Endometrióza. Po jak dlouhé době jste otěhotněly?

theresa
26. bře 2007

Zdravím všechny holky, které trápí stejně jako mě endometrioza. Chtěla bych se Vás zeptat, po jak dlouhé době jste otěhotněli, když jste měli po laparoskopii a nebrali jste žádné hormony ?

misanda
16. dub 2010

mišanda utz nehledala 😀 i když je to za poslední dobu asi jedinej pinďour se kterym se mišanda kamarádí víc 😀 😀 😀

zazy
16. dub 2010

Mišando,ty kdyby jsi tady nebyla tak nevím,dokážeš člověka vždycky rozesmát.Jinak jsem dneska zase testila,druhá čárečka pořád bledounku,ale asi co bych chtěla 10 den po Et,tak snad bude sílit,Jinak dneska měla přijít MS a zatím ani sebemenší náznak,tak doufám,že to bude vpoho.
Děvčata aby jste nás nepřekvapili a mimi nebylo z domácího snaženíčka,musíte chlapy přidržet a nepustit..Moc bych Vám to přála.

fumaran
16. dub 2010

Tak už je tu jeden úspěch! To je super! Mně tam včera strčili 2 embryjka, třetí se přestalo vyvívej, tak doufám, že ty dva to vydrží 🙂

misanda
16. dub 2010

zazy, to vypadá mega slibně!!!!!!! parááááda...hlavně že tam jsou // !

fumaran, takže drž embrya!!! a za 14dní hlásíš ty..běda jak ne...

fumaran
16. dub 2010

ROZKAZ 🙂))))

pici
16. dub 2010

ahojte dievcata... tak by som sa k vam rada pridala.. takisto mi diagnostikovali pri laparoskopiu endometriozu a mam za sebou prvu injekciu diphreline... este ma caka 4 a potom laparoskopia...

misanda
16. dub 2010

ahoj pici, vítej!!! a proč půjdeš znovu na laparo po injekcích???? 😲

fumaran : to jsem ráda, že posloucháš..jinak by byl sekec 🙂

misanda
16. dub 2010

tak bobci moji, tady je to zase dneska jak v putice "U mrtvý kočky" 😀 😝

loučím se s váma, užijte si víkend, já se tu asi nestihnu objevit. zítra mám oslavu, a v neděli jedu s holkama na to nakupování 🙂 tak vám v pondělí udělám choutky tim, co jsem si pěknýho koupila a jak jsem si krásně nacpala pupíka.

jo a MS už dorazila...takže jste se netrefily 😝

pápááááááá

pici
16. dub 2010

misanda... po injekciach idem na tzv. second look. aby s doky pozrel , ci tam endo este je alebo nie...

pekny vikend ti prajem... pa

skowca
16. dub 2010

jj, tak by se to mělo správně dělat. mě o tom taky doktor říkal, že by se mělo jít na kontrolní laparoskopii.

já už jsem tedy začala brát orgametril, dnes první dvě tablety. zatím mám léčbu na měsíc, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá. 😉

každopádně díky všem za reakce! hezký víkend...

olive
17. dub 2010

Furmanko - gratuluji k zavedeni embryi, ted uz nezbyva nez drzet palce, neboj urcite budes nasledovat Pajinku a Zazy 😉 .

Skowco - no super, ze mate zamrazeny vlastni material. Uvidis, ze na treti pokus to vyjde.

Pici - vitej mezi nama.

Anitko - neboj na tebe take myslim, a uz se tesim jak nam napises ,ze jsi tehule 🙂 .

Chanel - to si pis, ze se na tu narkozu zeptam.

Holky preji vsem krasny vikend.

richt
17. dub 2010

konečně vylezlo sluníčko tak všem přeji pozitivní myšlenky a hezký výkend

richt
17. dub 2010

teda víkend 😀

zazy
17. dub 2010

Ahojky a krásné sobotní poledne,i na Moravě hlásím slunečno,konečně po těch propršených dnech.Všechny potřebujeme nabrat pozitivní energii.

