Femigard. Za jak dlouho zabral?

karol84
22. bře 2009

Ahoj,

ráda bych se zeptala, jak dlouho trvalo, než jste na sobě pocítily účinky femigardu...

amadores
6. led 2011

Já teda brala Femigard 4 měsíce a už mě to přestalo bavit.Zcela vyhozené peníze,nijak mi nepomohl,žádná změna ve funkci vaječníků nenastala.možná jsem měla vydržet déle,nevím.
Na IVF jdeme koncem měsíce a hormonu se už teď děsím.... 😒

maya27
6. led 2011

@lifinka Zkus to 🙂 Já jsem sojové maso nezkoušela 🙂

standifous
8. led 2011

@svoba
no spíš většina měla právě úspěch, jen já jsem z nich tedy nejvíc neúspěšná. Hodně byl úspěch hned na poprvé. My se snažíme už skoro pět let. Ale fakt na mě femigard působí dobře. Tak nějak se všeobecně cítím líp. Tak i kdyby nic jiného tohle za to stojí. Jo a ještě jedna perlička. Je tam zmínka o vymizení různých nežádoucích účincích a jedna z nich je také vymizení nechuti na sex. Tak to teda můžu také potvrdit 😀 . Né, že bych před tím neměla chuť, ale potom jsem teda byla jak urvaná ze řetězu 😉 . Tak další plus.

vladunka
8. led 2011

Ahoj..u mě zabral na úpravu cyklu

svoba
8. led 2011

@standifous - já právě nikoho ve svym okolí nemám, kdo by otěhotněl po IVF. zkus ještě nějakou alternativu. já bylinkám věřim hodně. léčim jima kdeco. manželovi dej eregmu - zlepšuje sperma a zároven je po ní extra chut na sex 😉 musim se přiznat, že já už mám sex v hlavě spojenej s "děláním" miminka a to neni úplně v pohodě. ale co naděláš ☹

katyna6
8. led 2011

Ahoj holky,můžete mi prosím někdo poradit?Před třemi dny jsem si začala brát Femigar a ať teď mě napadlo,jestli i nemůže rozhodit cyklus.Mám ho pravidelný+-2dny,tak bych nerada,aby se něco pokazilo.Moc děkuji za odpověď. 🙂

elana
8. led 2011

@katyna6 no, já si takhle pravidelný cyklus zničila, tak bacha na to...a kolegyně z diskuze taky. Pomohl holkám co měly problémy, ale kdo je neměl, tomu spíš uškodil, mně začala lítat ovulace,jednou 9.DC, jindy 19.DC, příště 12.DC, i LF se mi rozhodily (vím přesně, měřila jsem BT), dostávala jsem se z toho víc jak rok, takže za mě, určitě nesahat do fungujícího stroje a nebrat. Ta tinktura je opravdu silná a účinná-na obě strany 😉

katyna6
8. led 2011

@elana -jj,už jsem se to taky dočetla,tak možná počkám,co to udělá první měsíc.Kdyžtak bych to šoupla příteli.Píše se tam,že to můžou i chlapi,ale má s tím někdo tady zkušenost,co to dělá u chlapa?

piacere
8. led 2011

@elana ja som 7 mesiacov po pôrode a začala som brať Femigard, lebo mám (v porovnaní s tým, čo bolo pred pôrodom) dlhé cykly, často počas cyklu špiním, proste rozhádzaný des.... viem, že po pôrode sa všetko upravuje aj do roka, ale ja už na to nemám nervy... najmä ten posledný cyklus bol strašný.... 4 dni pred mrchou som špinila, čo som predtým v živote nezažila.... (grafy mám v albume...) tak dúfam, že mi Femigard neuškodí ešte viac, ale pomôže 😒

elana
8. led 2011

@piacere tak uvidíš, on obsahuje hodně kontryhelu a ten někomu nesedí...ale to brzo poznáš, projevuje se to právě tím dlouhým špiněním před a po MS 😉

piacere
8. led 2011

@elana kotryhel - alchemilka, že? Tú som pila pred tehotenstvom a problémy mi nerobila, tak dúfam, že to bude ok, lebo ak sa mi to ešte viac rozhodí a zvýši špinenie... 😖 😀

elana
8. led 2011

@piacere jo, to je on 🙂 no tak dej F. ještě čas, mně právě ani čistý kontryhel nesedl a když jsem pátrala, dočetla jsem se, že u někoho způsobuje neerovnoměrný růst sliznice a proto to špinění.

