Femigard. Za jak dlouho zabral?

karol84
22. bře 2009

Ahoj,

ráda bych se zeptala, jak dlouho trvalo, než jste na sobě pocítily účinky femigardu...

hehena
22. bře 2009

jo tak to by se mi taky líbilo 🙂))))
my si myslím hypo vezeme nejdřív až půjde prcek do školky 🙂 takže máme tak 4-5 let čas 🙂

karol84
autor
22. bře 2009

hehena: a kolik je tobě? mně je 24, v létě 25

hehena
22. bře 2009

Karol mě za pár dní 27 (jsem o pár měsíců starší než manža) ale cítím se furt jak kdyby mi bylo 18 🙂))) a včera mi tchán říkal, že to je ještě dobrý, ale že jemu je 48 a taky se furt cejtí na 20 a to je pak průšvih 🙂)))

hehena
22. bře 2009

a jsem vybíravá a brala bych jarní miminko 🙂 tzn. že kdyby otěhulila v červnu-srpnu, tak by to byla značka ideál... 🙂))

hehena
22. bře 2009

a díťátko jsem chtěla v 25... jenže jsem nevěděla co s tím, bo mi to přišlo strašně brzo... biologický hodiny zabimbaly, ale hlava se s tím nesrovnala... takže ten největší miminával mě už přešel a teď se mi docela dobře čeká na ms... nejsem prostě tolik netrpělivá, bo si prostě říkám, že to příde... a za chvíli budu rodit a říkat si, jak rychle to všechno uteklo 🙂)) 😉

karol84
autor
22. bře 2009

no tak já mám miminával už asi 2 roky. přítel to okomentoval jen tím, že doufal, že se ty hodiny probudí později 😀 ale já ho zase nenutím, že musíme mít dítě hned teď, jen jsem chtěla, aby se o tom začalo uvažovat. chtěla jsem, abychom měli oba nejdřív dokončenou školu, což už nějaký ten pátek máme..., tak teď už nemusím na nic čekat

karol84
autor
22. bře 2009

jo a hlava už se s tím taky srovnala 😉

hehena
22. bře 2009

Mě v podstatě až teď... ale i tak si nedokážu představit, že budu maminka... je to zvláštní... člověk se těší, ale zároveň se bojí, jak v tom obstojí... 🙂

v IP máš ten kontakt.

karol84
autor
22. bře 2009

Díky

karol84
autor
22. bře 2009

já vlastní bydlení chci, ale kdybych měla čekat, až budu mít vlastní, tak mi bude 45... to už je na dítě trošku pozdě

hehena
22. bře 2009

no tak asi nějak 🙂)) já myslím, že za těch 5 let už bysme to mohli taky nějak rozlousknout .) třeba se trošku sníží ceny 🙂)) 😅

karol84
autor
22. bře 2009

no třeba i dřív, ale splácet se holt bude skoro až do důchodu

fifinka31
23. bře 2009

Ahoj holky,tak ja taky uzivala F.2krat za dobu co se snazime,a pokazde jak jsem ho zacala brat tak v naslednem cyklu nebyla ovulka-mozna nahoda mozna nee.Jinak jsem nic jineho nepocitovala,spinila jsem pred MS i nadale.a jelikoz neni nejlevnejsi tak dalsi jsem uz nekupovala,a poridila jsem si tinkturu z Drnku obecneho-vyjde flasticka cca na 100kc(plody drnku smichat s vodkou a 2-3 tydny luhovat)a po nem mne prestaly bolet prsa pred MS,spineni sice nejak bylo ale mirnejsi,MS mirna,a ovulka normalne bezela.Takze ja zustavam u Drnku 😉-i kdyz mi k tehu zatim nepomohl-ale ted nasazuji dalsi bylinky na srovnani ruznych hormonu-tak uvidime.

karol84
autor
24. bře 2009

Heh,Tak jsem objednana za tyden k dr,sice k jinemu,nez jsi doporucovala,ale aspon neco

halpa
24. bře 2009

ahoj, já otěhotněla po jedné a půl lahvičce, doporučuju kombinovat s kontryhelem do ovulky. 😉

karol84
autor
24. bře 2009

halpa, kontryhel jsem pár měsíců pila a nevím, zda jsem si tím spíš ještě víc neuškodila...

krista
31. bře 2009

boubelinka1 • snž • 27. březen 2009 ve 21:59
Ahoj holky, zakládám nové téma. roky se snažím otěhotnět, mám za sebou 3xIVI a 2xIVF, vše neúspěšné. Kamarádka mi poradila nějaké kapky Femigard, prý by měla žena snáž otěhotnět. Chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti? Díky za odpovědi.

