Jak zvládat pocity na zvracení a omdlení při a před MS?

snakes
12. kvě 2014

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu jak mám zvládat stavy kdy je mi na omdlení a chce se mi zvracet. S manželem se snažíme o mimi, ale pochybuji že jsem těhotná, když jsem ji dostala. Ale je taková divná. Z počátku byl hnědý výtok,což u mě nebývá zvykem a sem tam mě dost bodne okolo pupíku,Navíc mě u některých pachů natahuje a jsem citlivější. Asi to k MS patří, ale nejsem na to zvyklá.
Škoda,kdyby MS nedorazila. 😢

Nevíte/neměla jste některá tyto problémy?

U doktora jsem jak blázen 😖

madulinka
13. kvě 2014

Já jsem tyhle stavy měla právě jako těhotná...bylo to hrozné. Zvracela jsem všeho všudy jednou, ale žaludek na vodě a stavy na omdlení taky nebyly nijak příjemné. Navíc mi začalo vždy tlouct srdce a hrozně jsem měla návaly horka - za vteřinu jsem byla úplně zpocená a pak klid.. Pokud skutečně nejsi těhotná, může to lehce být z toho, že sis ten těhotenský jiný stav vsugerovala, nebo to tělo si to vsugerovalo, pokud na to nějak urputně nemyslíš.. Doporučuju vyčkat dál a doufám, že se ti to uklidní, nebo se potvrdí těhu 😉

kodiak13
13. kvě 2014

Nevím, co řešíš. Ale takovéhle stavy jsou při MS úplně normální. Já jako násctiletá a po té i na VŠ téměř každou MS doslova problila a byla v tu dobu absolutně vyřazená z normálního života. Pomohlo mi, až když jsem začla brát HA, pak už mi zůstaly jen ty bolesti břicha. Když chcete miminko, tak je jasný, že HA brát nebudeš. Tak držím palce, ať jsi brzo těhotná. Pak si těch pocitů na zvracení a zvracení užiješ ještě víc 😉

chrisula
13. kvě 2014

a nejsi naahodou těhotná? 😉