Estrofem, máte zkušenosti?

hankamisa
13. dub 2014

dr. mi předepsala estrofem .jakou máte zkušenost a pomohl vám k otěhotnění? snažíme se o mimi,jenže mi nedorůstá sliznice. tak mi dr. nasadila na měsíc estrofem 1mg 3-17dc 1-0-0 k utrogestanu 18-25dc s tím,že tutrogestan nasazuji až po ovulaci. jenže jsem četla,že prý estrofem ale také ovulaci brání. jak velká dávka estrofemu staví ovulaci?

ovce11
14. dub 2014

Ahoj, já dostala Estrofem taky, ale co jsem četla , 1 mg by ovulaci bránit neměl, tak snad 🙂. Já dostala k tomu ještě Proveru od 17 dne, tak mě spíš trápí to, protože jsem ovulaci mívala až 30 DC, ale tak snad doktor ví, co dělá 🙂.

bambussska
14. dub 2014

ahoj, já dostala estrofem kvůli tomu, že jsem měla nízkou sliznici na udržení darovaného vajíčka (cca 1mm). po 10ti denním užívá se zvýšila ale musím ji i tak dál brát, nebylo to dostačující. a ovulaci nemám vůbec, ale kvůli to nemám, fakt jen kvůli te sliznici. ovulaci už mi to nezachrání

ivikkivik
24. dub 2014

ahoj... taky beru estroferm dnes 24.den a dostala jsem k tomu ještě utrogestan a tím že to mám brát taky nějak kombinovaně. ale říkala mi doktorka že klidně můžu otěhotnět i když to budu brát.

zabzulka
25. dub 2014

čau, já jsem tento měsíc brala estrofem od 11DC na 14 dní kvůli sliznici.. teď čekám na MS, uvidíme. Nepočítám s tím, že by se zadařilo.

hankamisa
autor
9. kvě 2014

@bambussska
@ivikkivik
holky měli jste při tom estrofemu ovulaci?jaké jste měli dávkování?

já ho mám zítra začít brát kvuli sliznici ale moc se mi doněj nechce.mám strach,že mi zastaví ovulaci. i když dr. říkala,že ji prý neblokuje . 😒 tak nevím.

ivikkivik
9. kvě 2014

@hankamisa to nevím přesně, beru 1denně 24 dní, potom mám ještě jedny ale to teď nevím jak se to jmenuje. ale říkala doktorka že když otěhotním tak mám přestat brát estroferm ...

hankamisa
autor
9. kvě 2014

@ivikkivik -dík za info

hankamisa
autor
21. čer 2014

tak druhý cyklus s estrofemem za mnou. bohužel je to ještě horší než bez něj. nejen ,že mi zastavil ovulaci ale sliznici snížil tak,že tam skoro žádná není. z původních +-5-6mm jsem na 1mm. ☹ vysazuju a s díky už nechci.

bambussska
22. čer 2014

ahoj mi pří estrofemu sliznice rostla strašně pomalu, nakonec asi po 30ti dnech jsem brala 7x denně ale slihznice tento nápor nevydržela a dostala menzes. sliznice tímpádem klesla z dlouho vybojovaných 6,7mm na 2mm a tím jsme zkončili. místo toho jsem dostala olej ve formě injekcí Neofill. Píchá mi ho přítel každý večer už asi týden, ve st jdu na kontrolu tak uvidíme, ale snad to pomáhá. Mimo to se mi v těle udržuje voda, takže hezky přibírám a zvětšily se mi prsa z čeho má samozřejmně přítel nějvětší radost 😉 :D