Endometrióza. Umělý přechod. Kdy dorazila menstruace?

jajda2011
27. črc 2013

ahojte, toužebně už roky čekáme na ten zázrak kdy budu konečně těhotná. Po operaci srůstů,endometriózy nejvyššího stupně a odebrání levého vaječníku a části pravého jsem teď na 3 měsíce uvedena injekcemi do umělého přechodu. Už je to 4 týden po poslední injekci. Doktor mi řekl,že hned jak dostanu menstruaci(až se vaječník probudí a taky do toho vstoupí trošku příroda) tak od druhého dne začnu stimulovat krátký proces a hned začneme ICSI IVF. Nemáte s tím některá zkušenost??? Kdy tak menstruace dorazí a zda se dá opravdu otěhotnět.

Moc děkuji za všechny odpovědi

urbisa
27. črc 2013

@jajda2011 ahoj,jak to bylo s menstruací si už nepamatuju,ale hned Ivf+ICSI nám vyšlo,sice těhotenství skončilo ve 20tg-čekala jsem dvojčata,potom jsem byla za půl roku znova na laparoskopii,aby se podívali co dělá endometrioza,to dopadlo dobře,šla jsem na další IVF a dnes máme 8 leté dvojčata,neboj ono to vyjde,musí se vydržet a nevzdávat to 😉

verunousek
1. srp 2013

Ahoj, jsem na tom podobně, endometrioza atd atd ....byla jsem v umělém přechodu 5 měsíců, pak jsem se na prášky vybodla....v CARU mi dal utrogestan a ten mé vaječníky probudil a MS se dostavila hned po práškách....nic méně teď zjišťuji,že asi nemám ovulaci .... :( ...hodně štěstí....

bernicka
7. únor 2014

Ahoj holky, chci vás pozvat do skupiny o endometrióze. Pokud vás tato nemoc trápí, pojďme si o ní popovídat a sdílet navzájem své zkušenosti: https://www.modrykonik.sk/group/5856/