berkana
17. dub 2010

Ahoj holky,

vítám nově příchozí 🙂

veverko: to víš, to já umím 😝 😀 (se vnutit). on je Zličín blíž od mamky a taky mi odtamtud jezdí autobus, když jedu k mamče, takže se tam občas zajdu někam podívat 🙂

chanel: díky, uvidím, jak budu postupova, už jen dvakrát vyspat a rovnejma nohama do dlouhého maratonu. (doufám, že nebude až tak dlouhej 🙂 )

misando: sraz v KFC neni špatnej nápad 😝 ted jedu do Prahy a pak kdoví kdy? uvidím, co mi řekne mudr (Fanta?) až s nim budu v pondělí mluvit. .. A odkud ty vlastně jsi? že se tak ptám 😅
jo tak bohužel, se nám to nepovedlo, tak ať je rychle pryč tam MS 😉

zazy: zatím dobré zprávy🙂 tak držím pěstičky, palečky, ať se to drží🙂

fumaran: tak pěkně odpočívej a v klidu, ať se embrijka pořádně zavrtaj a byla jsi další čekatelkou 😀

Já jem v pátek a dneska měla brigádičku (mytí oken), včera jsem přijela domu unavená jak kotě, takže jsem na pc, ani nebyla. Dneska je to trošku lepší, ale unavená jsem taky, se mi pletou písmenka a musím mazat a přepisovat 😀 😀
Taky mě bere od rána migréna, ale ted večer se po sprše trochu uklidnila a je to vpoho, doufám, že se do rána zase neprobere a zítra budu cestovat v klidu, jedu k tetě, abych to měla blíž do Prahy 😀 (snad nezklamou pak ČD a vlaky pojedou 😀 )

Jinak poreferuju o pondělku až ve středu večer, pač se do tý doby na net nedostanu. Teta totiž net nemá (letos jí bude 90,,,je to vlastně prateta 🙂 )

tak hezký btek víkendu a užívejte si sluníčka 😎

papa

zazy
18. dub 2010

Ahojky zlatíčka tak dneska jsem po dvou dnech testla a naštěstí čárečka zesílila. 🙂 .Tak v úterý pak dám vědět,co krev a ultrazvuk,tak to vypadá,že jsem nad tou endomrchou vyhrála,ale nic se nesmí zakřiknout,takže holky v úterý až to bude potvrzené sem hodím takového těhu kemrouša,že nás pak přejmenují,protože každá budeme čekat a když ne dvě tak jedno.
Jinak krásnou neděli a užívejte si sluníčka

fumaran
18. dub 2010

😀 skvělé!

berkana
18. dub 2010

zazy: nádhera 😀

olive
18. dub 2010

Zazy - superrr zpravy 🙂 🙂 . Mam z tebe radost, na kemrose uz se tesim 😝 😀 .
Fumaran - tak se cin at nas taky muzes nakazit 😉 . Samo, ze drzim co se da.

Berkano - pekne jsi si makla umyvani oken pekna drina, ale aspon ti to rychle uteklo. Uz zitra je tvuj velky den. No do stredy to teda budeme muset nejak vydrzet nez nam podas ifo jak jsi poridila.

Misanda dnes utraci ve velkem v orsay. Misko tak ticha zavist.

Mne dnes poboliva hlava, asi zmenou pocasi, zacalo prset.

richt
18. dub 2010

Ahojky holky, Zazy tak to je bezva.

veverka.dada
18. dub 2010

nazdárek děvčata...tak nám končí ten krásný víkend...u nás bylo nádherné sluníčko a dnes odpo teploměr naměřil asi 25 stupňů 😵
misando, tak jaká byla včera grilovačka? to zas bylo v álejích nablito,že? 😀 my včera taky trošku grilovali, ale jen doma v obýváku v krbu 😵 ale bohužel jen sami dva...známí nám jaksi nepřijeli a nezvedali telefon...pěkně nás vypekli 😒
doufám, že taky povyprávíš, co sis hezkého nakoupila 😵

berkano, to mytí oken ti teda nezávidim...já se na to chystám doma a vůbec se mi do toho nechce...ale přesně jak píše olive, alespoň ti hezky uteklo čekání 🙂 už jsem celá napnutá na info od tebe 😉

fumaran, držííííííííím!!!!!! 🙂 do třetice všeho dobrého 😉

zazy, bezvaaaa!!! to už je určo tutovka!!! už aby bylo v úterý a mohla jsi se ofiko radovat, že?

olive, snad to pobolívání přejde 😒 změny počasí jsou na tohle nejhorší...

mě zas pořád pobolívá břicho...a nejen, že se mi to vrátilo při sexíku, ale už pár dní mě pobolívá i jen tak ☹ tak doufám, že to neznamená, že ty injekce správně nezabírají....to by mě fakt asi klepla pepka 😠

olive
18. dub 2010

Veverko - hlava uz neboli, vzala jsem si ibalgin a ten hned zabral.
Mate super zname, takze priste je pozvete zase, ne?
Neboj pokud mas injekce tak by ti tam nemelo nic rust. Spis jestli nejsi v obdobi kdyby jsi to mela dostat, nebo uprostred cyklu.

