Jak to je s laparoskopií? Musí se na ni jít po menzesu?

smudlinka2019
5. lis 2011

Ahoj holky,mám dotaz.Čeká mě laparoskopie,ale ještě musim za doktorkou se jít domluvit.Zajímá mě,jak to s ní je.Musí se na ni jít nějak po MS nebo je to jedno?Vím,že mi to doktorka řekne,ale tam jdu až v úterý.Navíc jestli je to nějak ovlivněný MS,tak by mě zajmalo,jak to bude,protože ji mám 100% nepravidelnou 😒 A dělá se před ní ještě nějaký vyšetření nebo něco?Děkuju za odpovědi 🙂

mpetula
5. lis 2011

Ahoj, já byla na laparce v červenci a byla jsem tak v polovině cyklu. Když jsme se domlouvali, tak jediné co říkal, že nesmím mít ms. A co bylo ještě potřeba, tak předoperační vyšetření, které nesmí být starší jak čtrnáct dní. Takhle je to tedy u nás. Držím palce, ať vše proběhne v poho 😉

samson
5. lis 2011

Zdar já byla také v polovině cyklu. Večer jsem nastoupila do nemocnice - rovnou mi udělali předoperační vyšetření a další den jsem šla pod kudlu. Jinak za 4 měsíce po laparce jsem byla těhotná.

verry
5. lis 2011

Ahoj, já byla na laparce v květnu. A jak píše mpetula tak je třeba předoperační vyšetření ne starší jak 14 dní, vemou ti krev, dáš moč do laborky a necháš si udělat EKG. Jinak mě bylo řečeno že se na laparku má jít nejlépe 6-10 DC, protože je krásně vidět okolí dělohy, to ještě není narostlá sliznice. Já byla 7DC, u mě to nebyl problém, menstruaci mám pravidelnou. Ale jestli ji nemáš pravidelnou,tak ti dr. dá antikoncepci na ten měsíc aby se to dalo naplánovat, to neboj. 😉 Zvládneš to, je to brnkačka, taky jsem se toho bála a uplně v pohodě 🙂