Femigard. Za jak dlouho zabral?

karol84
22. bře 2009

Ahoj,

ráda bych se zeptala, jak dlouho trvalo, než jste na sobě pocítily účinky femigardu...

tinkapn
20. led 2010

Ahoj Pikusa 🙂
Som rada, ze si mi odpisala, uz som myslela, ze do tejto temy uz vobec nikto nechodi 🙂
Uzivala si aj ty Femigard? pomohol ti? Ja ho pijem uz druhy mesiac kvoli tomu, ze sa mi nenastartoval cyklus po antikoncepcii. Brala som ju takmer 4 roky a v auguste 2009 som ju vysadila. Odvtedy mi mrcha prisla mozno dva-tri krat.... Ale po dobrati prveho femigardu mi konecne dorazila - a dufam,verim, ze uz bude aj ovulka a ze sa nam to uz coskoro konecne podari 🙂

halpa
21. led 2010

Ahoj tinko, já jsem užívala Femigard, jednu lahvičku celou, druhou jsem už nestihla doužívat. 😉 Já sice neměla problémy s cyklem, i po vysazení antikoncepce šlapal jak měl, ale měla jsem silný premenstruační syndrom - nesnesitelné bolesti a vše co k tomu patří a v tom mi pomohl. Teda v kombinaci s kontryhelem. Takže já můžu jen doporučit. 😉

karol84
autor
21. led 2010

tinkapn, ja uzivala po vysazeni antikoncepce femigard (+ predtim jeste kontryhel) nekolik mesicu - a pozitivni efekt to na me nemelo zadny. po nekolika dalsich mesicich jsem se dozvedela, ze mam syndrom pco...
takze muj nazor po teto zkusenosti je, ze zdrava zenska ho nepotrebuje a ta, ktera ma problemy, je femigardem nevyresi... muj doktor rikal, ze po vysazeni HA muze spouste zenskych trvat dlouho, nez jim naskoci cyklus - treba i půl roku, rok... ale pokud nejsou jiné problémy, tak by se mel cyklus spravit sám. Na rozdíl od kontryhelu mi ale femigard, aspoň myslím, neuškodil. Po kontryhelu se mi snížila děložní sliznice na minimum

katy.m
21. led 2010

Ahoj,taky mám PCO.
Užívala jsem Femigard v kombinaci s kontryhelem asi 6 týdnů.Nevím,zda mi pomohlo toto,nebo se mi hormony srovnaly po předchozím těhotenství,ale otěhotněla jsem hned napoprvé 😉

katy.m
21. led 2010

jo,ještě jsem zapomněla,k tomu i čaj z drmku 😉

pikusa
21. led 2010

Tinko....přijd k nám,,,,,jak jsem ti psala SZ 😀

tinkapn
24. led 2010

Dakujem vam kočky 😉 Ste velmi mile ze ste mi takto odpisali a idem k vam 🙂

gretul
12. bře 2010

ahojte, dnes som si kúpila femigard, taktiež mi dnes začal menzes, chcem sa spýtať ako to užívať....snažíme sa 5 mesiacov o bábätko, MC mám cca 33 dní, ale niektoré MC aj aovulačné, minulý mesiac som absolvovala folikumetriu, bola v poho, ale nezadarilo sa, resp. som prekonala tzv. ranný potrat. Vie sa niekto podeliť s účinkami Femigardu...ďakujem

pikusa
12. bře 2010

Ahoj...
už si to moc nepamatuju...není tam dávkování napsané???
Mě upravil cyklus...a to ze 60 dní asi na 35,takže já byla spokojená...
sive mi nepomohl k těhu,ale tím upraveným cyklem se vše uspíšilo

terinda
12. bře 2010

gretul, dávkování je myslím 3x denně pol.lžíce, ale už si to taky moc nepamatuju. Bere se to v kuse, bez přestávek. Doporučená doba je 3 měsíce.
Koukni se na stránky www.heman.cz, je tam poradna s dotazy k Femig.

