Endometrióza - povedlo se a povede

zazy
19. únor 2011

Tak jsem založila naši diskuzy,takže kdo chcete přidejte se

w_h
19. únor 2011

ok, tak se pridavam
(ja osobne bych rada videla, ze to jde, ale kdyz to nekomu vadi, tak at se v tom placa - taky nic ve zlym)
chodim ted relativne min, pac se na net dostanu vecer, kdyz mala usne, pres den, jak otevru viko notebooku, tak je pocitac jeji 😉

sichatka
20. únor 2011

tak už jsem tu 😀

bubanek
20. únor 2011

Tak se hlasim,bohuzel mala zrovna zacina brecet..ale uz si pridavam do oblibenych... 😉

misanda
20. únor 2011

ahoj holky, jsem tuuu 🙂 😝

misanda
20. únor 2011

doufám, že se máte všechny krásně...dlouho jsem tu nebyla...

misanda
20. únor 2011

holky a neuzamknem to???? 🙂

veverka.dada
20. únor 2011

jak uzamknout? já sem chci k Vám takyyyyyy 😝

andara
20. únor 2011

Kuk, jsem tu🙂 A jsem pro zamceni.

richt
20. únor 2011

Tak jsem zde taky

misanda
20. únor 2011

uzamkneme to jenom pro nás, ne? 🙂 abysme si mohli řikat i intimní věci 😀 😝

sichatka
20. únor 2011

@veverka.dada - vítej, zapomněla jsem na tebe a stydím se. ☹

@zazy - jsem také pro zamknutí skupiny, ale můžeš to udělat pouze ty, jako zakladatelka

@misanda - hezká fotka

misanda
20. únor 2011

@sichatka to jsem si zahrála na FB teenagera 😀 oni se takhle fotí...tak jsem za frajerku patnáctiletou 😀

sichatka
20. únor 2011

@misanda - tak tedy nevím patnáctko, patříš mezi nás nebo mezi náctileté. Asi dám hlasovat jestli tě tu budeme chtít, když takhle mlade vypadáš 😀 😀

misanda
20. únor 2011

@sichatka 😀 😀 😀 😀 jasně že budete 😀 😉 😉 😉

kocina7
20. únor 2011

To je jasné že se ráda přidávám vždyt díky vám jsem se toho mraky dozveděla 🙂 hodně jste mi tady pomohli je fajn mít si s kým pokecat 🙂

veverka.dada
20. únor 2011

@sichatka tak to ti nezapomenu 😝 😀

jinak až tu budem celá parta, tak jsem taky pro uzamčení 😉

olive
20. únor 2011

Ahoj vsem 🙂
Jsem taky pro uzamceni.

@bubanek - tak co prsa, uz je to lepsi?

sichatka
21. únor 2011

@veverka.dada - počkej, zažiješ sama tu mateřskou demenci. To si občas ani nevzpomenu, jak se jmenují obyčejné věci a nazývám to - to nebo tamto 😀

bubanek
21. únor 2011

@olive prsa uz o dost lepsi..je fakt,ze neberu denne ty homeopatika,hrozne sem na to reagovala a mela prsa nality a bolavy..mlicko zatim tece a mala pribrala za tyden 210 gramu coz je fakt dobry,ale je to i tim,ze ja kojim porad a uz sem fakt utahana..kojim 12x za 24 hodin po 20 minutach a stejne mi porad breci a nejradsi by jedla jeste vic..tak se zeptamv atek doktorky,protoze fakt v noci nespime a mala to ma jeste prehozeny a radi v noci..mezi kojenim malokdy si jen tak sama brouka a kouka,proste chce pozornost,dudlika atd..vypadne dudlik zacne rvat,vstanu ,dam dudlik,lehnu zas vypadne a tak dokola a za dalsi hodinu zas breci hlady ..takze vlastne od porodu nespim a mam uz nizsi vahu nez pred tehotenstvim ,protoze za tehu sem pribrala jen 8,5 kilo to sem nechala v porodce ated me fakt vysava 😵 no teste se holcicky...ale je fakt,ze tahle unava a kolikrat bezmoc jak chci spat a musim vstat a jit kojit a venovat se ji je nic proti nadseni z ni a z toho ze to mimco mam..takze asi tak..

bubanek
21. únor 2011

@sichatka ja sem matka 2,5 tydne a uz nestiham data v kalendari aminuly tyden sla k doktorce na kontrolu o den pozdeji nez sem mela..

zazy
autor
21. únor 2011

ahojky děvčata,
tak Vás tady všechny vítám,hlavně Mišandu,ta tu moc dlouho nebyla.
Já jsem to chtěla založit jako soukromou diskuzy,ale nějak se mi to nepodařilo.TAkže jak budete chtít,tak to uzamknu,doufám,že příjdu na to jak.
Bubánku,to stím dudlíkem mi malá dělá pořád.Neboj ono se to upraví,po šestinedělí.Já musím zaklepat,že malá zatím v noci v poho,budí se po těch 4 hodinách,někdy se zadaří i po šesti.Ale ted poslední dobou málo spí přes den,a asi 4 dny chce co dvě hodky papat,tak jsem si radši neasadila ob den ricinum,jestli třeba nemám slabší mléčko,tak uvidíme.
K nám se ted o víkendu stěhovali naši,koupili jsme dvougenerační domek s našima,my už tu bydlíme dýl,tak to budu mít trochu jednodušší,s pomocí nebo hlídáním.
Jinak i já na sobě pozoruji tu mateřskou demenci a čím dál tím víc 😀

sichatka
21. únor 2011

@zazy - musí to jít zamknout, v poslední době je zamčená spousta diskuzí, která byla dříve odemčená. Můžeš to skutečně udělat jen ty jako zakladatel. V nejhorším případě napiš adminovi, reaguje docela rychle.

