Femigard, opravdu Vám pomohl?

007kacabaja
10. srp 2012

Ahojky,
jsem baculka a je mi 26 let, snažím se s přítelem taky otěhotnět. Můj přítel má 2 děti z předešlého manželství o které se staráme sami, ona je nechce ( naštěstí ).
Vážím 124kg, mám 180cm. Takže docela velká baculka 🙂 mám se ráda (nevyčítám si váhu).
Snažíme se ted s partnerem též o mimiko, mám problémy nepravidelná menstruace atd..... Začala jsem navštěvovat centrum reprodukční medicíny a gynekologie aby nám pomohli, skoušela jsem glostík a nic i různé hormony, ale myslím si že mě čeká laparoskopie. Bo tak nějak to asi už nepůjde.
Ano i psychika dělá dost, ale u mě jelikož se starám o dva caparty 6 a 5 let tak nemám čas myslet nad otěhotněním jak některé ženy sedí a trápí se.
Někde jsem se dočetla že pomáhá Femigard, je to pravda?? Opravdu ti pomůže jak upravit menstruaci tak pomoct s otěhotněním? Opravdu ti narostou prsa a zvětší boky? Už tak je mám celkem velké 😀
Ale spíše mě zajímá, jestli už někomu pomohl?

baca
10. srp 2012

Ahoj,

já jsem brala femigard před prvním otěhotněním, které nám trvalo přes rok. S dalšími dvěma dětmi jsemotěhtněla už bez problémů.
Před femigardem jsem občas měla anovulační cyklus, pak už nikdy, Nedokážu říct, že to opravdu pomohlo, ale tu ovulaci jsem měla pak vždy. Mě je taky kus (165/103), ale nepozorovala jsem nějaké změny proporcí. Prsa mi zaplaťpánbůh nenarostla (mám přes prsa 124 cm). Možná to může mít efekt u těch méně obdařených, ale v naší velikosti ani nějaký cm nezaznamenáš, pokud tedy to tak může mít vliv.

veverka.terka
10. srp 2012

ahojky, koukni sem, je to podobná diskuze https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/femigard...
já mám s femigardem výborné zkušenosti, nevím, zda se mi po něm přímo podařilo líp otěhotnět, ale urovnal mi měsíčky, byly bez velkých bolestí a ovulovala sem 🙂 taky sem baculka, dost 😉 ☹ před těhu sem měla 102kg na 165cm, docela děs ☹ ☹ ☹ nám s epobužel právě taky nepodařilo otěhotnět přirozeně, ale bylo to především z důvodu problémů u manžela. ale Femigard můžu jen a jen doporučit! i já sem na něho dostala doporučení od kamarádky, která opravdu do 1/2 roku po něm otěhotněla. ale chce to 3 lahvičky hnedka po sobě. jinak prsa ani boky si myslím, že se mi po něm nezvětšily.

maximka33
10. srp 2012

mně tedy nepomohl, nakonec asi ani kontryhel ne, ale ten budu zase pít. mně přijdou peníze za femygard jako vyhozené, je to dost drahé a není záruka, že to brzy vyjde. tak to je otázka, jak dlouho to užívat. dělám si kontryhelový čaj na růst sliznice, to je levná záležitost a taky vidím, že to funguje. zatím tedy jen u ms, kdy je silnější, je vidět, že sliznice dobře narostla, jen se tam bohužel neuhnízdilo to vajíčko. jinak si myslím, že nadváha může mít negativní vliv na otěhotnění taky..

jennyska
4. lis 2013

@maximka33 @veverka.terka @baca @007kacabaja

Ahoj Maminky 🙂

mohla bych Vás oslovit v souvislosti s Vašemi zkušenostmi s Femigardem a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka? Tu si tady na MK tvoříme všechny, takže vlastně i vy svými zkušenostmi 😉

Tím, že svou zkušenost vložíte na https://www.modrykonik.cz/femigard/ pomůžete ostatním snažilkám, které si právě prochází stejným obdobím a hledají radu, tip, zkušenosti.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den!
Janča

nada1985
29. říj 2015

Je tu někdo

gracinka7
29. říj 2015

@nada1985 Já. Brala jsem ho měsíc a pak otěhotněla. Těžko říct, jestli opravdu pomohl nebo to byla náhoda.

nada1985
29. říj 2015

@gracinka7 jak jinak máš menstruace a pouzivala jsi kontryhel čaj a jak dlouho jsi čekala na mimi

gracinka7
29. říj 2015

@nada1985 Po vysazení jsem menzes vůbec neměla, pak cykly většinou kolem 39 dnů bez ovulace. Dostala jsem od doktora hormony, brala jsem je půl roku a bez výsledku. Pak jsem 3 měsíce nebrala nic a pak jsem zkoušela ten femigard. Otěhotněla jsem po roce a čtvrt.

rory_g
29. říj 2015

Mnš Femigard rozházel cyklus, měla jsem ho předtím pravidelný. Neotěhotněla jsem, měla jsem asi 3 lahvičky

nada1985
29. říj 2015

@gracinka7 kolik hlavičky jsi pila femigard

gracinka7
30. říj 2015

@nada1985 Už jsem to psala v prvním příspěvku. Brala jsem ho měsíc, takže jednu lahvičku.

nada1985
30. říj 2015

@gracinka7 a měla jsi nějaké problémy

nada1985
30. říj 2015

@gracinka7 ženské