gretul
12. bře 2010

beriem 2x denne jednu čaj.lyžičku, začala som hned na začiatku menzesu...som zvedavá, kedy a či príde ovulka 😒

terinda
12. bře 2010

Gretul, musíš tomu dát čas, proto jsou lepší ty 3 měsíce v kuse 😉

gretul
12. bře 2010

jj, skúsim a uvidím, myslím, že tým nemám čo pokaziť, kedže je to na bylinnej báze, len som sa chcela o tom poradiť, resp. podeliť so skúsenosťami iných kočiek, lebo príspevky ohľadom femigardu sú tu dosť staré, tak dík 🙂

pikusa
12. bře 2010

Tak za mě----opravdu vydržet a brát....
asi po 4 měsících jsem i ovulku měla 🙂

tinkapn
12. bře 2010

Ja osobne som mala ovulku asi po 2 mesiacoch 🙂

pikusa
12. bře 2010

Tinka 😀

tinkapn
12. bře 2010

Piku 😵

elana
12. bře 2010

Tinko (aby nás nenapomenuli, že odbočujem od tématu 😉 ) pojď nám na Gardu povykládat, jak pokračujete? 😎

tinkapn
12. bře 2010

Eli idem 😉

janush
11. dub 2010

Ja beriem femigard uz od zaciatku januara t.j 4 mesiac a vobec mi nezabral... ☹

kocicinka
11. dub 2010

Mě zabral asi za 2 měsíce. Špinila jsem před MS a krásně mě toho zbavuil. Nedlouho po dobrání 3- měsíční kůry jsem otěhotněla 🙂

katarinka81
21. dub 2010

Ahojte, ja som bola vždy skeptik na tieto veci, ale ked už nič nezabralo (podla lekárov som neovulovala) ani clostilbegit s duphastonom a po sprave lekára že musím isť do CARu som sa zložila a kúpila som si femigard. Na 7 den cyklu este na folikulometrii nebolo nic na 8 som začala s femigardom tri krat denne a alchemilkový čaj, no a na 14 deň tam bol krasny zrely folikul. No a dnes mi vyšiel aj test :o) Čiže som nedobrala ani jednu fľašku. A doteraz sme sa snažili rok

tamka123
21. dub 2010

ahojte, ja som femigard zacala brat kvoli dlhemu cyklu, cca 60 dnovemu, zabrala to na prvy mesiac, o babetko sme sa snazili 2 roky, nemala som ovulaciu, asi po troch cykloch ked som brala femigard sa mi podarilo otehotniet, teraz ma maly uz 15 mesiacov. Takze ho odporucam 😉

luga
15. kvě 2010

ahoj 🙂
uz tu bola jedna taka otazka, ale bez odpovede, tak sa spytam este raz ja : mate niekto skusenost s Femigardom u muzov? dakujem

matonka
7. čer 2010

ahoj holky, tak já jdu dnes na vyvolávačku, test byl i v 45DC negativní, a pak jdu hned pro femigard. Snad to vyjde i dřív než po 3 měsících 🙂

aemmi
27. zář 2010

Ahoj všem, chci se zeptat, nemáte někdo zkušenost, kolik láhví femigardu za sebou je nutný užívat? Já jsem měla jeden v březnu a dubnu, pak jsem měla pauzu a teď užívám srpen, září a brzy dojde...tak přemýšlím, jestli mám objednat ještě jeden...přeci jenom nejsou to úplně malý peníze, tak by mě zajímalo, jestli někdo máte zkušenost...

peprlik
1. říj 2010

@aemmi ahojky ja mela femigard dva mesice po sobe a otehotnela jsem...diky nemu..🙂 chce to uzivat bez pauzy a v kusea do toho bych koupila ovu testy at vis jesti to zabira..tak jako ja.... 😉

terinda
1. říj 2010

@aemmi doporučují se 3 lahve a pak pauza 😉

aemmi
2. říj 2010

holky dík za odpovědi...dám teda aspoń ještě jednu 😉

svoba
6. říj 2010

@aemmi - bylinkářka mi říkala 3měsíce, pak pauza. nebo 3balení a pak pauza? 🙂