat nebudes 😉 .
Taky bych brala aby se tady trochu ochladilo, ale nato muzu zapomenout.

misanda
13. čer 2010

olive, máte tam furt vedra, jo? ale aspoň vám tam trošku fouká, nebo ne?? tady se to právě ani nehlo...člověk byl permanentně olepenej 24hodin denně 🙂

to doufám, že je nebudu potřebovat...holkám zatim věřim, že to daj...tak uvidíme...stejně budu před testem vyklepaná 😀

olive
13. čer 2010

no prave, ze to moc nefouka a je na zdechnuti ve stinu je 40stupnu. Co muzu tak se snazim jit namocit do more.

To ti verim, ze pred testem bude psycho i kdyby jsi si 100krat rekla, ze nebudes plasit stejne budes. Ja jsem to same v blede modre. Holkam ver a uvidis ,ze pujdou do finale 🙂 .

misanda
13. čer 2010

olive, no tak to je děs 🤐 aspoň, že tam máš to moře...v tom se fakt nedá skoro nic dělat jinýho 🤐

olive
13. čer 2010

vsak jeste, ze tu je, lituju lidi ve meste tam je to masakr. No nic jdu neco pocochtat. mej se 😉

caterina85
13. čer 2010

@olive Ty jsi tu myslím psala, že žiješ v Itálii? A kde,prosím Tě? Já jsem tam taky chvilku bydlela, cca 9měsíců, kousek nad Milanem. Město se jmenovalo Lomazzo, provincie Como už to byla. Obdivuju Tě, že tam žiješ. Já se tam moc ráda vracím, Italové jsou moc fajn, ale pro život ....přece jen máme jinou mentalitu... 😉

richt
13. čer 2010

ahojky holky, pravě jsem se vrátila z chaty. Byl to super víkend. Dnes jsem musela ale k švagrové na krev. Snad nebude vadit, že mi ji brala až kolem 2 hodiny. Řekli jen 3dc a nemusím být na lačno tak je to asi jedno.
Misando, držím pěsti ať se mimískům u tebe líbí. No když mají tak luxusní peřinky tak určitě se jim líbí.
Paji, vysledky budou perfektní. Mi jdem na genetiku 29.6. tak jsem zvědavá. Ale to nám asi vezmou taky jen krev a budem čekat jak dopadne. No snad dobře. 25.6. jdu ještě k homeopatovi tak snad mi taky nějak pomůže.

kathuska
13. čer 2010

@misanda - držím palečky, myslím že to dopadne dobře 😉 hlavně pozitivní myšlení 🙂

paja23
13. čer 2010

richt-doktorka s náma dělala pohovor, nemoci nejbližších příbuzných a nemoci v rodině do 50-ti let. A podle toho pak nechá udělat vyšetření.

Hezký zbytek víkendu všem!!!! Doufám, že jste v poho přežily tu průtrž. Nám překazila grilovačku, museli jsme maso dodělávat na pánvičce 😀

richt
13. čer 2010

paja, mi jsme byli na Slovensku. Tam byla bouřka a taky pěkný vichr, ale přežili jsme to. Tady to muselo být horší podle polámaných stromů. Bracha říkal, že 3 hodiny nešla elektrika a padaly i kroupy.
No jsem na to dost zvědavá. U nás těch nemocí naštěstí moc není tak snad to bude v pohodě. zítra si budu muset ještě na tu genetiku zavolat. Když jsem se objednávala tak nám řekli v Olomouci, že se budou stěhovat, ale neví kdy tak raději si mám ještě zavolat a oni nám to upřesní

olive
13. čer 2010

@caterina85 - ziju v Kalabrii, je to uplne na jihu. S mentalitou to mas pravdu je to uplne neco jineho, ale uz jsem si zvykla 😀 .

zazy
14. čer 2010

Ahojky děvčata,tak jak se všechny máte??Co nového??

chanel
14. čer 2010

@olive Kalábrie, nádherná a věčně hic..... 😀 😀 😀 😀 tam by se mi líbilo!!!!!