amadores
8. led 2011

Aha,tak to je mi to jasné s F.Kontryhel jsem brala taky v té době a měla pěkně rozházený cyklus,to já nevěděla, že je ho hodně i v F.Každý si oboje vychvvalovala mudra mi F. doporučila po MA na srovnání orgánů a nastrartování a kontryhel popíjet na výšku sliznice(kterou jsem mimichodem meěla v době pití kontryhelu nejnižší, za svůj život), ale mě teda spíše ublížily, než pomohly.
Já teda o bylinkách nechci dlouhou dobu ani slyšet....

lena.k
24. led 2011

Holky, nevite, jestli se muze brat Femigard s Proverou? Docela me ty bylinky zaujalym, ale dr. mi dnes predepsal Proveru (15-25DC), tak nevim ...

elgereta
8. únor 2011

@vladunka prosím tě, po jak dlouhý době a kolik balení jsi spotřebovala, než se ti ten cyklus upravil 🙂

2kacenka
7. dub 2011

@piacere ja som to riesila cez http://www.zdravime.sk/produkty/femigard z BA aj s moznostou osobneho odberu 🙂

afrika
7. čer 2012

ahojte, mesiac pijem femigard a zhruba pred tromi dňami ma začala dosť páliť záha 😕 . môže to byť z toho aj keď doteraz som nemala žiadne ťažkosti?

aduskatt
7. čer 2012

ja som femigard uzivala viac ako pol roka a nepomohol mi vobec nijako akurat tak od penazi☹

afrika
7. čer 2012

@aduskatt mne pravdepodobne pomáha, lebo už druhý krát som mala celkom peknú sliznicu. ale neviem či to je z toho. mala si pri ňom nejaké ťažkosti so zá´hou al. podobne?

aduskatt
7. čer 2012

@afrika mala som krce v bruchu z neho.....ale ci aj zahu, to si nepamatam.......

janinka1984
7. čer 2012

Ahoj holky,tak za mě femigard ne ☹ nepomohl v ničem,snad jen vyprázdnit pěněženku a to jsem mu fakt věřila ☹ jsou to vyhozené penízky.Vařila jsem si čaje z čerstvě natrhaného kontryhele a řebříčku z louky a vypadá to,že to efekt má 🙂 a je to podstatně levnější a účinnější 😀

lucijeta
10. čer 2012

já ho teprve začínám užívat, ale hodně zkušeností je popsáno tady:
http://www.hemann.cz/cz/226/femigard-z-dopisu.html

davlu
10. pro 2012

Ahoj holky. Kdyby měl někdo zájem tak prodám můj Femigard. Chybí z něj asi půl cm. Sotva jsem otevřela lahvičku, test byl pozitivní. Doba použití je do srpna 2014. Cena i s poštovným za 200,-. Kdyby měl někdo zájem prosím na luckasvarc@seznam.cz 🙂 Ahoj

007kacabaja
16. led 2013

@davlu
|Ahojjky máš ho ještě měla bych zájem.

davlu
16. led 2013

Ahoj holky. Na Femigard už prosím nepište, prodala jsem ho. Díky. Ahoj

jennyska
4. lis 2013

@davlu @lucijeta @janinka1984 @aduskatt @afrika @2kacenka @elgereta @lena.k @amadores @elana @piacere
@katyna6 @svoba @vladunka @standifous @maya27

Ahoj Maminky 🙂

mohla bych Vás oslovit v souvislosti s Vašemi zkušenostmi s Femigardem a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka? Tu si tady na MK tvoříme všechny, takže vlastně i vy svými zkušenostmi 😉

Tím, že svou zkušenost vložíte na https://www.modrykonik.cz/femigard/ pomůžete ostatním snažilkám, které si právě prochází stejným obdobím a hledají radu, tip, zkušenosti.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den!
Janča

hankamisa
17. črc 2014

ahojky. nemáte někdo doma nepotřebný femigard? měla bych zájem.pište IP. 🙂