@bubanek - vydrž, po šestinedělí bude líp. Malá přibírá krásně. Kojit 12x za 24 hod je fakt dost. Já dostala od dětské vynadáno, že kojím často, holkám muselo stačit 1 x za 3 hodiny. Prej když brečí, tak to ještě neznamená, že mají hlad. Mám je zkusit přebalit a popř. nechat vyřvat, prý takhle s námi komunikují. No bylo to docela na nervy, ale za 3 dny se srovnaly a skutečně jedly 1 za 3 hodiny a svým způsobem to tak máme do teď. Jen to noční krmení se mě už naštěstí netýká. To ovšem neznamená, že k nim třeba jedno dvakrát za noc nevstvám, Jenny si zamotá nohy do příček od postele a nemůže se z nich dostat.

Holky, musím se pochlubit. Nicky dnes snědla sama celý oběd. Hurá - odpadne mi půlka práce s krmení.

bubanek
21. únor 2011

@sichatka no ja dostala taky vynadano nebo spis mi bylo receno,ze ji opet prekojuju a ze at kojim v pohode takhle pres den a prodluzuju v noci..ale jak to mam prodluzovat kdyz mi porad breci a prso ji jediny uklidni a nereknu kdyby u prsa spala,ale ona fakt divoce saje jak kdyby nejedla dva dny..tak nevim jak to udelat..vcera sem fakt zapasila uz i s nutrilonem vecer ji dat,jestli nevydrzi dyl,nakonec pockam na doktorku teda ..a zapisuju si to od vcerejska casy kojeni jak v porodce.. No hele ja se ji snazim nechat vyrvat,ale ona je fialova uplne se zajika a davi pak a predevcirem pri tomhle hysteraku pul hodiny po kojeni jak takhle rvala tak se mi uplne zakuckala a vyblila mliko...tak ja uz nevim..

olive
21. únor 2011

@bubanek - musi to byt narez, nebyt takle nevyspana, ale za ta nase slunicka to urcite stoji. Je dobre, ze uz prsa jsou lepsi. Vsak uvidis po sestinedeli.
@zazy - pokud budes mit mamku po ruce, tak to je super. Takova pomoc od maminky je vzdycky vitana.
@sichatka - tak hlavne at to Nicky vydrzi a co nejdrive se prida i Jenifer 🙂 .

bubanek
21. únor 2011

@zazy no hele fakt doufam,ze je to tim,ze je malinka chce jeste hodne papata srovname se...uvidim zas dalsi vazeni v patek..ale vidim to i na ni,ze rozhodne nehubne tak spis proste chce porad papat a chutna ji..div mi bradavky neutrhne 😎

Tak to mate super s domeckem a hezky prarodice u sebe a pomoc.. 😉

bubanek
21. únor 2011

@olive no tes se holka..vsichni mi rikali,jen si to uzivej jak je v brisku,pak si neodpocines uz vubec a ja ji uz chtela mit naopak venku ated je to mazec..ale i tak sem rada,ze ji mam vedle v ty postylce hysterku ,no jo po mamince 😀

olive
21. únor 2011

@bubanek - 🙂 , moje kamaradka hned z porodnice davala nutrilon, a koji pres den uplne v pohode. Vsak uvidis co ti rekne doktorka na kontrole. Ja se taky tesim az mimi bude venku, i kdyz to bude asi masakr, ale chci to 🙂 .

bubanek
21. únor 2011

@olive no doktorka moje je proti,kdyz mam podle vahy dobry mliko tak at kojim...ale taky mi tvrdila ,ze mam protahovat v noci a kojit spis pres den..ale mala ma noc jak den naopak..pres den naspi vic a v noci cumakuje a huci..takhel to bylo i v brisku,kopala jak blazen v noci ,ke konci me to i budilo jak sem mela maly bricho a citila sem vsude nozicky a rucicky..a jakmile jsme sli dopoledne na monitor do porodnice tak chrapala 😀 😀 nebo dockas se ,utece to ja se ani neotocila a mam ji tady..jen myslet pozitivne..

zazy
autor
21. únor 2011

Holky,tak to tedy už mám uzamčít???Jak zavelíte,tak to udělám
Bubábek:
Chtěla jsem se tě zeptat,zda nepláče prdíkama,protože moje malá takhto pláče z tohoto důvodu.Jinak jsou i čajíčky od prvního týdne,sice já jse moc pro nebyla,ale nakonec asi po měsíci jsem ji ho sem tam trochu dala,my jsme dávali prdíkovej,protože malá na ně opravdu hodně trpí.Jinak co mi poradila kámoška,že když plače a já už nevím z čeho,tak ji mám hodt na obličej plínku a ona se uklidní a ono to opravdu zabírá.Nejdříve jsem měla strach aby se mi neudusila,ale nemusím a vážně se uklidní.Zkus vyzkoušej

zvalentova
21. únor 2011

zdravím všechny s endoškou 🙂