caterina85
14. čer 2010

@olive Fakt? Ten můj šéf byl taky calabrese. Ze Santa Maria del Cedro. Ale asi jako většin Italů se přestěhoval na sever kvůli práci, ale na léto jezdí samozřejmě dolů, kde má barák. Pohoda,no... 😉
Ženy, nevíte někdo, jestli je u endošky na vaječníkách normální, aby mi pořád vycházely zvýšené nádorové markery vaj., i když nemám cysty? Jsem si dnes volala o výsledek a mám to zase zvýšené. Řekla mi to sestřička, doktor je pryč, takže čekám,až se mi ozve a řekne víc. 😖

olive
14. čer 2010

@caterina85 tak si predstav ,ze ja prave v Santa Marii Del Cedro ziju 😀 . Jak se jmenuje tvuj byvaly sef?
Ano markery muzes mit zvysene i kdyz nemas cysty, pravdepodobne se v tele neco deje. Na 100 procet by ti to potvrdila jen laparka. Take zalezi o kolik je mas zvysene. Pockej na doktora a uvidis co ti rekne. Jak jsi ted na tom? Myslim tim co ted podstupujes.
@chanel - ja mam telo taky rada, ale vseho moc skodi 🙂 . Dnes se nastesti trosku ochladilo, takze se to dalo.

olive
14. čer 2010

@caterina85 mne doktor nez mi nasadil clostyl taky delal odbery na ca125 a rikal mi, ze pokud budou zvysene, ze me bude hned operovat. Ja je mela v norme.

caterina85
14. čer 2010

@olive 😀 tak to je sranda, teda. Jmenuje se Francesco Crusco. Dělal dříve výstavy hadů a pavouků a pak taky psů. Teď teda bydlí v tom Lomazzu a pořádá tam Piccantissimu.
Na laparce jsem právě byla kvůli těm cystám a markerům. Před třemi týdny. Cysta mi ale do operace zmizela, markery se ze 155 snížily na 51..teď po operaci teda 56. Takže zase o tolik zvýšené to teď už není. Hranice je myslím nějakých 35.Z laparky vím,že posílali na histologii vzorky srůstů a nějakou tekutinu kvůli chlamydiím, které mi ty srůsty způsobily. Ale jestli mi brali něco z vaječníků,jak bylo původně zamýšleno,se obávám, že ne. Nebo o tom nevím. Jen mi řekli,že je mám v pořádku. že endošku nemám. A pak jsem to právě měla napsané ve zprávě, že mám endo vaječníků, chronický zánět vejcovodů a vaje. a těžkou dysplazii cerv.Tak jsem na to koukala jak puk. Jsem myslela, že je to nějaký překlep s tou endo. No, až se vrátí můj Dr. ze zahraničí, tak mi snad cinkne a řekne víc. V současné době podstupuji zatěžkávací zkoušku, co moje nervy vydrží. 😀 trochu mě páni doktoři zlobí,když mi každý říká něco jiného. Si pak vyber 😀

caterina85
14. čer 2010

@olive jinak žádnou léčbu zatím nemám vzhledem k tomu,že ještě nejsou známé všechny ty výsledky. Snad tento týden, nebo další. 😉

olive
14. čer 2010

@caterina85 tak to je teda sranda s tim tvym sefem, ja ho ale neznam a muzu ti rict, ze z pavouku mam peknou fobii.
Aha tak ty jsi cerstva po laparce, mozna mas ty markery jeste zvyseny kdyz je to tak kratce po operaci. Zatezkavaci zkousku na nervy asi zazivame vsechny tady. Zkus byt v pohode a pockej co ti rekne doktor, nema smysl nad tim moc premyslet.

caterina85
14. čer 2010

@olive Jo, já pavouky taky nemusím. Naštěstí jsem pro něj dělala, až když jsme dělali ty výstavy štěňat. 😉 Ale doma jsme měli dvě hadí miminka boa. No, zkušenost veliká. Jsem moc ráda, že jsem tam byla.
Jo, tak už nejsem ze všeho vyplajsklá jan na začátku. Počkám na dr.co řekne. Jen mě to tak dnes napadlo, jestli to může být zvýšené i bez těch cyst. 😉 V pohodě celkem jsem,ale znáš to. Pořád to v té hlavě šrotuje, i když nechceš... 😀