Jak píchat Decapeptyl?

lorca
21. srp 2010

Mám jeden dotaz. Jakým způsobem jste píchali injekce Decapeptylu?Já je píchám do břicha (dle pokynů v CAR), ale nejsem si jistá, zda se ta injekce má píchnou kolmo nebo šikmo přibližně v úhlu45. Ona je ta jehlička tak malá, že to je asi jedno, ale je pravda, že manžel mi to píchl šikmo a pálelo to jako čert a pak se mi v okolí vpichu udělal malý hrbolek, ten ale rychle zmizel. Dnes mi to píchl kolmo a vůbec jsem to necítila . Ale v letáku je psáno podkožně. Tak nevím.

ahojkyholky
21. srp 2010

Ahoj lorca,já ho píchala dle pokynů z CAR do břicha a kolmo,střídala jsem strany,ono až ti přibudou ještě stimulační injekce tak pak už ani nebudeš vědět jestli byla včera pravá nebo levá.Přeji vám hodně štěstíčka a ať se zadaří.

mmmk
21. srp 2010

@lorca To paleni je spis zpusobeno teplotou - kdyz je ten roztok studeny z lednicky, pali to jako blazen. Jinak je bricho citlivejsi bliz k pupku. Na uhlu az tak moc nezalezi. Proste chytis "spek" a pichnes tak trochu ze strany 😉

blanka12
31. led 2013

ahoj lorca aj ja som brala decapetyl a mne ho pichaly do zdaku jednak nestipalo a bolo lepsie ako do bruska skus sa spitat ci nemozez racej do zadocku 😉