misicka455 • snž • 28. březen 2009 v 18:35
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

karol84 • 28. březen 2009 ve 20:50
ahoj,
taky se pokouším zjistit zkušenosti s femigardem:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

pikusa • 39tt • 29. březen 2009 ve 14:07
Holky...v diskusi Femigrády aneb babičkou v roce 2050 😀 kde jsme to probíraly tak tam se stavte 🙂
Mě pomohl....na srovnání cyklu,ale k těhu neeeee ale není to vyloučeno

karol84
autor
1. dub 2009

ahoj, tak ja uz taky zacinam brat ten utrogestan

karol84
autor
20. dub 2009

tak femigard popojim uz treti lahev a porad zadny vyrazny efekt ☹

krista
28. srp 2009

lenickan • 20tt • 6. leden 2009 v 11:28
Ahoj všem, nevím zda tady podobné téma již není. Zajímá mne zda je někdo, kdo má s tímto přípravkem pozitivní zkušenost. Zda někomu srovnal tento přípravek cyklus a ev. dopomohl k těhotenství?
Můj problém je PCO, anovulační cykly.

terinda • 6. leden 2009 v 11:32
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ahoj, kuk do témy Femi-garda

Já femík pila, na srovnání cyklu je dobrý. A někomu i k těhu pomohl 😉

asmeena • snž • 6. leden 2009 v 11:35
já femigard užívám, sice jsem po něm ještě neotěhotněla, ale myslím že pomáhá. 😉

tictac • 6. leden 2009 v 11:36
na femi-garde asi o femiku uz moc nenajdes 😀 spis se podv na ZKusenosti s Femigardem 😉

petista • snž • 6. leden 2009 v 16:22
ahojík, já beru Femigard 2 měsíce, zatím mi srovnal cyklus, takže dobrý 😉

zuzu_z • 2d • 6. leden 2009 v 16:35
druhý cyklus co jsem ho brala jsem otěhotněla. Na první dceru jsem nic takového nezkoušela a počkali jsme si skoro 2 roky. Za sebe doporučuji!

mes • 19tt • 6. leden 2009 v 17:14
Po měsíci užívání mi zmizela cysta - 5cm! Doporučuji 😉

pikusa • 1d • 6. leden 2009 v 18:49
Ahoj,už jsem psala Luci do femigardy.....
Měla jsem cyklus až 60 dní,anovulační a PCO....Femík cyklus zkrátil-o dost,dokonce byla i ovulace.

lenka_bohousek • snž • 6. leden 2009 ve 20:39
ahoj lenickan, ja mam cykly pravidelno, ovulku take, ale mela jsem prvni dny dost silnou mrchu a hodne me bolelo bricho. femigard uzivam uz 4 mesic, tehotna sice nejsem, ale mrchu mi to zkratilo na 3-4 dny, je slabsi a bez bolesti. a jinak znama po vysazeni vsech hormonu a pouze s uzivanim femigardu do 2 mesicu otehotnela.

lorca • snž • Dnes v 18:45
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je Femigard vhodný i pro muže. Někde jsem četla, že se doporučuje, když je špatný spermiogram. Máte někdo zkušenost?

werunka21
22. říj 2009

Ahoj holky, nevíte prosím některá, kde se dá sehnat Femigárd v Ostravě? Díky moc

karol84
autor
22. říj 2009

werunka21, ja si ho kupovala přes internet a nechala poslat poštou... nevím, jestli se dá koupit někde v kamenném obchodě.
ale žádný pozitivní efekt jsem nezaznamenala...

werunka21
22. říj 2009

asi to nebude takový zázrak jak jsem si myslela 😒

terinda
22. říj 2009

není to zázrak 😉

tictac
22. říj 2009

mne osobne pomohl hodne 😉

elana
22. říj 2009

Mně osobně cykly rozhodil🙂 ale já je měla v pořádku.

michamicha
22. říj 2009

mě díky němu minulý cyklus narostla pěkně sliznice, tak ho teď zkouším znovu, ale jen občas, uvidíme jestli zase zapůsobí 😉

drndapetka
22. říj 2009

Hezký večer holky, omlouvám se, že Vám jsem lezu, hledala jsem jen někoho s naší diskuze a našla 🙂

karol: Jsi tu ještě?????

tinkapn
17. led 2010

Ahojte, zije este tato tema??? 🙂

pikusa
18. led 2010

Tinko....hledáš někoho,nebo potřebuješ info o Femigardu?? 😀