Estrofem a Provera, pomohly vám k těhu?

hankamisa
12. čer 2013

Ahojky. prosím o zkušenosti s estrofemem a proverou. pomohla vám tato kombinace k nastartování ms nebo dokonce k těhu? měli jste nějaké zdrav. problémy nebo přibývání na váze?
snažíme se o mimi ale bohužel mi po vysazení HA nechce tělo fungovat. ms mám sice pravidelně ale bohužel jen bolesti a slabé špinění, protože mi nenárůstá sliznice. folikuly nedorůstají takže cykly mám bez ovu.dr. mi napsala estrofem 3–17dc 1denně a proveru 2denně 18–25dc.

hankamisa
autor
13. čer 2013

holky,to tu není nikdo to to bral????????????????????? ☹

spajkina
17. čer 2013

ahoj,byla jsem na tom podobně,po vysazení antikoncepce jsem ale nemenstruovala vůbec!!!!! doktor mi nasadil taky proveru a ms mi vyvolával injekcí,ale to mi nepomohlo,jen jsem přibírala na váze ☹ tak jsem změnila doktora,protože mi ani po půl roku nedokázal pomoct. Druhý dokror mi vzal krev a zjistilo se,že mám vysokou hladinu hormonu prolaktinu... 😨 poslal mě na endokrinologii,tam mi dal prášky Medocriptin-na snížení prolaktinu-tak jsem až potom začala menstruovat..... 😉 a protože jsem chtěla otěhotnět,tak jsem dostala za 3 měsíce na gyndě jak proveru,tak i estrofem,ale nevím,v jakém pořadí-nakonec ´mi toto vysadili a dostala jsem clostilbegyt a k tomu jsem pořád brala ten medocriptin z endokrinologie 😅 .no za rok po léčbě-jsem otěhotněla 🙂 😉 tak nehaž flintu do žita,určitě se to podaří,ikdyž to není hned 😢

hankamisa
autor
21. čer 2013

@spajkina -díky .no já mám štítku trochu nižší ale prý to nevadí .byla jsem taky na endokrynologii.tak uvidím.v srpnu jdu znovu na ko tak se ještě zeptám.

spajkina
22. čer 2013

nemáš zaco,furt se musíš doktorů ptát,protože někteří se chovají jak nejchytřejší a skutek utek......já jsem proseděla x hodin na netu,odkazy....jako nemestruuji po vysazení ant....apod,tak jsem si vlastně našla,že to může být ten prolaktin,no a když jsem to řekla tomu prvnímu doktorovi,tak se podíval takovým pohledem-jako---kdo je tu doktor? 🙂 ale co,když jsem mu řekla,ať mi vezme krev,tak mě ten hňup řekl,že z krve nic nepoznáme 😲 ....to bylo naposled,co jsem u něj byla 😅 ,takže držím palečky,chce to hlavně klid a věřit,že se zadaří.....a ono to půjde 😉 kdyžtak dej vědět, 🙂

jennyska
6. lis 2013

@hankamisa @spajkina @hankamisa

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste vložit svou zkušenost s estrofemem do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama, snažilkama a těhulkama tvoříme? 🙂

Vložením své zkušenosti, příběhu, rady, tipu na https://www.modrykonik.cz/estrofem/ pomůžete ostatním maminkám a těhulkám, které si právě prochází stejným obdobím jako v minulosti vy a právě v naší koníkovské knihovničce mohou najít jak základní informace o dané věci, tak také cenné zkušenosti 🙂

Děkuji Vám, že se zapojíte a že svou zkušeností, příběhem, pomůžete.
Mějte krásný den!
Janča