Injekce Agolutinu, po 14 dnech stále bez menstruace

simbelmine
19. únor 2014

Ahoj,
stalo se vám, že ani po vyvolávačce menses nedošla? Píchli mi ji asi 45. DC, dnes už jsou to dva týdny a menstruace nikde. Po první vyvolávačce půl roku zpět došla tak za 7 dní. Těhotenský test byl okolo toho 45. DC negativní a pak už jsem si ho nedělala, protože s mým rozházeným cyklem dost pochybuju, že se mohlo zadařit 🙂.

doko
19. únor 2014

@simbelmine ahoj a to jsi ještě nebyla po injekci u dr.? pokud to po Agolutinu nedostaneš do 7. dnů, měla bys navštívit lékaře 😉 já takhle musela na tři po sobě, než jsem to dostala. měla jsem rozházené cykly, nepravidelné, spíše vůbec žádné než nějaké......pak mi zjistili PCO, tak už vím, co za to u mně může 😉

simbelmine
autor
19. únor 2014

@doko Právě že mi bylo řečeno, že mám dojít, pokud se nedostaví do 14 dnů. Dnes doktorka neordinuje, tak asi zítra...Jinak cykly jsem zezačátku měla taky nic moc, pak už se mi zdály lepší, ale očividně lepší nebudou...

doko
19. únor 2014

@simbelmine no když Ti ji píchla až 45. DC, nečekala bych, že Ti řekne, ať čekáš 14 dnů. ale každý dr. to má jinak,že? 🙂 zítra tam skoč a uvidíš. třeba Ti píchne ještě jednu a MS dorazí 😉 a nebo v nejlepším případě přeju, aby dorazila dneska v noci a ty nikam nemuselas 🙂

simbelmine
autor
19. únor 2014

@doko No, uznávám, že se k tomu stavím trochu laxněji, protože bych ráda, aby se tělo dalo po antikoncepci dohromady samo 🙂. Takže tak. Každopádně díky a hodně zdaru v boji s PCO 😉

jinajana
24. únor 2014

@simbelmine Já jsem na tom byla stejně, po vysazení antiko se MS neobjevila, po vyvolávačce taky ne, po druhý trošku jo, ale pak jsem usoudila, že vyvolávačka jsou zas jen umělý hormony, a že to nemám zapotřebí. No a tělo se srovnalo samo po 12 měsících.

bielanevesta
24. únor 2014

Mne sa raz stalo, že prvá injekcia mi nezabrala, takže som musela ísť na druhú, ktorá už zaúčinkovala

simbelmine
autor
24. únor 2014

Děkuji za názory! Jen pro informaci - druhý den jsem doktorku nezastihla, takže jsem vyzkoušela silný heřmánkový čaj, sklenku červeného a ejhle, do 12 hodin menses došla (jinak tomu nic nenasvědčovalo). Teď jen přemýšlím, jestli to byla náhoda nebo ne 😀

bielanevesta
24. únor 2014

Zaujímavé, 😀 tiež to nabudúce skúsim

lenka010101
24. únor 2014

Dobrý večer byla jsem před nedávnem na vyvolávacce a do 5 dnů se dostavila MS. Teď jsem měla MS dostat a nic.....co s tím?

macetka
8. kvě 2014

já jsem teď také byla na vyvolávačce a doktorka mi řekla, že když pak opět nedorazí, tak mám přijít na kontrolu.