Jak řeší neplodnost gynekolog Sochůrek v Modré hvězdě?

alzbeta.hod
26. pro 2009

chci tímto pozavt snažilky z mladé boleslavi aby mi poradili jak řeší neplodnost gynekolog Sochůrek v Modré hvězdě

luckamb
27. pro 2009

Alžbět odpověděla jsem ti svojí vlastní zkušenost do IP, každopádně já určitě spokojená nebyla.

barcaldine
27. pro 2009

Ahoj Alzbet, ja ti neporadim ale chcem ta pozdravit 😀 Ako sa mas, ako sviatkujete? Ja sa pcham sladkostami bleee uz musim prestat. A mala by som sa uvcit ale zatial mi to nevychadza 😝 TAk papa napis ako sa mas. Ju a snad sa najde niekto kto ti odpise, pomoze poradi 😉

musilka
27. pro 2009

alzbet IP 😉 🙂

bielanevesta
27. pro 2009

Alzbeta, ja spokojná som... po zistení anovulácie mi hneď nasadil colstilbegyt, ktorý zabral...skor by som mala výhrady k tej dr. čo je u neho v utorok dopo...

musilka
27. pro 2009

AHoj ANičko 🙂
I já mám určité výhrady k Mudr. Strakové ale zas není takový problém se holt neobjednávat v úterý dopol kdy tam ordinuje ona... 🙂

bielanevesta
28. pro 2009

Ahoj Markét 😉 ja som práve s tým problém mala, koli určitým problémom som nemohla čakať na objednanie u Sochůrka ☹ Vždy keď to len ide tak idem jedine k nemu 🙂

nanda
28. pro 2009

ahoj holky 🙂
Tak i ja trosku pridam 🙂
Co se tyce dr.Sochurka tak jsem moc spokojena,jen diky nemu mam dnes oba dva kluky 😵 Mam nepr.MS a on me hned zacal lecit.Zjistil i ze ovuluji jednou za pul roku.Poslal na laparku to bylo 13.12.2002 v patek a v breznu jsem byla tehu-prirozene.No a u Ondraska uz jsem na nic necekala pac nejsem nejmladsi sla jsem do IVF a na prvni pokus se zadarilo.Drive jsem chodila k dr.Salimove a bic a pryc od ni.Jsem Sochurkovi moc vdecna.A co se tyce dr.Strakove tak mi prisla neprijemna,jednou jsem u ni byla v tehu pac jsem chytla kvasinky.Pomohla mi a byla v poho.No a pak jsem ji mela ve finale u porodu u Ondraska a muzu vsem jen doporucit-uzasna zensaka.Strasne mi pomohla a byla s ni sranda.Jak v poradne kam jsem chodila ob den tak i pak u porodu.Takze jsem zmenila nazor a rikam za sebe super zenska-i kdyz na prvni pohled nevypada 🙂 😅
Pak jsem s ni mluvila jeste na Valecove na nejake detske akci kde byla s dcerkou a ac si me samo nepamatovala tak byla prijemna a povidala si se mnou a okoukla Ondru s tim ze je rada kdyz se maminky prihlasi.Takze takhle asi ode me 😅 😀 😀 😀 😀

alzbeta.hod
autor
28. pro 2009

nando moc krásný příběh, gratuluji k úspěchu.

Ali mám se nic moc po poslední prohlídce cítím každé píchnutí, ale myslím že je to vsugerované protože dokud jsem o cystě nevěděla, byla jsem v poho.

jinak všem moc děkuji za názor, já jsem s ním byla taky vždy spokojená ale nezdá se mi ten jeho klidný přístup. Když jsem se ho ptala na zmutované geny v rodině a na downův syndrom v manželově rodině tak mi hned řekl že by byla děsná náhoda kdyby to potkalo i nás.

Takže teď jsem opět jen na utrogestanu a čekáme až cysta zmizí. 😢
Na folikulometrii byla na jednom vaječníku cysta a na druhém folík 1cm velký, myslíte že je nějaká šance?