Harald Čadílek, máte s ním zkušenost?

ladus88
1. čer 2013

Damy,pani,slecny z okoli Svitavska mate s nim zkusenost?Prechazim od dr.Přichystalové.Snazime se a doktorka porad resi plicni emboli kterou jsem mela pred 4rokama.Kdyz je moznost tehotenstvi je prece i miznost hormonalni lecby.Co myslitte?Udelala jsem dobre?

martina7890
2. čer 2013

@ladus88 pana doktora znám,ale spíš s doslechu od kamarádky. Tu plicní embolii by měl asi taky řešit nějakej hematolog,ne?Jinak ta embolka je problém, tu už budou řešis s tebou pořád.Paní doktorku neznám,ale o Dr Čadílkovi jsem slyšela jen samou chválu.Tak,ať se ti zadaři.Jen mě napodlo, jestli se ti nedaří už delší dobu,jestli by to neměli řešit v nějakem CAR.Tam by asi současně řešili i tu tvijí embolku.To trochu vypadá na nějakou krevní mutaci,tak by třeba bylo vyřešeno jen nějakým ředěním krve.Ale nic samozřejmě o tobě přesně nevím,tak hlavně přeju,ať se zadaří brzy.

ladus88
autor
2. čer 2013

@martina7890 Prave ze me od te doby nikdo neposlal na zadne vysetreni jak jsem na tom s tou srazlivosti krve.Mam pry vrozenou vadu srazlivosti.Doktorka se me pokazde ptala zda beru warfarin,po kazde ji rikam ze uz ho pres tri roky neberu.Tak prave proto doufam ze mi pan doktor udela veskere vysetreni a zjisti v cem je problem,zda vubec muzu mit mimco...Dekuji 😉

martina7890
2. čer 2013

@ladus88 To miminko určitě mít můžeš.Těch mutací srážlivosti krve je hrozně moc a ženy těhotní.Já myslím,že se Warfarin stejně v těhotenství nemůže,že si ev. budeš muset píchat nějakej tem miniheparin(Clexane, Fraxiparin nerbo něco podobného)
Já bych asi se nechala poslat někam na hematologii.Vím,že v HK se těmi různými srážlivostmi zabýva Doc Dulíček, ja bych se k němu asi nechala poslat.Já k němu taky chodím a supr lékař a supr domluva.Rozhodně by tě měl někdo kontrolovat.Ta embolka není legrace,ale určitě s tím těhotnět můžeš.Moc ti držím palec,ať to brzy klapne.Jinak tu srážlivost asi spíš než gynekolog kontroluje obvodní,ale hlavně ať někdo.
Myslím,že Dr Čadílek je dobrá volba.Jen bych si asi vydupala toho hematologa a nějaké ty odběry.

ladus88
autor
2. čer 2013

@martina7890 Zkusim to u toho dr.Cadilka.Obvodakovi jsem to uz rikala asi trikrat a nic.proto sem se k tomu uchylila a doufam ze on mi snad vsechny zadanky vypise..Dekuji doufam ze se zadari.Snazime se cca rok🙂