Takze krasne pocasi to je super, clovek je hned lip naladen.

richt
18. dub 2010

veverko, s tím břichem je to vážně děsné. Já jsem to včera dostala a od včerejšího rána umírám.
Včera jsme byli na oslavě tak jsem si ji ani moc neužila. I když ze začátku jsem po zkoušela oblbnout slivovicí, ale nakonec jsem oblbla jen sebe. 😀
berkano, ty se máš, že máš už okna za sebou mě to teprve čeká a nějak ne a ne se do toho pustit.

veverka.dada
19. dub 2010

😀 olive, hned na příští vlný víkend je zveme znovu 😀 😀
jinak nárůst sliznice dr. zaznamenal při utz před průchodností, ale snad to tu bolest nezpůsobuje...já pořád doufám, že po léčbě už to bude ookaaa 😉
richt..jj, to znám..ms pro mě byla taky vždycky peklo 😒 kolikrát jsem nemohla ani vstát z postele...je to hnus velebnosti 😉

olive
19. dub 2010

Veverko - po lecbe by to melo byt ok, vzdyt beres analogy a ty si s endomrchou dokazou poradit. Kdy jdes na kontrolu respektive dalsi bodanec?
Ja abych nezustala pozadu tak mne vcera taky zacal bolet pravy vajecnik, ale myslim, ze to bude ovulka jsem totiz 12-ty den cyklu. Takze manza bude mit svatek bude velke tuleni 😀 😀 😀 .

Richt - doufam, ze uz se ti od bolesti trochu ulevilo. Jak ty vlastne pokracujes, nebo co podstupujes? Nejak nejsem v obraze.

Misando - tak se nam prijd pochlubit co jsi si koupila.

veverka.dada
19. dub 2010

Olive, jdu 6.5. na poslední...ale chodim tam vždycky v pátek a to tam můj dr. není...a cokoli říkám sestře, tak mi jen poví, že to bude dobrý a víc neřeší...no snad mi po tý poslední injekci domluví termín u dr. abych s nim mohla probrat další postup atd. 😉
tak on si ten tvůj vaječník přijede z dovči a hned začne pobolívat? tomu říkám drzost 😀 ale zas jestli je to ovulka, tak to jsou dobré zprávy 🙂 máte se s manželem na co těšit 😀

bobbule09
19. dub 2010

Ahojky všem 🙂
Tak to tady pročítám, co jste stihly všechno napsat.
Zazy, zítra budu sedět u pc a čekat na ty těhu bacily, ať se konečně nakazím. Jestli to teď byla opravdu ovulka,tak jsme zamakali na mimču snad dostatečně. Známá taky měla pořád pocit, že má cystu a za pár měsíců bude mamča 😀
Takže olive, hurá do tulení 😉

misanda
19. dub 2010

nazdaaaar krasavice moje!!!!!

mišanda včera moc ve velkym neutrácela..nějak jsem nevěděla, co si mám koupit 😅 takže mám jenom troje naušnice - z toho dvoje jsou kočičííí 😝 a pak jedno obyč tričko a National Geographic 😝 a to je všechno. ale projela jsem se Aygem 🙂 já zvyklá na veliký auto a ještě ke všemu naftu a oni mi prdnou takovýho prcka a ještě benzín...takže mi to chcíplo a pak mi to furt řvalo u rozjezdů...nakonec jsem si zvykla 🙂 jakž takž 🙂

a grilovačka byla mega super 🙂 jsem se tak přežrala, že mi z toho bylo blbě 🙂 ale udělala jsem nádhernej cheesecake a naložila asi dvě kila masíčka do marinád z čerstvých bylinek atd...to bylo žrádloooo!!!!

misanda
19. dub 2010

zazy, to jsou super zprávy, zítra čekám příval flusanců 🙂

dneska držíme palce berkaně 🙂

olive
19. dub 2010

Veverko - tak to je jasne ,ze ti sestra nic nerekne. Urcite pak budes mit kontrolu u dr. Mne doktor rikal kdyz se bere antiko ,ale myslim,ze to plati i u injekci, takze vajecniky jsou uplne vyfoukle, tak snad by tam nic rust nemelo. Uvidis, ze to bude dobre.

Holky to vite, ze bude snazenicko, ale nevim, nevim,kdyz budu mit ve ctvrtek tu hysterku jestli to k necemu bude.

Bobule - snaha byla a ted nezbyva nez cekat. Kez kdyby se ti zadarilo.

Na Zazy se zitra taky tesim 😀 .